• Informacje na temat:

  walor

Artykuły na temat: walor
 • Kuchciński: Orzeczenie Trybunału ma głównie walor historyczny

  Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego ws. przyjętej w czerwcu ustawy o TK ma przede wszystkim walor historyczny, odnosi się bowiem do sytuacji prawnej, która w ostatnich dniach uległa zasadniczej zmianie - ocenił marszałek Sejmu Marek Kuchciński (PiS).

 • Sporo argumentów przemawia za nim. Przede wszystkim ten, że jest kimś prawdziwym, z krwi i kości, on bije się naprawdę, ryzykuje szczęką, podczas gdy wojna z Putinem to miraż, to kolejny platformiany wyborczy chwyt. Po drugie, w przeciwieństwie do Tuska, Adamek ma walor świeżości.  Że nazywają go celebrytą? Przepraszam, a cóż to dzisiaj znaczy? W potocznej opinii mianem celebryty określany jest...

 • To jedno z najstarszych warzyw i afrodyzjak! Walory selera naciowego

  Seler naciowy uznawany jest za jedno z najstarszych warzyw. Pochodzi z terenów z pogranicza Azji i Europy, w naturalnych warunkach występuje w nadmorskich rejonach. Jego zalety doceniono już w starożytności. To nie tylko bomba witaminowa, ale także... afrodyzjak!

 • Wassermann: Czuma ma ważny walor

  Nie ma problemu prawnego. Pan Czuma może zostać ministrem sprawiedliwości. To jest człowiek, który może wnieść do ministerstwa sprawiedliwości bardzo ważny walor, czyli prawość - uważa Zbigniew Wassermann, były koordynator, członek komisji do spraw specsłużb.

 • Nasze Roztocze - promocja walorów turystycznych i kulturowych

  ...27 lipca br. w czterogwiazdkowym Hotelu "Artis" zlokalizowanym na terenie gminy Zamość odbyło się seminarium "Walory turystyczne i kulturowe szansą rozwoju Roztocza".

 • O walorach Gdańska w Londynie

  ...uczestników zebrania z sytuacją na rynku pracy, nieruchomości oraz będą zachęcać do zakładania firm w tym mieście. Urzędnicy będą również przedstawiać inne walory Gdańska, które ubiega się o tytuł...

 • Rękopis pieśni "Wiosna" trafił do Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie

  ...​Autentyczne dokumenty historyczne mają istotny walor symboliczny. W źródłach takich jak ten rękopis zaklęte są emocje - mówił minister kultury Piotr Gliński podczas przekazania Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie rękopisu chopinowskiej pieśni "Wiosna."

 • Ukradziono najsłynniejszego polskiego "araba"

  Najsłynniejszy polski arab, koń Walor, został ukradziony ze stadniny w miejscowości Szymanowo koło Śremu w Wielkopolsce. Walor był mistrzem Polski i Europy w 2010 roku. Ma charakterystyczne umaszczenie. Jest siwy, ma rude plamy. Jego wartość sięga nawet 40 tys euro.

 • Komorowski: Gdy w PiS skończy się dzielenie miejsc przy żłobie, zaczną się swary o ideologię

  ...w Platformie odpowiada, że to najgorsza rzecz, jaka mogłaby się przytrafić opozycji. "PO ma gigantyczny bagaż doświadczenia politycznego. Nowoczesna ma walor świeżości. Optymalnym byłoby połączenie tych walorów" - uważa były prezydent. "Liczę, że katalizatorem współpracy PO i Nowoczesnej może być KOD, który ma walor świeżości, autentyczności i nie jest konkurentem dla partii politycznych" - ocenia...

 • Czym zastąpić biały cukier? Sprawdź zdrowe zamienniki

  Cukier palmowy, syrop z agawy lub syrop yacon. Możesz nimi posłodzić wszystko. Co najważniejsze, takie zamienniki kalorycznego białego cukru, nie podwyższają poziomu cukru we krwi. Chwalone są też za swoje walory smakowe.

Zdjęcia na temat: walor
Wideo na temat: walor
Dyskusje na temat: walor