• Informacje na temat:

  walter

Artykuły na temat: walter
 • Skoki narciarskie: Walter Hofer zapowiada odejście ze stanowiska

  Walter Hofer - dyrektor Pucharu Świata w skokach oświadczył, że po sezonie 2019/20 przestanie pełnić tę funkcję. "Jeszcze dwie zimy i koniec" - zapowiedział 63-letni Austriak w wywiadzie opublikowanym na stronie internetowej Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

 • Frank-Walter Steinmeier nowym prezydentem Niemiec

  Niemieckie Zgromadzenie Federalne wybrało Franka-Waltera Steinmeiera na nowego prezydenta Niemiec. Byłego ministra spraw zagranicznych poparło w głosowaniu 931 z 1253 obecnych elektorów. 61-letni socjaldemokrata jest dwunastym prezydentem RFN.

 • Frank-Walter Steinmeier na audiencji u papieża Franciszka

  Papież Franciszek przyjął w poniedziałek na audiencji prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera. Wśród tematów rozmów szefa państwa z papieżem i jego współpracownikami była kwestia migrantów i ich przyjmowania oraz solidarności - ogłosił Watykan.

 • Niemcy: Frank-Walter Steinmeier symbolicznie przejął prezydenturę

  ...​W rezydencji prezydenta Niemiec, berlińskim pałacu Bellevue, Joachim Gauck symbolicznie przekazał najwyższy urząd w państwie Frankowi-Walterowi Steinmeierowi. Kadencja Gaucka upłynęła w sobotę o północy. W środę Steinmeier zostanie zaprzysiężony jako prezydent przed obu izbami niemieckiego parlamentu.

 • Frank-Walter Steinmeier: Musimy walczyć o Europę

  Minister spraw zagranicznych Niemiec Frank-Walter Steinmeier powiedział w sobotę, otwierając drugi dzień obrad 52. Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, że 25 lat po zakończeniu zimnej wojny do Europy powrócił problem wojny i pokoju.

 • Frank-Walter Steinmeier: Europa i Rosja oddalają się od siebie

  Prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier w wywiadzie dla "Frankfurter Allgemeine Zeitung" powiedział w piątek, że od początku ubiegłej dekady Europa i Rosja oddalają się od siebie, a Moskwa umacnia swoją tożsamość podkreślając różnice wobec Zachodu.

 • Zimbabwe: Amerykański dentysta Walter Palmer zastrzelił najsłynniejszego lwa w kraju

  Walter Palmer, amerykański dentysta, podczas polowania w parku narodowym w Zimbabwe zastrzelił dla rozrywki najsłynniejszego lwa w kraju, Cecila. Wzbudziło to fale oburzenia i krytyki, która z internetu przeniosła się na ulice jego rodzinnej Minnesoty.

 • Frank-Walter Steinmeier: Sankcje wobec Iranu co najmniej do stycznia

  ...- Sankcje wobec Iranu pozostaną w mocy co najmniej do stycznia - zapowiedział szef niemieckiej dyplomacji Frank-Walter Steinmeier. Niedziela jest dniem formalnego przyjęcia wynegocjowanej w lipcu umowy ws. irańskiego programu nuklearnego.

 • W wieku 76 lat zmarł Walter Dean Myers, autor ponad 100 książek dla dzieci i młodzieży,i wytrwały propagator oświaty i czytelnictwa - poinformował w środę jego wydawca HarperCollins.

 • W minioną sobotę w Jabłonkach koło Baligrodu odbyła się uroczystość upamiętniająca śmierć generała Karola Świerczewskiego, zabitego w zasadzce zorganizowanej przez oddział UPA 28 marca 1947. Zrobiła się z tego chryja - i bardzo dobrze.

Zdjęcia na temat: walter
Wideo na temat: walter