• Informacje na temat:

  warny

Artykuły na temat: warny
 • Na ulicach Warny pojawił się zielony kot! Mieszkańcy miasta spostrzegli, że każdego dnia kolor sierści zwierzęcia stawał się coraz intensywniejszy. Pojawienie się farbowanego kota spowodowało oburzenie mieszkańców.

 • Polacy będą mogli oddać głos w niedzielnych wyborach prezydenckich w dwóch lokalach wyborczych w Bułgarii: w konsulacie RP w Sofii i w polskim domu wypoczynkowym w kurorcie Swety Konstantin koło Warny.

 • Bułgarskie ministerstwo spraw wewnętrznych potwierdziło w poniedziałek wiadomość o bombie, znalezionej w autobusie jadącym z Pragi do Warny. Wszczęto dochodzenie w tej sprawie. Autobus przewoził 34 osoby.

 • Ulewy i powódź w Bułgarii. Polscy turyści utknęli na lotniskach

  ...​Kłopoty polskich turystów podróżujących do bułgarskiej Warny. Jedna z grup utknęła na lotnisku w Pyrzowicach pod Katowicami, druga - w Warnie. Przyczyną problemów są ulewne deszcze i powódź w Bułgarii.

 • Ulewy i powódź w Bułgarii. Polscy turyści utknęli na lotniskach

  ...​Kłopoty polskich turystów podróżujących do bułgarskiej Warny. Jedna z grup utknęła na lotnisku w Pyrzowicach pod Katowicami, druga - w Warnie. Przyczyną problemów są ulewne deszcze i powódź w Bułgarii.

 • Bomba ukryta w autobusie pełnym pasażerów

  W autobusie jadącym z Pragi do Warny znaleziono bombę, która mogła zabić kilkadziesiąt osób znajdujących się w pojeździe - poinformowała prywatna bułgarska telewizja BTV. Informację potwierdziło bułgarskie ministerstwo spraw wewnętrznych. Ładunek znaleziono w Budapeszcie wczoraj po południu.

 • Bułgaria: 11 rannych po eksplozjach cystern z gazem

  Kilka cystern kolejowych z gazem i jedna z olejem napędowym wybuchło na stacji Ezrowo w pobliżu Warny. 11 osób zostało rannych. Stan 4 z nich jest określany jako krytyczny.

 • Prokuratura: Metropolita warneński utonął w Morzu Czarnym

  Ciało prawosławnego metropolity Warny Cyryla znaleziono we wtorek na plaży w tym mieście - poinformowało bułgarskie radio publiczne. Według wstępnych ustaleń prokuratury hierarcha utonął w Morzu Czarnym.

 • Jedenaście osób zostało rannych na stacji Ezerowo w pobliżu Warny we wschodniej Bułgarii po serii wybuchów cystern kolejowych z gazem propan-butan. Stan czterech rannych jest krytyczny.

 • Stary rządowy samolot Tu-154, którym latał niegdyś komunistyczny przywódca Bułgarii Todor Żiwkow, stanie się atrakcją turystyczną; ma być przewieziony do Warny i zatopiony u wybrzeża Morza Czarnego, by służyć m.in. do szkolenia płetwonurków.

Zdjęcia na temat: warny
Wideo na temat: warny
 • Dlaczego ten kot jest zielony?

  Na ulicach Warny w Bułgarii pojawił się zielony kot! Pojawienie się farbowanego kota spowodowało oburzenie mieszkańców. Myśleli, że padł ofiarą głupiego żartu i został pomalowany specjalnie. Na Facebooku pojawił się nawet specjalny profil potępiający okrutny wybryk i wzywający do ukarania winnych. Okazało się jednak, że kot najprawdopodobniej regularnie tarzał się w farbie w garażu, w którym

Dyskusje na temat: warny