• Informacje na temat:

  warren

Artykuły na temat: warren
 • ​Amerykańska senator Elizabeth Warren w Polsce

  W tym tygodniu Polskę odwiedziła senator Partii Demokratycznej, Elizabeth Warren z Massachusetts. Spotkała się m.in. z Markiem Magierowskim, z którym omówiła "stan stosunków transatlantyckich oraz współpracę dwustronną", jak poinformowało Interię MSZ. Nieoficjalnie mówi się, że 68-letnia polityk przygotowuje grunt pod start w wyborach prezydenckich w 2020 roku.

 • Vuelta a Espana: Warren Barguil wyrzucony z zespołu

  Team Sunweb postanowił wyrzucić z ekipy uczestniczącej w wyścigu kolarskim Vuelta a Espana zwycięzcę klasyfikacji górskiej Tour de France 2017 Francuza Warrena Barguila. Powodem takiej decyzji jest niewykonywanie poleceń zespołu.

 • ​USA: Senator Elizabeth Warren "grilluje" prezesa banku

  Elizabeth Warren, amerykańska senator ze stanu Massachusetts, nie miała litości dla prezesa banku, który nie ustąpił ze stanowiska, mimo że jego pracownicy oszukiwali klientów na masową skalę.

 • Tour de France: Warren Barguil wygrał 18. etap. Różnica wyniosła 20 sekund

  Francuz Warren Barguil z ekipy Sunweb wygrał na przełęczy Izoard w Alpach 18. etap kolarskiego Tour de France. Żółtą koszulkę lidera zachował czwarty na mecie Brytyjczyk Christopher Froome (Sky).

 • USA: Warren Buffet zaproponował Trumpowi wymianę zeznań podatkowych

  ...​Popierający kandydaturę Hillary Clinton "legendarny inwestor" Warren E. Buffet, zajmujący czołowe miejsca na liście najbogatszych ludzi świata, zaproponował w poniedziałek, żeby kandydat GOP Donald Trump spotkał się z nim i wymienił informacją o dochodach.

 • Trump nie chce ujawnić swoich zeznań podatkowych. Warren Buffet ma dla niego propozycję

  Popierający kandydaturę Hillary Clinton "legendarny inwestor" Warren E. Buffet, zajmujący czołowe miejsca na liście najbogatszych ludzi świata, zaproponował, żeby kandydat GOP Donald Trump spotkał się z nim i wymienił informacją o dochodach. Trump jest pierwszym kandydatem w wyborach prezydenckich w USA od 1976 roku, który nie chce ujawnić swych zeznań podatkowych.

 • Zmarł były sekretarz stanu USA Warren Christopher

  Były sekretarz stanu USA Waren Christopher, który w administracji Billa Clintona działał na rzecz pokoju w Bośni i na Bliskim Wschodzie, zmarł w Los Angeles w wieku 85 lat - powiedziała rzeczniczka firmy, w której był udziałowcem.

 • Ponad 3,4 mln dolarów za kolację z Warrenem Buffetem. Rozmawiać można o wszystkim, oprócz inwestycji

  Anonimowa osoba wylicytowała możliwość zjedzenia obiadu z legendarnym inwestorem giełdowym Warrenem Buffettem za ponad 3,4 mln dolarów. Osoba ta wygrała aukcję w sieci, której dochody zasilą fundację charytatywną w San Francisco.

 • Warren Buffett: Mam raka, ale z pracy nie rezygnuję

  Warren Buffett, amerykański inwestor giełdowy, przedsiębiorca i filantrop, poinformował, że jest chory na raka prostaty. "Dobra wiadomość jest taka, że nowotwór jest w początkowym stadium i moje życie nie jest zagrożone" - napisał w specjalnym oświadczeniu Buffett. "Badania medyczne nie wykazały żadnych przerzutów" - zapewnił.

 • Z apelem w tej sprawie wystąpił w sobotę wieczorem były amerykański sekretarz stanu Warren Christopher, reprezentujący Gore'a w walce o głosy 25 elektorów z tego stanu. Wcześniej sztab gubernatora Teksasu złożył w sądzie federalnym w Miami formalny wniosek o zaniechanie ręcznego liczenia głosów. Republikanie uzasadnili ten postulat koniecznością "zachowania integralności, równości...

Zdjęcia na temat: warren
 • 20 January 1961, Prezes Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych Earl Warren (z lewej) podczas zaprzysiężenia na prezydenta Johna F. Kennedy’iego (z prawej) na ceremonii w Kapitolu Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie DC, USA
Dyskusje na temat: warren