• Informacje na temat:

  wąsik

Artykuły na temat: wąsik
 • Wąsik skierował akt oskarżenia przeciwko liderowi Nowoczesnej

  Sekretarz stanu w KPRM i zastępca koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik skierował przeciw Ryszardowi Petru (Nowoczesna) prywatny akt oskarżenia. Lider Nowoczesnej publicznie nazywał mnie i Mariusza Kamińskiego przestępcą - uzasadniał Wąsik.

 • Schetyna: Kamiński i Wąsik do natychmiastowej dymisji

  ..."Premier Beata Szydło powinna natychmiast zdymisjonować ministra, koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego i jego zastępcę Macieja Wąsika" - powiedział dzisiaj przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.

 • Wąsik: Skieruję akt oskarżenia przeciw Ryszardowi Petru

  ..."Ryszard Petru publicznie niejednokrotnie nazwał mnie i Mariusza Kamińskiego przestępcą. Skieruję przeciw niemu prywatny akt oskarżenia" - zapowiedział we wtorek sekretarz stanu w KPRM i zastępca koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik.

 • Petru: Żaden Wąsik ani Błaszczak mnie nie zastraszą

  Żaden Wąsik ani Błaszczak mnie nie zastraszą - tak były lider Nowoczesnej Ryszard Petru odniósł się w poniedziałek do informacji o skierowaniu do sejmowej komisji wniosku o pociągnięcie go do odpowiedzialności karnej.

 • Wąsik: Wytrzymaliśmy pięć miesięcy presji ws. ustawy o IPN

  Wytrzymaliśmy pięć miesięcy presji ws. ustawy o IPN - powiedział w Toruniu zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik. W jego ocenie środowa nowelizacja przepisów była odpowiedzialną i poważną decyzją premiera Mateusza Morawieckiego.

 • Wąsik: Należy odsyłać uchodźców i wzmacniać granice

  Zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik uważa, że uchodźcy, którzy przybywają przez Morze Śródziemne do Europy, powinni być odsyłani. Jego zdaniem należy wzmocnić granice Unii Europejskiej...

 • Maciej Wąsik oburzony wyciekiem zdjęć. "To uderzenie w moją rodzinę"

  Zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik odniósł się do zdjęć, które pojawiły się w internecie, na których m.in. całuje się z innym mężczyzną. "Posłużono się przy wyrwanymi z kontekstu zdjęciami sprzed kilkunastu lat z prywatnej imprezy imieninowej" - oświadczył Wąsik i zapowiedział pozwy za sugerowanie, że jest homoseksualistą. Jak podał sam Wąsik, mężczyzną na zdjęciach...

 • Maciej Wąsik: Donosy Jakuba R. są wyssane z palca

  ..."Jakub R. uznał pewnie, że najlepiej będzie upolitycznić sprawę reprywatyzacji" - powiedział w poniedziałek zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik. Dodał także, że o donosach wiedziało sporo osób, nikt jednak nie brał ich na poważnie.

 • Wąsik: Projekt ustawy "o jawności życia publicznego" być może we wrześniu

  Przygotowywany jest projekt ustawy "o jawności życia publicznego"; możliwe, że we wrześniu opinia publiczna będzie mogła się zapoznać ze szczegółami tego projektu - zapowiedział we wtorek zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik.

 • Wąsik: 11 stycznia możemy obradować w Sali Kolumnowej przy kworum

  Jesteśmy przygotowani na różne warianty, jeśli chodzi o 11 stycznia. Jeśli dojdzie do okupacji Sejmu, to będziemy prowadzić obrady w Sali Kolumnowej, przy kworum - powiedział w piątek Maciej Wąsik, zastępca ministra koordynatora służb specjalnych, poseł PiS.

Zdjęcia na temat: wąsik
Wideo na temat: wąsik
 • "Wzywamy Kamińskiego i Wąsika do dymisji". Głosy opozycji po decyzji Sądu Najwyższego ws. ułaskawienia M. Kamińskiego

  "Wzywamy Kamińskiego i Wąsika do dymisji". Głosy opozycji po decyzji Sądu Najwyższego ws. ułaskawienia M. Kamińskiego

 • "Edukacja to nie towar!" Burzliwa sesja rady Warszawy

  Uczniowie ze szkół, które władze Warszawy wytypowały do zamknięcia, głośno protestują na sesji rady stolicy. "Oszczędności trzeba szukać gdzie indziej, tam gdzie nie będzie to uderzało w dzieci, nauczycieli i rodziców" - przekonywał radny Maciej Wąsik z PiS. Władze Warszawy na zamykaniu szkół i przedszkoli chcą zaoszczędzić 6 milionów złotych.

 • Najlepsi trenerzy Europy też byli młodzi...

  Trądzik, obciachowa fryzura czy dziewiczy wąsik. Większość ludzi ma w swoich domach zdjęcia z młodości, o których po latach lepiej zapomnieć. Czasem lekko się ich wstydzimy, najczęściej budzą jednak pobłażliwy uśmiech. Bezlitosny obiektyw aparatu fotograficznego nie oszczędził trenerów najlepszych klubów i reprezentacji Europy. Pobawcie się i zgadnijcie który z nich to Mourinho, Loew, Del Bosque