• Informacje na temat:

  wasilewska

Artykuły na temat: wasilewska
 • Zmarła była minister finansów Halina Wasilewska-Trenkner

  ...​W środę po długiej chorobie zmarła Halina Wasilewska-Trenkner - poinformowała w czwartek PAP siostra Barbara Czaplicka. Halina Wasilewska-Trenkner była ministrem finansów oraz członkinią Rady Polityki Pieniężnej. Miała 75 lat.

 • Halina Wasilewska-Trenkner nie żyje. Była minister finansów miała 75 lat

  ..."W środę, po długiej chorobie, zmarła Halina Wasilewska-Trenkner" - poinformowała w czwartek Polską Agencję Prasową jej siostra - Barbara Czaplicka. Halina Wasilewska-Trenkner była ministrem finansów oraz członkinią Rady Polityki Pieniężnej. Miała 75 lat.

 • Ekstraklasa: Sześć bramek w Niecieczy, debiut Wasilewskiego

  Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała u siebie 3-3 z Wisłą Kraków. W ekipie "Białej Gwiazdy" zadebiutował były reprezentant Polski Marcin Wasilewski.

 • Wasilewska-Trenkner uniewinniona w sprawie LFO

  Warszawski Sąd Okręgowy uniewinnił byłą wiceminister finansów Halinę Wasilewską-Trenkner w sprawie budowy Laboratorium Frakcjonowania Osocza w Mielcu. Była wiceminister, a obecnie członek Rady Polityki Pieniężnej, została oskarżona w czerwcu ubiegłego roku.

 • Tegoroczny Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki, odbywający się w ramach 30. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu dobiegł już końca. Zwyciężczynią została Justyna Wasilewska, której przypadło w udziale Grand Prix, Złoty Tukan oraz skoda fabia.

 • "Zjednoczone stany miłości" Tomasza Wasilewskiego na Dwóch Brzegach

  Entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i doceniony przez jury Berlinale najnowszy film Tomasza Wasilewskiego „Zjednoczone stany miłości” zostanie pokazany na tegorocznych Dwóch Brzegach w sekcji „Świat pod namiotem”. Do sekcji trafiają filmy wyselekcjonowane na polskich i zagranicznych festiwalach.

 • Srebrny Niedźwiedź za najlepszy scenariusz dla Tomasza Wasilewskiego za "Zjednoczone stany miłości"

  Polski reżyser Tomasz Wasilewski otrzymał Srebrnego Niedźwiedzia za najlepszy scenariusz na 66. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale. Wasilewski pokazał w Berlinie swój najnowszy film "Zjednoczone stany miłości". Z kolei zwycięzcą festiwalu został dokumentalny film włoskiego reżysera Gianfranco Rosiego "Fuocoammare".

 • Nowy film Tomasza Wasilewskiego w konkursie głównym 66. Berlinale

  Film "Zjednoczone Stany Miłości" Tomasza Wasilewskiego znalazł się w konkursie głównym 66. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie - podaje Polski Instytut Sztuki Filmowej. To właśnie w niemieckiej stolicy odbędzie się światowa premiera nowego obrazu twórcy "Płynących wieżowców".

 • Tomasz Wasilewski na Berlinale: Kocham bohaterów połamanych, którzy są na granicy nad przepaścią

  Tomasz Wasilewski pokazał w piątek w Berlinie swój najnowszy film "Zjednoczone Stany Miłości". Jego obraz bierze udział w głównym konkursie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Berlinale. "Kocham bohaterów połamanych, którzy walczą, szukają, są na granicy nad przepaścią. To widz ma zdecydować, czy skoczą, czy też może widz wciągnie ich z powrotem do środka" - mówił reżyser.

 • Lublin: Zdecydowana wygrana Wasilewskiego

  Prezydentem Lublina został Adam Wasilewski (PO). W drugiej turze wyborów pokonał kandydatkę Lewicy i Demokratów Izabellę Sierakowską.

Zdjęcia na temat: wasilewska
Wideo na temat: wasilewska
 • Wasilewski: Mołdawia to ciężki, niewygodny przeciwnik

  "Spodziewaliśmy się tego, że to będzie ciężkie spotkanie" - powiedział po meczu z Mołdawią Marcin Wasilewski. "Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Mołdawia to ciężki, niewygodny przeciwnik, który cofa się. Niestety, w drugiej połowie daliśmy im pole do popisu. Cofnęliśmy się, graliśmy mniej agresywnie i przez 20 minut oni kontrolowali grę. Zabrakło gry agresywnej, którą prezentowaliśmy w meczu z Czarnogórą" - dodał.

 • Sobiech: Dobrym kapitanem byłby Marcin Wasilewski