• Informacje na temat:

  wasiljew

Artykuły na temat: wasiljew
 • Bułgarzy nie chcą oddać dzieci!

  Dębiczanka odzyskała już córeczkę, teraz walczy o syna. - Mam już przy sobie córkę, teraz chcę odzyskać syna - zapewnia Barbara Barnaś-Wasiljew, dębiczanka, która zgodnie z prawomocnym wyrokiem sądu, uzyskała prawo do opieki nad swoimi dziećmi: 10-letnią Nikoletą i 7-letnim Pawłem.

 • "Incydent z flagą na koncercie Bloodhound Gang mógł być prowokacją"

  Lider popierającej Kreml w Dumie Państwowej partii Jedna Rosja Władimir Wasiljew ocenił, że incydent z flagą państwową Federacji Rosyjskiej na koncercie amerykańskiego zespołu rockowego Bloodhound Gang mógł być wyreżyserowaną prowokacją. Wasiljew nie wykluczył, że zdarzenie to może mieć związek z przyznaniem przez Rosję tymczasowego azylu byłemu analitykowi służb specjalnych USA Edwardowi...

 • Rosja: Aresztowano 3 podejrzanych o udział w zamachu

  Aresztowano co najmniej trzy osoby, podejrzane o współudział w zorganizowaniu zamachu bombowego w moskiewskim porcie lotniczym Domodiedowo - poinformował przewodniczący komisji do spraw bezpieczeństwa rosyjskiej Dumy Państwowej Władimir Wasiljew.

 • Jedna Rosja: Incydent z flagą na koncercie Bloodhound Gang prowokacją

  Lider frakcji prokremlowskiej partii Jedna Rosja w Dumie Państwowej Władimir Wasiljew w niedzielę oświadczył, że incydent z flagą państwową Federacji Rosyjskiej na koncercie amerykańskiego zespołu rockowego Bloodhound Gang mógł być wyreżyserowaną prowokacją.

 • Rosja: Aresztowano 3 podejrzanych o udział w zamachu na Domodiedowo

  Aresztowano co najmniej trzy osoby, podejrzane o współudział w zorganizowaniu zamachu na podmoskiewskim lotnisku Domodiedowo. Tę informację przekazał przewodniczący komisji do spraw bezpieczeństwa rosyjskiej Dumy Państwowej Władimir Wasiljew.

 • Kryształowa Kula dla Schlierenzauera!

  Gregor Schlierenzauer wygrał konkurs lotów w norweskim Vikersund. Tym samym fenomenalny Austriak zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Adam Małysz zajął ósme miejsce i awansował do czołowej piętnastki PŚ. Drugi na mamuciej skoczni był Szwajcar Simon Ammann, trzeci Rosjanin Dimitrij Wasiljew.

 • "Teatr wszystko przetrzyma". Dziś Międzynarodowy Dzień Teatru

  ...". Pierwsze takie przesłanie napisał w 1962 roku Jean Cocteau. Przed rokiem jego autorem był Anatolij Wasiljew, zaś dwa lata temu Krzysztof Warlikowski. Tym razem napisał je wybitna francuska aktorka...

 • PŚ w skokach narciarskich: Piotr Żyła drugi w konkursie w Niżnym Tagile

  ...133 metry. Przegrywał tylko z Kobayashim, a tuż za nim plasował się Forfang. Nadzieje gospodarzy rozbudził weteran Dmitrij Wasiljew, ale zepsuł drugi skok i ostatecznie spadł na 17. lokatę...

 • Szenderowicz ukarany za swój komentarz o olimpiadzie w Soczi

  Sąd Rejonowy w Moskwie nakazał w poniedziałek znanemu pisarzowi i dziennikarzowi Wiktorowi Szenderowiczowi wypłacenie jednemu z liderów partii Jedna Rosja Władimirowi Wasiljewowi 1 mln rubli (28,2 tys. USD) tytułem zadośćuczynienia za wyrządzoną mu krzywdę.

 • Potęga Łodzi ujęta w migawce

  ...: "Schodami do...", oraz "Fabryka"). Nagrodzono także Matyldę Wasiljew za zdjęcie pt. "Na fali dawnego przemysłu". - To miasto ma w sobie klimat, jak żadne inne. Udało się wam ten klimat zatrzymać na...

Dyskusje na temat: wasiljew