• Informacje na temat:

  wąsowicz

Artykuły na temat: wąsowicz
 • Wisła-Malinka przed Pucharem Świata. Wąsowicz: Nie dopuszczam możliwości, że będzie jak rok temu

  .... O imprezie i produkcji śniegu na jej potrzeby z dyrektorem skoczni w Wiśle-Malince Andrzejem Wąsowiczem rozmawiał Wojciech Marczyk z redakcji sportowej.

 • W Warszawie zmarł w czwartek Krzysztof Dunin-Wąsowicz, profesor historii, varsavianista, żołnierz AK, odznaczony medalem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata - poinformował jego syn Paweł Dunin-Wąsowicz. 22 stycznia tego roku prof. Dunin-Wąsowicz obchodził swoje 90. urodziny.

 • Porwany ksiądz Wąsowicz napisał SMS-a

  ..."Wiemy gdzie go szukać, dzisiaj będziemy próbowali negocjować z separatystami" - mówi RMF FM ksiądz Mikołaj Pilecki z parafii w Donbasie na Ukrainie. Jak dodaje, porwany ksiądz Wiktor Wąsowicz przysłał SMS-a, w którym napisał gdzie jest przetrzymywany. "To bardzo cenna informacja, bo w końcu wiadomo, gdzie go szukać "- dodaje. Jeszcze dziś ksiądz Pilecki ma udać się do budynku Służb...

 • Starania o uwolnienie ks. Wąsowicza. Separatyści chcą rozmawiać tylko z parafianami

  Od 15 lipca ks. Wiktor Wąsowicz jest przetrzymywany w Gorłówce koło Doniecka. Trwają starania o jego uwolnienie.

 • Zmarł znany historyk Krzysztof Dunin-Wąsowicz

  W Warszawie zmarł w czwartek Krzysztof Dunin-Wąsowicz, profesor historii, varsavianista, żołnierz AK, odznaczony medalem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata - poinformował jego syn Paweł Dunin-Wąsowicz. 22 stycznia tego roku prof. Dunin-Wąsowicz obchodził swoje 90. urodziny.

 • Trybunał Stanu zbada kwestię dotyczącą przedawnienia w sprawie Wąsowicza

  Pełny skład Trybunału Stanu odpowie na pytanie prawne dotyczące kwestii, czy doszło do przedawnienia odpowiedzialności konstytucyjnej ministra skarbu w rządzie AWS Emila Wąsacza, oskarżonego przed TS o nieprawidłowości z końca lat 90. przy prywatyzacji PZU, TP SA i Domów Towarowych "Centrum".

 • Kibice pielgrzymowali na Jasną Górę

  Przedstawiciele środowiska kibiców piłkarskich po raz dziewiąty przybyli w sobotę na Jasną Górę. Podczas mszy duszpasterz środowisk kibicowskich ks. Jarosław Wąsowicz ogłosił nową inicjatywę, jaką ma być różaniec kibiców. Wkrótce ruszy strona internetowa na ten temat.

 • Najnowsze doniesienia ws. porwanego księdza z Polski

  Jak dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa, być może jeszcze dziś porwany ksiądz Wojciech Wąsowicz zostanie uwolniony.

 • Deszcz utrudnia przygotowania do letniego Grand Prix w skokach w Wiśle

  Na skoczni narciarskiej w Wiśle Malince trwają ostatnie przygotowania do zawodów letniego Grand Prix w Skokach. Przygotowania są nerwowe, bo montaż specjalnej siatki, która służy jako wiatrochron, utrudnia padający deszcz. O przygotowaniach do letniego GP w skokach w Wiśle z Andrzejem Wąsowiczem, dyrektorem skoczni rozmawiał Wojciech Marczyk z redakcji sportowej.

 • Polski ksiądz porwany przez separatystów. Nie ma z nim kontaktu

  Ksiądz Wiktor Wąsowicz, dziekan doniecki został porwany przez prorosyjskich separatystów. Informacje w tej sprawie przekazał ksiądz Mikołaj Pilecki.

Dyskusje na temat: wąsowicz