• Informacje na temat:

  wassermann

Artykuły na temat: wassermann
 • Wassermann: Doznaliśmy strasznej traumy

  ..."Doznaliśmy strasznej traumy, która przez lata była potęgowana przez kłamstwa. Dziś powraca wiara w to, że prawda musi zwyciężyć - mówi w rozmowie z portalem "wPolityce" posłanka PiS Małgorzata Wassermann, córka Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie smoleńskiej...

 • Małgorzata Wassermann na prezydenta Warszawy?

  ..."Tak jak w 2002 r. Warszawie potrzebny był taki 'szeryf' jak Lech Kaczyński, tak jest obecnie" - przekonuje w najnowszym numerze tygodnika "Sieci" Stanisław Janecki. Według niego, mimo przekonania, że w stolicy może wygrać kandydat z liberalno-lewicowymi poglądami, idealną kandydatką jest Małgorzata Wassermann.

 • Przesłuchanie Donalda Tuska? Wassermann odpowiada

  ..."Komisja śledcza ds. Amber Gold jest daleko od przesłuchania Donalda Tuska" - poinformowała przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann w programie "Jeden na jeden" w TVN24. Dodała, że w środę komisja zdecyduje w głosowaniu o przesłuchaniu syna Donalda Tuska - Michała.

 • Wassermann: Adresaci notatki ABW prawdopodobnie będą przesłuchani

  Małgorzata Wassermann, szefowa komisji śledczej ds. Amber Gold, zapowiada, że adresaci ujawnionej dziś przez tygodnik "wSieci" notatki ABW będą najprawdopodobniej przesłuchani przed komisję śledczą.

 • Wassermann: Czekam na nowy odsłuch 15 taśm

  ...- Poprosiliśmy prokuratora o zlecenie ponownego odsłuchu taśm ABW z podsłuchu Marcina P. Cierpliwie czekam na nowy odsłuch 15 taśm - powiedziała szefowa komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann.

 • Wassermann: Przesłuchanie Donalda Tuska wiosną przyszłego roku

  Przesłuchanie byłego premiera, a obecnie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska odbędzie się pod koniec prac sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold, czyli wiosną 2018 r. - poinformowała szefowa komisji Małgorzata Wassermann (PiS).

 • Wassermann: Powołamy nowych członków komisji ds. Amber Gold

  Powołamy nowych członków komisji i pracujemy dalej - powiedziała PAP szefowa sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann (PiS). Dziś posłowie PiS Marek Suski i Joanna Kopcińska – dotychczasowi członkowie komisji – przeszli do pracy w kancelarii premiera.

 • Wassermann będzie kandydować na prezydenta Krakowa?

  Nie ma żadnych decyzji - ani partii, ani klubu, ani mojej - w sprawie kandydowania w wyborach na prezydenta Krakowa - powiedziała w czwartek Małgorzata Wassermann. Posłanka PiS dodała, że "nie ma w tej sprawie żadnych decyzji i nie ma czego ogłaszać".

 • Wassermann: Przesłuchanie Donalda Tuska jest przesądzone

  ..."Przesłuchanie byłego premiera Donalda Tuska jest przesądzone, ale nie dlatego, że Michał Tusk powiedział, że razem z ojcem wiedzieli, że Amber Gold to lipa" - powiedziała po zakończeniu środowego posiedzenia komisji śledczej jej szefowa Małgorzata Wassermann.

 • Adamczyk: Wassermann będzie kandydatką PiS na prezydenta Krakowa

  Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, który jest także szefem krakowskich struktur PiS powiedział w czwartek, że uważa, iż Małgorzata Wassermann (PiS) będzie kandydatką na prezydenta Krakowa. "I w moim przekonaniu te wybory wygra, jeżeli zdecyduje się kandydować" - dodał.

Zdjęcia na temat: wassermann
Wideo na temat: wassermann