• Informacje na temat:

  wassermann

Artykuły na temat: wassermann
 • Wassermann: Będę prezydentem Krakowa

  ...​Wierzę, że wygram te wybory - mówi w rozmowie z "Polską The Times" kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzata Wassermann. Nad programem pracuję wraz z grupą ekspertów; podam pierwsze założenia, gdy zacznie się kampania - dodaje.

 • Sondaż: Wassermann wyprzedza Majchrowskiego

  W Krakowie liderką wyścigu o fotel prezydenta miasta została kandydatka PiS Małgorzata Wassermann (38 proc.), natomiast Jacek Majchrowski ma poparcie 37 proc. - wynika z sondażu przeprowadzonego dla portalu DoRzeczy.pl. Różnica między nimi wynosi więc tylko 1 proc. Do tej pory w sondażach wygrywał urzędujący prezydent Jacek Majchrowski.

 • Wassermann w "Gazecie Krakowskiej": Będę prezydentem

  Małgorzata Wassermann, oficjalna kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Krakowa, zamierza odebrać władzę w mieście Jackowi Majchrowskiemu.

 • Wassermann: Jestem gwarantem zmian dla Krakowa

  ...- Krakowianie oczekują zmian i ja jestem tych zmian gwarantem - oświadczyła w piątek w Krakowie kandydatka Zjednoczonej Prawicy na urząd prezydenta miasta Małgorzata Wassermann.

 • Majchrowski kontra Wassermann. Debata w Krakowie

  Problemy transportowe, zabudowa miasta przez deweloperów, zanieczyszczenie powietrza oaz kwestia bezpieczeństwa - zdominowały debatę kandydatów na prezydenta Krakowa - Jacka Majchrowskiego i Małgorzaty Wassermann.

 • Małgorzata Wassermann: Kłamstwo było wszechobecne

  Pamiętam, jak było nam bardzo ciężko, jak kłamstwo było wszechobecne. Nigdy nie zapomnę Antoniemu Macierewiczowi, ile zrobił w sprawie katastrofy smoleńskiej – powiedziała w "Jeden na jeden" w TVN24 Małgorzata Wassermann, szefowa komisji śledczej w sprawie Amber Gold, córka Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem.

 • Kraków: Wassermann zapowiada powołanie specjalnego wiceprezydenta

  Małgorzata Wassermann, kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa zapowiedziała w poniedziałek, że jeżeli wygra wybory, to powoła wiceprezydenta, który będzie odpowiadał za walkę z zanieczyszczeniem powietrza.

 • Wassermann: Doznaliśmy strasznej traumy

  ..."Doznaliśmy strasznej traumy, która przez lata była potęgowana przez kłamstwa. Dziś powraca wiara w to, że prawda musi zwyciężyć - mówi w rozmowie z portalem "wPolityce" posłanka PiS Małgorzata Wassermann, córka Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie smoleńskiej...

 • Premier Morawiecki wsparł Małgorzatę Wassermann

  Premier Mateusz Morawiecki odwiedził we wtorek wieczorem kandydatkę Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzatę Wassermann podczas spotkania wyborczego z mieszkańcami krakowskich Bronowic. Udzielił jej tam swojego poparcia.

 • Smog, korki, bezpieczeństwo. Wassermann kontra Majchrowski

  W przedwyborczym cyklu RMF FM "Bitwa o Miasta" o lokalne problemy zapytaliśmy najpoważniejszych kandydatów na prezydenta w dziewięciu polskich miast. Dziś spotykamy się w Krakowie i przepytujemy Małgorzatę Wassermann oraz Jacka Majchrowskiego.

Zdjęcia na temat: wassermann
 • Małgorzata Wassermann
Wideo na temat: wassermann