• Informacje na temat:

  wassermann

Artykuły na temat: wassermann
 • Wassermann: Będę prezydentem Krakowa

  ...​Wierzę, że wygram te wybory - mówi w rozmowie z "Polską The Times" kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzata Wassermann. Nad programem pracuję wraz z grupą ekspertów; podam pierwsze założenia, gdy zacznie się kampania - dodaje.

 • Wassermann w "Gazecie Krakowskiej": Będę prezydentem

  Małgorzata Wassermann, oficjalna kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Krakowa, zamierza odebrać władzę w mieście Jackowi Majchrowskiemu.

 • Małgorzata Wassermann: Kłamstwo było wszechobecne

  Pamiętam, jak było nam bardzo ciężko, jak kłamstwo było wszechobecne. Nigdy nie zapomnę Antoniemu Macierewiczowi, ile zrobił w sprawie katastrofy smoleńskiej – powiedziała w "Jeden na jeden" w TVN24 Małgorzata Wassermann, szefowa komisji śledczej w sprawie Amber Gold, córka Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem.

 • Wassermann: Doznaliśmy strasznej traumy

  ..."Doznaliśmy strasznej traumy, która przez lata była potęgowana przez kłamstwa. Dziś powraca wiara w to, że prawda musi zwyciężyć - mówi w rozmowie z portalem "wPolityce" posłanka PiS Małgorzata Wassermann, córka Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie smoleńskiej...

 • Wassermann: Tusk będzie ostatnim świadkiem

  ...- Do połowy lipca chcemy przesłuchać niemal wszystkich świadków ws. Amber Gold, po przerwie wakacyjnej, prawdopodobnie we wrześniu, zeznania złoży jeszcze b. premier Donald Tusk - poinformowała PAP przewodnicząca komisji śledczej Małgorzata Wassermann (PiS).

 • Wassermann dla "Rzeczpospolitej": Nie jestem prokuratorzycą

  We wrześniu chciałabym przesłuchać premiera Donalda Tuska - powiedziała w wywiadzie dla Rzeczpospolitej posłanka PiS i przewodnicząca komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann. Wyznaczyła Donaldowi Tuskowi trzy terminy na przesłuchanie: połowa września, koniec września lub początek października. Jednocześnie stwierdziła, że nie można wykluczyć tego, że Donald Tusk stanie przed...

 • Małgorzata Wassermann: Chcę i potrafię pracować

  ...„W komisji ds. Amber Gold pokazałam, że chcę i potrafię pracować, że niezależnie od tego, jak ciężkie zadanie zostanie mi powierzone, to je wykonam; moim priorytetem będzie to, by ludziom żyło się w mieście łatwiej” - oświadczyła w piątek kandydatka PiS na prezydenta Krakowa Małgorzata Wassermann.

 • Wassermann o kandydowaniu na prezydenta Krakowa

  Jest dla mnie wielką radością i zaszczytem, że mogę ubiegać się o urząd prezydenta w moim kochanym mieście - powiedziała posłanka PiS Małgorzata Wassermann. Dodała, że nie planuje z tego powodu zrezygnować z przewodniczenia komisji śledczej ds. Amber Gold, której prace zakończą się przed wyborami.

 • Małgorzata Wassermann na prezydenta Warszawy?

  ..."Tak jak w 2002 r. Warszawie potrzebny był taki 'szeryf' jak Lech Kaczyński, tak jest obecnie" - przekonuje w najnowszym numerze tygodnika "Sieci" Stanisław Janecki. Według niego, mimo przekonania, że w stolicy może wygrać kandydat z liberalno-lewicowymi poglądami, idealną kandydatką jest Małgorzata Wassermann.

 • Przesłuchanie Donalda Tuska? Wassermann odpowiada

  ..."Komisja śledcza ds. Amber Gold jest daleko od przesłuchania Donalda Tuska" - poinformowała przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann w programie "Jeden na jeden" w TVN24. Dodała, że w środę komisja zdecyduje w głosowaniu o przesłuchaniu syna Donalda Tuska - Michała.

Zdjęcia na temat: wassermann
Wideo na temat: wassermann