• Informacje na temat:

  wassermann

Artykuły na temat: wassermann
 • Małgorzata Wassermann: Kłamstwo było wszechobecne

  Pamiętam, jak było nam bardzo ciężko, jak kłamstwo było wszechobecne. Nigdy nie zapomnę Antoniemu Macierewiczowi, ile zrobił w sprawie katastrofy smoleńskiej – powiedziała w "Jeden na jeden" w TVN24 Małgorzata Wassermann, szefowa komisji śledczej w sprawie Amber Gold, córka Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem.

 • Wassermann: Doznaliśmy strasznej traumy

  ..."Doznaliśmy strasznej traumy, która przez lata była potęgowana przez kłamstwa. Dziś powraca wiara w to, że prawda musi zwyciężyć - mówi w rozmowie z portalem "wPolityce" posłanka PiS Małgorzata Wassermann, córka Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie smoleńskiej...

 • Małgorzata Wassermann na prezydenta Warszawy?

  ..."Tak jak w 2002 r. Warszawie potrzebny był taki 'szeryf' jak Lech Kaczyński, tak jest obecnie" - przekonuje w najnowszym numerze tygodnika "Sieci" Stanisław Janecki. Według niego, mimo przekonania, że w stolicy może wygrać kandydat z liberalno-lewicowymi poglądami, idealną kandydatką jest Małgorzata Wassermann.

 • Przesłuchanie Donalda Tuska? Wassermann odpowiada

  ..."Komisja śledcza ds. Amber Gold jest daleko od przesłuchania Donalda Tuska" - poinformowała przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann w programie "Jeden na jeden" w TVN24. Dodała, że w środę komisja zdecyduje w głosowaniu o przesłuchaniu syna Donalda Tuska - Michała.

 • "Rz": Małgorzata Wassermann zawalczy o Kraków?

  Szefowa sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann będzie najprawdopodobniej kandydatką PiS w wyborach na prezydenta Krakowa - czytamy w piątkowym wydaniu "Rzeczpospolitej".

 • ​Wassermann odwołuje posiedzenie komisji ds. Amber Gold

  Szefowa komisji śledczej Małgorzata Wassermann (PiS) zdecydowała o odwołaniu przesłuchań funkcjonariuszy ABW wezwanych na wtorek. Ma to związek z brakiem dokumentów, które miała odtajnić Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

 • Wassermann: Adresaci notatki ABW prawdopodobnie będą przesłuchani

  Małgorzata Wassermann, szefowa komisji śledczej ds. Amber Gold, zapowiada, że adresaci ujawnionej dziś przez tygodnik "wSieci" notatki ABW będą najprawdopodobniej przesłuchani przed komisję śledczą.

 • Wassermann: Czekam na nowy odsłuch 15 taśm

  ...- Poprosiliśmy prokuratora o zlecenie ponownego odsłuchu taśm ABW z podsłuchu Marcina P. Cierpliwie czekam na nowy odsłuch 15 taśm - powiedziała szefowa komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann.

 • Wassermann: Przesłuchanie Donalda Tuska wiosną przyszłego roku

  Przesłuchanie byłego premiera, a obecnie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska odbędzie się pod koniec prac sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold, czyli wiosną 2018 r. - poinformowała szefowa komisji Małgorzata Wassermann (PiS).

 • Wassermann: Powołamy nowych członków komisji ds. Amber Gold

  Powołamy nowych członków komisji i pracujemy dalej - powiedziała PAP szefowa sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann (PiS). Dziś posłowie PiS Marek Suski i Joanna Kopcińska – dotychczasowi członkowie komisji – przeszli do pracy w kancelarii premiera.

Zdjęcia na temat: wassermann
Wideo na temat: wassermann