• Informacje na temat:

  wasyl i

Artykuły na temat: wasyl i
 • Znany pisarz białoruski Wasyl Bykau zmarł 22 czerwca 2003 r. na raka. Miał 79 lat.

 • ...29-letni defensor doznał otwartego złamania nogi w meczu ze Standardem Liege po brutalnym faulu Axela Witsela. Było to w sierpniu 2009 roku. Od tego momentu "Wasyl" walczył o powrót na boisko. Jak się okazuje, jest bardzo prawdopodobne, że stanie się to jeszcze w tym sezonie. Marcin dwa tygodnie temu rozpoczął regularne treningi. Powoli przygotowywaliśmy go do powrotu i nie wydaje mi się, by...

 • Powrót "Wasyla" atrakcją wieczoru

  Pierwszy raz po kontuzji zagrał w maju. Był to jednak krótki występ. Po spotkaniu narzekał na ból w nodze. Przeszedł kolejną operację. Prasa pisze o wczorajszym powrocie "Wasyla" z podziwem. Dziennik "La Dernieure Heure" opublikował zdjęcie fanów Anderlechtu, którzy trzymają transparent z napisem "Wasyl welcome back!". "La Derniere Heure" zauważa, że powrót Wasilewskiego był "atrakcją...

 • Planowali atak na pociąg w Mariupolu. SBU udaremniła zamach terrorystyczny

  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy udaremniła serię zamachów przygotowywanych przez obywateli tego kraju na zlecenie separatystów prorosyjskich w Donbasie - poinformował szef SBU Wasyl Hrycak.

 • Prowokacje na granicy rosyjsko-ukraińskiej

  Rosja odpowiada prowokacjami na wprowadzenie przez Ukrainę kontroli biometrycznych na swoich granicach - oświadczył we wtorek wiceszef ukraińskiej Państwowej Straży Granicznej Wasyl Serwatiuk.

 • Podpalenie polskiej flagi przed ambasadą RP w Kijowie to "głupia prowokacja", dokonana na zamówienie służb specjalnych Rosji - oświadczył wiceminister spraw zagranicznych Ukrainy Wasyl Bodnar.

 • "Wasyl" wróci do gry jeszcze w tym sezonie

  ...jeszcze ciężej niż do tej pory. Także dziennik "Het Nieuwsblad" informuje, że "Wasyl" ma duże szanse na pojawienie się na boisku w ostatnim spotkaniu ligowym i podkreśla, że Polak może spodziewać się...

 • SBU: Mamy dowody, że Rosja chce kontynuować działalność wywrotową na Ukrainie

  Rosja chce dalej destabilizować sytuację na Ukrainie - donosi agencja UNIAN. Szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy Wasyl Hrycak powiedział dziennikarzom, że SBU weszło w posiadanie bardzo dokładnych planów wywrotowców.

 • "Rosja planuje ataki terrorystyczne na Ukrainie"

  Szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) Wasyl Hrycak oskarżył rosyjskie służby specjalne o planowanie ataków terrorystycznych w jego kraju. Dodał, że celem zamachów mogą też być znane osobistości ze świata polityki.

 • SBU: Są dowody na udział rosyjskich najemników w konflikcie w Donbasie

  ...​Służba Bezpieczeństwa Ukrainy ma dowody, że wspierana przez władze w Moskwie rosyjska firma najemnicza nazywana "grupa Wagnera" aktywnie uczestniczyła w konflikcie zbrojnym w Donbasie - oświadczył szef SBU Wasyl Hrycak.

Zdjęcia na temat: wasyl i