• Informacje na temat:

  waszkiewicz

Artykuły na temat: waszkiewicz
 • Grand Press Photo: Wygrało zdjęcie Waszkiewicza!

  Fotografia przedstawiająca starcia między przeciwnikami i zwolennikami pozostawienia krzyża przed Pałacem Prezydenckim, wykonana przez Jacka Waszkiewicza z agencji fotograficznej Reporter, została zdjęciem roku w konkursie Grand Press Photo.

 • Samorządowcy bronią się przed rewolucją w oświacie. "Chcielibyśmy przesunąć reformę o rok"

  Samorządowcy są rozczarowani po pierwszych konsultacjach w Ministerstwie Edukacji Narodowej w sprawie ustaw likwidujących gimnazja. "Chcielibyśmy przesunąć reformę co najmniej o rok, a resort Anny Zalewskiej zgadza się tylko na drobne, kosmetyczne zmiany" - mówi RMF FM Iwona Waszkiewicz z Unii Metropolii Polskich.

 • Maluje nogami

  W Chojnicach gościła malarka Małgorzata Waszkiewicz z Włocławka. Chojniczanie i turyści przyglądali się jej pracy. Wzbudzała zainteresowanie, ponieważ maluje stopami.

 • To zdjęcie wygrało Grand Press Photo 2011

  Rozstrzygnięto konkurs fotografii prasowej Grand Press Photo 2011 organizowany przez miesięcznik "Press". Zdjęciem Roku została fotografia autorstwa Jacka Waszkiewicza.

 • Iwona Waszkiewicz, kujawsko-pomorska kurator oświaty, przechodzi do pracy w bydgoskim urzędzie miejskim, gdzie będzie kierować wydziałem oświaty. Kurator była jedynym kandydatem w konkursie na to stanowisko.

 • Suwalscy żeglarze wracają ze srebrem

  Bardzo dobry występ zanotowali żeglarze reprezentujący UKŻ "Grot" OSiR Suwałki na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Rożnowie. Załoga w składzie Paweł Cherubin i Bartłomiej Waszkiewicz zajęła drugie miejsce i wywalczyła srebrny medal.

 • Odlecieli do... Pekinu?

  Siedemnastu piłkarzy ręcznych pod wodzą Bogdana Wenty oraz Daniela Waszkiewicza, trenera AZS AWFiS, który w kadrze jest drugim szkoleniowcem, odleciało dziś z gdańskiego Rebiechowa do Norwegii.

 • Dymisja Wenty przyjęta

  Zarząd Związku Piłki Ręcznej w Polsce przyjął dymisję trenera męskiej kadry Bogdana Wenty. W najbliższych meczach eliminacji mistrzostw świata z Litwą drużynę mają poprowadzić jego dotychczasowi asystenci - Daniel Waszkiewicz i Damian Wleklak.

 • WOŚP zebrała wczoraj nieco ponad 19 mln 117 tys. zł. Ta kwota może wzrosnąć, ale będzie o tym wiadomo w końcu lutego - poinformował Bogdan Waszkiewicz, dyrektor ds. marketingu i reklamy Fundacji WOŚP. "Dyrygent" Orkiestry Jurek Owsiak stracił głos, dlatego był nieobecny na konferencji Orkiestry. Wczoraj pieniądze zbierało prawie 100 tys. wolontariuszy zorganizowanych w rekordowej liczbie 843

 • Starcia przed Pałacem na zdjęciu roku

  Fotografia przedstawiająca starcia między przeciwnikami i zwolennikami pozostawienia krzyża przed Pałacem Prezydenckim, wykonana przez Jacka Waszkiewicza z agencji fotograficznej Reporter, została zdjęciem roku w konkursie Grand Press Photo. Oprócz zdjęć, nagrodzono też fotoreportaże i po raz pierwszy fotokasty.

Zdjęcia na temat: waszkiewicz
Wideo na temat: waszkiewicz
Dyskusje na temat: waszkiewicz