• Informacje na temat:

  wątek

Artykuły na temat: wątek
 • "Super Express": Nowy wątek afery reprywatyzacyjnej

  Jak podaje w środę "Super Express" - komisja weryfikacyjna badająca aferę reprywatyzacyjną zajmie się kamienicą przy ulicy Szucha w Warszawie.

 • Nowy wątek "afery rosyjskiej" w USA

  Bliski doradca Donalda Trumpa z okresu jego kampanii wyborczej Erik Prince nawiązał przed objęciem władzy przez nową administrację USA kontakt z rosyjskim finansistą, związanym z rodziną prezydenta Władimira Putina - pisze w poniedziałek "Financial Times".

 • Mucha: Sprawa Noakowskiego 16 ma wątek polityczny

  Sprawa Noakowskiego 16 ma wątek polityczny; nie można tworzyć przyzwolenia, że jeżeli coś dotyczy polityka, to nie ma odpowiedzialności - powiedział minister Paweł Mucha w zw. z decyzją komisji weryfikacyjnej ws. nieruchomości, do której część praw w 2003 r. nabył m.in. mąż prezydent stolicy.

 • Śledztwo smoleńskie. Wyłączono wątek podejrzanych oficerów

  Wątek dwóch oficerów byłego 36. specpułku, podejrzanych o niedopełnienie obowiązków służbowych w związku z organizacją lotu Tu-154, został wyłączony z postępowania w sprawie katastrofy smoleńskiej do odrębnego śledztwa - poinformowała Naczelna Prokuratura Wojskowa.

 • Wątek diabelski   Woland i jego świta mają swoje rodowody zarówno w "Biblii" jak i w "Fauście" Goethego, ale nie czynią zła. Przybywają do Moskwy, aby...

 • Kevin Spacey zgwałcił młodego aktora? Brytyjski wątek afery

  Londyńska policja sprawdza doniesienia o napaści seksualnej na mężczyznę w Londynie w 2008 roku, "kiedy (Kevin) Spacey pracował w stolicy Zjednoczonego Królestwa" - napisał "Guardian". "The Sun" pisze wprost, że sprawcą był znany aktor Kevin Spacey.

 • Pierwsze umorzenie w śledztwie związanym z tajnymi więzieniami CIA na terenie Polski. Umorzony wątek dotyczy odpowiedzialności karnej funkcjonariuszy publicznych, w tym Zbigniewa Ziobry.

 • "Rz": Nowy wątek w śledztwie ws. śmierci posła Wójcikowskiego

  Pięć dni przed śmiercią poseł Rafał Wójcikowski mówił, że "przyszli do niego smutni panowie". Wizyta miały mieć związek z aktywnością polityka na giełdzie. Prokuratura badająca okoliczności śmierci posła sprawdza wątek pogróżek - informuje "Rzeczpospolita".

 • "Rzeczpospolita": Nowy wątek w śledztwie ws. śmierci posła Kukiz'15

  W sprawie śmierci posła Rafała Wójcikowskiego sprawdzano wątek pogróżek, o których mówił kilka dni przed śmiercią – ustaliła „Rzeczpospolita". Do wypadku, w którym zginął polityk Kukiz'15, doszło w styczniu na drodze S8 w powiecie skierniewickim. Poseł jechał samochodem osobowym w kierunku Warszawy.

 • Świadek: Nie było sugestii, by ABW nie zajmowała się niektórymi wątkami Amber Gold

  ...wątek SKOK-ów. Badaliśmy kwestię związaną ze środkami finansowymi, które potrzebował Marcin P. na rozpoczęcie działalności. Pojawiały się tam informacje, że może być taka sytuacja, że on lub osoby...

Zdjęcia na temat: wątek
Wideo na temat: wątek
 • Komendant Główny Policji: Są wątki obyczajowe w sprawie Wiplera. Policja musi być dyskretna

  "Uruchomiłem zespół kontrolny ws. wydarzeń z 11 listopada w Warszawie, czekam też na raport z biura kontroli. Po raporcie podjęte zostaną decyzje o ewentualnych dymisjach" - mówi Komendant Główny Policji Marek Działoszyński w Kontrwywiadzie RMF FM. "Zasadnicze zadanie 11 listopada zostało osiągnięte. Nie ma złotego pomysłu na to, jak chronić takie manifestacje" - przyznaje. Broni metody, w której policja trzyma się z dala od manifestujących. "Dajemy organizatorom szansę. Nie można cofnąć nas...

 • Seremet: Wątek przygotowania lotu może zostać wyłączony ze śledztwa

  Wątek przygotowania lotu z 10 kwietnia będzie prawdopodobnie wyłączony z postępowania prokuratury wojskowej. Zdaniem Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta, śledztwo w tej sprawie wykracza poza kompetencje prokuratury wojskowej.

 • 74. odcinek "Czasu honoru"

  W kolejnym odcinku „Czasu honoru” kontynuowany będzie wątek strzelaniny w kawiarni. Woźniak ślubuje zemstę Bronkowi, który strzelając do Emilki sprawił, że ta straciła dziecko. Czy Woźniakowi faktycznie uda się dopiąć swego? Oglądajcie w niedzielę o godzinie 21:10 na antenie TVP2!

Dyskusje na temat: wątek
 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  Każdy piszący na tym forum ma jakiś cel. Aby mógł wzbudzić zainteresowanie jego wątek musi przez parę chwil być wyeksponowany na pierwszej stronie. Niestety, Matylda wypiera wszystkie wątki swoimi wklejkami nie podejmując żadnej dyskusji. Czy to jest jeszcze forum dyskusyjne czy tuba propagandowa PiS? Jest to forum i mozna wklejać dla Podparcia swojej racji. POwiedziałem.

 • Re: Mazurek skomentowała decyzję o zawieszeniu protestu

  oczywiście a nie 'watek'. Tu przeprosiny.

 • Najnowszy temat? Matylda

  Każdy piszący na tym forum ma jakiś cel. Aby mógł wzbudzić zainteresowanie jego wątek musi przez parę chwil być wyeksponowany na pierwszej stronie. Niestety, Matylda wypiera wszystkie wątki swoimi wklejkami nie podejmując żadnej dyskusji. Czy to jest jeszcze forum dyskusyjne czy tuba propagandowa PiS?

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  Każdy piszący na tym forum ma jakiś cel. Aby mógł wzbudzić zainteresowanie jego wątek musi przez parę chwil być wyeksponowany na pierwszej stronie. Niestety, Matylda wypiera wszystkie wątki swoimi wklejkami nie podejmując żadnej dyskusji. Czy to jest jeszcze forum dyskusyjne czy tuba propagandowa PiS? c h l o p i e , skad wiedzieć , ze matylda to p i s !!? mi matylda imponuje , tyle tematow

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  pogrobowcy prowadzą dyskusję z innymi? Tak ku odświeżeniu pamięci choćby sklerotycznego 'tyrystora1'? Nieeeee... to byłoby nudne. Tak samo jak sam 'tyrystor1'... Skoro cię to nudzi, zmień wątek he he he

 • Re: "DGP": Gigantyczny przekręt z polskim wątkiem

  Polski wątek wątpliwej jakości.

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  że mój głos jest głosem społeczeństwa. Skoro cię to nudzi, zmień wątek he he he ! Miłego wieczoru :) A teraz co piszesz ze szpitalnego łóżka, coś dziwne zwyczaje w tym szpitalu ! :) Dla

 • Re: Protest zawieszony. Niepełnosprawni i ich rodzice opuścili Sejm

  Jest nieruszany wątek możliwych wyłudzeń takich wielkich świadczeń przez naciągaczy.Ten Kubuś jest dobrze wyćwiczonym młodzieńcem a też jest wielkie pytanie o jego niezdolność do chodzenia.U nas jest wielka korupcja przy orzekaniu lekarzy i rózne wyłudzenia to codzienność.My się na to składamy wszyscy.