• Informacje na temat:

  wątek

Artykuły na temat: wątek
 • "Super Express": Nowy wątek afery reprywatyzacyjnej

  Jak podaje w środę "Super Express" - komisja weryfikacyjna badająca aferę reprywatyzacyjną zajmie się kamienicą przy ulicy Szucha w Warszawie.

 • Nowy wątek "afery rosyjskiej" w USA

  Bliski doradca Donalda Trumpa z okresu jego kampanii wyborczej Erik Prince nawiązał przed objęciem władzy przez nową administrację USA kontakt z rosyjskim finansistą, związanym z rodziną prezydenta Władimira Putina - pisze w poniedziałek "Financial Times".

 • USA: Polski wątek w aferze Weinsteina

  Anonimowa polska fotomodelka złożyła w środę w jednym z sądów w USA pozew przeciwko byłęmu potentatowi branży filmowej Harveyowi Weinsteinowi. Oskarżyła go, że w 2002 r., gdy miała 16 lat, chciał zmusić ją do seksu, a gdy odmówiła, "blokował jej karierę".

 • Wassermann: Ten wątek zasługuje na zainteresowanie prokuratury

  Wątek urzędów skarbowych w sprawie Amber Gold zasługuje na zainteresowanie prokuratury; po zakończeniu przesłuchań w tym wątku ze strony komisji śledczej można się spodziewać dużej liczby zawiadomień - powiedziała PAP przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann (PiS).

 • Mucha: Sprawa Noakowskiego 16 ma wątek polityczny

  Sprawa Noakowskiego 16 ma wątek polityczny; nie można tworzyć przyzwolenia, że jeżeli coś dotyczy polityka, to nie ma odpowiedzialności - powiedział minister Paweł Mucha w zw. z decyzją komisji weryfikacyjnej ws. nieruchomości, do której część praw w 2003 r. nabył m.in. mąż prezydent stolicy.

 • Śledztwo smoleńskie. Wyłączono wątek podejrzanych oficerów

  Wątek dwóch oficerów byłego 36. specpułku, podejrzanych o niedopełnienie obowiązków służbowych w związku z organizacją lotu Tu-154, został wyłączony z postępowania w sprawie katastrofy smoleńskiej do odrębnego śledztwa - poinformowała Naczelna Prokuratura Wojskowa.

 • Wątek diabelski   Woland i jego świta mają swoje rodowody zarówno w "Biblii" jak i w "Fauście" Goethego, ale nie czynią zła. Przybywają do Moskwy, aby...

 • Nowy wątek w aferze GetBack. Zatrzymano 7 osób

  Według CBA jeden z członków kierownictwa GetBack miał wpływać na to, by wskazane konkretne osoby mogły przedstawiać do wykupu swoje obligacje. Chodziło o zbycie tych papierów w dogodnym terminie, a także po najlepsze cenie. Kolejny nowy wątek postępowania to wyprowadzenie 120 milionów złotych ze spółki na podstawie niekorzystnych dla niej umów. Zarządzający firmą mieli podpisywać niekorzystne dla...

 • Wątek premiera Morawieckiego w "aferze taśmowej". Eksperci komentują

  ...nadzieja, że jakiś wątek zostanie "podłapany" i naturalnie kontynuowany. Gdyby wyciąganie afer nie było skuteczne, to nie sięgano by po takie narzędzia - podkreśla politolog. Dr Trzeciak wyjaśnia również...

 • Kevin Spacey zgwałcił młodego aktora? Brytyjski wątek afery

  Londyńska policja sprawdza doniesienia o napaści seksualnej na mężczyznę w Londynie w 2008 roku, "kiedy (Kevin) Spacey pracował w stolicy Zjednoczonego Królestwa" - napisał "Guardian". "The Sun" pisze wprost, że sprawcą był znany aktor Kevin Spacey.

Zdjęcia na temat: wątek
Wideo na temat: wątek
 • Seremet: Wątek przygotowania lotu może zostać wyłączony ze śledztwa

  Wątek przygotowania lotu z 10 kwietnia będzie prawdopodobnie wyłączony z postępowania prokuratury wojskowej. Zdaniem Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta, śledztwo w tej sprawie wykracza poza kompetencje prokuratury wojskowej.

 • Komendant Główny Policji: Są wątki obyczajowe w sprawie Wiplera. Policja musi być dyskretna

  "Uruchomiłem zespół kontrolny ws. wydarzeń z 11 listopada w Warszawie, czekam też na raport z biura kontroli. Po raporcie podjęte zostaną decyzje o ewentualnych dymisjach" - mówi Komendant Główny Policji Marek Działoszyński w Kontrwywiadzie RMF FM. "Zasadnicze zadanie 11 listopada zostało osiągnięte. Nie ma złotego pomysłu na to, jak chronić takie manifestacje" - przyznaje. Broni metody, w której policja trzyma się z dala od manifestujących. "Dajemy organizatorom szansę. Nie można cofnąć nas...

 • 74. odcinek "Czasu honoru"

  W kolejnym odcinku „Czasu honoru” kontynuowany będzie wątek strzelaniny w kawiarni. Woźniak ślubuje zemstę Bronkowi, który strzelając do Emilki sprawił, że ta straciła dziecko. Czy Woźniakowi faktycznie uda się dopiąć swego? Oglądajcie w niedzielę o godzinie 21:10 na antenie TVP2!

Dyskusje na temat: wątek