• Informacje na temat:

  wątek

Artykuły na temat: wątek
 • "Super Express": Nowy wątek afery reprywatyzacyjnej

  Jak podaje w środę "Super Express" - komisja weryfikacyjna badająca aferę reprywatyzacyjną zajmie się kamienicą przy ulicy Szucha w Warszawie.

 • Mucha: Sprawa Noakowskiego 16 ma wątek polityczny

  Sprawa Noakowskiego 16 ma wątek polityczny; nie można tworzyć przyzwolenia, że jeżeli coś dotyczy polityka, to nie ma odpowiedzialności - powiedział minister Paweł Mucha w zw. z decyzją komisji weryfikacyjnej ws. nieruchomości, do której część praw w 2003 r. nabył m.in. mąż prezydent stolicy.

 • Śledztwo smoleńskie. Wyłączono wątek podejrzanych oficerów

  Wątek dwóch oficerów byłego 36. specpułku, podejrzanych o niedopełnienie obowiązków służbowych w związku z organizacją lotu Tu-154, został wyłączony z postępowania w sprawie katastrofy smoleńskiej do odrębnego śledztwa - poinformowała Naczelna Prokuratura Wojskowa.

 • Wątek diabelski   Woland i jego świta mają swoje rodowody zarówno w "Biblii" jak i w "Fauście" Goethego, ale nie czynią zła. Przybywają do Moskwy, aby...

 • Kevin Spacey zgwałcił młodego aktora? Brytyjski wątek afery

  Londyńska policja sprawdza doniesienia o napaści seksualnej na mężczyznę w Londynie w 2008 roku, "kiedy (Kevin) Spacey pracował w stolicy Zjednoczonego Królestwa" - napisał "Guardian". "The Sun" pisze wprost, że sprawcą był znany aktor Kevin Spacey.

 • Pierwsze umorzenie w śledztwie związanym z tajnymi więzieniami CIA na terenie Polski. Umorzony wątek dotyczy odpowiedzialności karnej funkcjonariuszy publicznych, w tym Zbigniewa Ziobry.

 • "Rz": Nowy wątek w śledztwie ws. śmierci posła Wójcikowskiego

  Pięć dni przed śmiercią poseł Rafał Wójcikowski mówił, że "przyszli do niego smutni panowie". Wizyta miały mieć związek z aktywnością polityka na giełdzie. Prokuratura badająca okoliczności śmierci posła sprawdza wątek pogróżek - informuje "Rzeczpospolita".

 • "Rzeczpospolita": Nowy wątek w śledztwie ws. śmierci posła Kukiz'15

  W sprawie śmierci posła Rafała Wójcikowskiego sprawdzano wątek pogróżek, o których mówił kilka dni przed śmiercią – ustaliła „Rzeczpospolita". Do wypadku, w którym zginął polityk Kukiz'15, doszło w styczniu na drodze S8 w powiecie skierniewickim. Poseł jechał samochodem osobowym w kierunku Warszawy.

 • Pierwsze posiedzenie komisji ds. Amber Gold. "Ciekawy wątek Michała Tuska"

  Po kilkumiesięcznej analizie sprawy muszę powiedzieć, że stan państwa to jednak katastrofa. A jeżeliby potwierdziły się powiązania z politykami, to po prostu mafia - stwierdziła na antenie TVP Info przewodnicząca sejmowej komisji śledczej Małgorzata Wassermann. Dziś odbywa się pierwsze merytoryczne posiedzenie gremium. Posłanka PiS zaznaczyła, że "ciekawy jest także wątek Michała Tuska".

 • Kolejny wątek "bunga bunga". Berlusconi znów stanie przed sądem

  Były premier Włoch, lider Forza Italia Silvio Berluscon,i ponownie stanie przed sądem. Sędzia ze Sieny przychyliła się do wniosku prokuratury o wytoczenie mu procesu za korupcję sądową. To kolejny wątek skandalu obyczajowego znanego pod nazwą "bunga bunga". ​Ansa podała w czwartek, że Berlusconi oskarżony jest o przekupienie pianisty, który uczestniczył w rozwiązłych imprezach w rezydencji byłego...

Wideo na temat: wątek
 • Seremet: Wątek przygotowania lotu może zostać wyłączony ze śledztwa

  Wątek przygotowania lotu z 10 kwietnia będzie prawdopodobnie wyłączony z postępowania prokuratury wojskowej. Zdaniem Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta, śledztwo w tej sprawie wykracza poza kompetencje prokuratury wojskowej.

 • Komendant Główny Policji: Są wątki obyczajowe w sprawie Wiplera. Policja musi być dyskretna

  "Uruchomiłem zespół kontrolny ws. wydarzeń z 11 listopada w Warszawie, czekam też na raport z biura kontroli. Po raporcie podjęte zostaną decyzje o ewentualnych dymisjach" - mówi Komendant Główny Policji Marek Działoszyński w Kontrwywiadzie RMF FM. "Zasadnicze zadanie 11 listopada zostało osiągnięte. Nie ma złotego pomysłu na to, jak chronić takie manifestacje" - przyznaje. Broni metody, w której policja trzyma się z dala od manifestujących. "Dajemy organizatorom szansę. Nie można cofnąć nas...

 • 74. odcinek "Czasu honoru"

  W kolejnym odcinku „Czasu honoru” kontynuowany będzie wątek strzelaniny w kawiarni. Woźniak ślubuje zemstę Bronkowi, który strzelając do Emilki sprawił, że ta straciła dziecko. Czy Woźniakowi faktycznie uda się dopiąć swego? Oglądajcie w niedzielę o godzinie 21:10 na antenie TVP2!

Dyskusje na temat: wątek