• Informacje na temat:

  wątek

Artykuły na temat: wątek
 • Śmierć Ireny Dziedzic: Prokuratura bada wątek opieki

  Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Ireny Dziedzic, prezenterki telewizyjnej okresu PRL. Zmarła ona w szpitalu 5 listopada 2018 roku. Kilka miesięcy wcześniej doszło do wypadku, w którym dziennikarka złamała kość udową. "Badamy wątek opieki" - mówi prokurator.

 • Śmierć Ireny Dziedzic. Prokuratura bada wątek opieki

  Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Ireny Dziedzic, prezenterki telewizyjnej okresu PRL. Zmarła ona w szpitalu 5 listopada 2018 roku. Kilka miesięcy wcześniej doszło do wypadku, w którym - jak ustaliła PAP - dziennikarka złamała kość udową. "Badamy wątek opieki" - mówi prokurator.

 • Wątek inwestycji Archidiecezji Warszawskiej w "taśmach Kaczyńskiego"

  W centrum Warszawy stoją dwa biurowce należące do Kościoła, a niebawem rozpocznie się budowa trzeciego. W opublikowanych przez "Gazetę Wyborczą" nagraniach pojawia się wątek inwestycji deweloperskiej Archidiecezji Warszawskiej. Z rozmowy nie wynika jasno, o jaką lokalizację chodzi. Co to za inwestycja i po co Kościołowi biurowce? Odpowiada rzecznik kurii.

 • "Super Express": Nowy wątek afery reprywatyzacyjnej

  Jak podaje w środę "Super Express" - komisja weryfikacyjna badająca aferę reprywatyzacyjną zajmie się kamienicą przy ulicy Szucha w Warszawie.

 • Nowy wątek "afery rosyjskiej" w USA

  Bliski doradca Donalda Trumpa z okresu jego kampanii wyborczej Erik Prince nawiązał przed objęciem władzy przez nową administrację USA kontakt z rosyjskim finansistą, związanym z rodziną prezydenta Władimira Putina - pisze w poniedziałek "Financial Times".

 • USA: Polski wątek w aferze Weinsteina

  Anonimowa polska fotomodelka złożyła w środę w jednym z sądów w USA pozew przeciwko byłęmu potentatowi branży filmowej Harveyowi Weinsteinowi. Oskarżyła go, że w 2002 r., gdy miała 16 lat, chciał zmusić ją do seksu, a gdy odmówiła, "blokował jej karierę".

 • Wassermann: Ten wątek zasługuje na zainteresowanie prokuratury

  Wątek urzędów skarbowych w sprawie Amber Gold zasługuje na zainteresowanie prokuratury; po zakończeniu przesłuchań w tym wątku ze strony komisji śledczej można się spodziewać dużej liczby zawiadomień - powiedziała PAP przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann (PiS).

 • Mucha: Sprawa Noakowskiego 16 ma wątek polityczny

  Sprawa Noakowskiego 16 ma wątek polityczny; nie można tworzyć przyzwolenia, że jeżeli coś dotyczy polityka, to nie ma odpowiedzialności - powiedział minister Paweł Mucha w zw. z decyzją komisji weryfikacyjnej ws. nieruchomości, do której część praw w 2003 r. nabył m.in. mąż prezydent stolicy.

 • Śledztwo smoleńskie. Wyłączono wątek podejrzanych oficerów

  Wątek dwóch oficerów byłego 36. specpułku, podejrzanych o niedopełnienie obowiązków służbowych w związku z organizacją lotu Tu-154, został wyłączony z postępowania w sprawie katastrofy smoleńskiej do odrębnego śledztwa - poinformowała Naczelna Prokuratura Wojskowa.

 • ​Poszukiwania studenta z Poznania. Pojawił się nowy wątek

  Policja w Poznaniu już piątą dobę poszukuje zaginionego studenta Michała Rosiaka. Jak dowiedział się reporter RMF FM Mateusz Chłystun, w sprawie pojawił się nowy wątek. Funkcjonariusze prowadzą poszukiwania na innym niż do tej pory terenie. 19-latek zniknął bez śladu w nocy z czwartku na piątek. Wiadomo, że wcześniej student bawił się w klubie nocnym.

Zdjęcia na temat: wątek
Wideo na temat: wątek
Dyskusje na temat: wątek
 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  Każdy piszący na tym forum ma jakiś cel. Aby mógł wzbudzić zainteresowanie jego wątek musi przez parę chwil być wyeksponowany na pierwszej stronie. Niestety, Matylda wypiera wszystkie wątki swoimi wklejkami nie podejmując żadnej dyskusji. Czy to jest jeszcze forum dyskusyjne czy tuba propagandowa PiS? Jest to forum i mozna wklejać dla Podparcia swojej racji. POwiedziałem.

 • Re: Mazurek skomentowała decyzję o zawieszeniu protestu

  oczywiście a nie 'watek'. Tu przeprosiny.

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  że mój głos jest głosem społeczeństwa. Skoro cię to nudzi, zmień wątek he he he ! Miłego wieczoru :) A teraz co piszesz ze szpitalnego łóżka, coś dziwne zwyczaje w tym szpitalu ! :) Dla ciebie

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  Każdy piszący na tym forum ma jakiś cel. Aby mógł wzbudzić zainteresowanie jego wątek musi przez parę chwil być wyeksponowany na pierwszej stronie. Niestety, Matylda wypiera wszystkie wątki swoimi wklejkami nie podejmując żadnej dyskusji. Czy to jest jeszcze forum dyskusyjne czy tuba propagandowa PiS? c h l o p i e , skad wiedzieć , ze matylda to p i s !!? mi matylda imponuje , tyle tematow

 • Re: Najnowszy temat? Prowincjusz2

  Każdy piszący na tym forum ma jakiś cel. Aby mógł wzbudzić zainteresowanie jego wątek musi przez parę chwil być wyeksponowany na pierwszej stronie. Niestety, "wsi48" i "Matylda" wypierają wszystkie wątki swoimi wypocinami nie podejmując żadnej dyskusji i sami sobie odpowiadają jako niezalogowani lub używają klonów do tych celów. Do tego są strasznie upierdliwi i cierpią na paranoiczną wręcz

 • Re: Najnowszy temat? Prowincjusz2

  prowincjusz i matylda się za bardzu udzielają , z swoja agitacja ! Przecież forum jest po to zeby na nim pisać, ale są pewne granice, których nie powinno sie przekraczać. Tutaj kazdy może sobie pisać i wyrażać swoje poglądy, ale chwyty jakimi operuje prowincjusz są chwytami ponizej pasa. Nie podoba mi się, nie wchodze na wątek, nie czytam go i zakładam swoj. Przecież on mi wyrażnie powiedział

 • Re: "DGP": Gigantyczny przekręt z polskim wątkiem

  Polski wątek wątpliwej jakości.