• Informacje na temat:

  wawrzyniak piotr

Artykuły na temat: wawrzyniak piotr
 • Nie upilnowali Wawrzyniaka

  Piłkarze Lechii przegrali na wyjeździe w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski z Legią Warszawa 0:1 (0:0). Jedynego gola głową w 64. minucie zdobył kadrowicz Jakub Wawrzyniak.

 • Powrót Iwańskiego i Wawrzyniaka do Legii

  Maciej Iwański i Jakub Wawrzyniak, którzy ponad miesiąc temu zostali przesunięci do zespołu Młodej Ekstraklasy, od środy będą ponownie trenować z pierwszą drużyną Legii. Taką informację podał we wtorek warszawski klub na swojej stronie internetowej.

 • Wawrzyniak załatwił ćwierćfinał

  Legia wygrała w meczu 1/8 finału Remes Pucharu Polski z ŁKS-em Łódź 1:0. Strzelcem jedynej bramki był Jakub Wawrzyniak, który popisał się znakomitym strzałem z dystansu.

 • El. Euro 2016: Na Gruzję z Zielińskim, bez Wawrzyniaka

  Piotr Zieliński z włoskiego Empoli znalazł się w gronie 17 piłkarzy z lig zagranicznych, powołanych przez Adama Nawałkę na mecz eliminacji Euro 2016 z Gruzją i towarzyskie spotkanie ze Szwajcarią. Z porównaniu z wygranym 2:0 meczem z Niemcami w kadrze brakuje Jakuba Wawrzyniaka.

 • Brożek za Wawrzyniaka w kadrze na Urugwaj

  Piłkarz Lechii Gdańsk Piotr Brożek został dodatkowo powołany do kadry reprezentacji Polski na mecz z Urugwajem. Zajął miejsce Jakuba Wawrzyniaka z Legii Warszawa, któremu występ uniemożliwiła kontuzja. Spotkanie odbędzie się w środę o godz. 20.45 w Gdańsku. 29-letni Brożek w reprezentacji Polski zagrał do tej pory w pięciu spotkaniach i zdobył jedną bramkę.

 • Piłkarz Lechii Gdańsk Piotr Brożek został dodatkowo powołany do kadry reprezentacji Polski na mecz z Urugwajem. Zajął miejsce Jakuba Wawrzyniaka z Legii Warszawa, któremu występ uniemożliwiła kontuzja. Spotkanie odbędzie się w środę o godz. 20.45 w Gdańsku.

 • Pierwsza od ponad 30 lat wizyta szefa polskiej dyplomacji na Kubie

  ...​Szef MSZ Witold Waszczykowski rozpocznie w niedzielę wizytę na Kubie; zostanie tam do wtorku - poinformował PAP dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ Jakub Wawrzyniak. Jak zaznaczył, będzie to pierwsza od ponad 30 lat wizyta szefa polskiej dyplomacji w tym kraju.

 • ​Szef polskiego MSZ z pierwszą od ponad 30 lat oficjalną wizytą na Kubie

  Szef MSZ Witold Waszczykowski rozpocznie w niedzielę wizytę na Kubie - poinformował PAP dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ Jakub Wawrzyniak. Jak zaznaczył, będzie to pierwsza od ponad 30 lat wizyta szefa polskiej dyplomacji w tym kraju.

 • Kary dla zawodników Legii

  Trzej piłkarze Legii Warszawa Maciej Iwański, Jakub Wawrzyniak i Piotr Giza na wniosek sztabu szkoleniowego zostali przesunięci do zespołu Młodej Ekstraklasy. Decyzja zarządu klubu wynika ze słabych wyników osiąganych przez zespół w tym sezonie.

 • Znamy kadrę piłkarzy na najbliższe mecze. Nawałka powołał aż pięciu zawodników Legii

  Adam Nawałka ogłosił pełną kadrę na mecze towarzyskie z Serbią i Finlandią. Z warszawskiej Legii powołał pięciu zawodników: Artura Jędrzejczyka, Igora Lewczuka, Michała Pazdana, Ariela Borysiuka i Tomasza Jodłowca. W szerokiej kadrze znaleźli się również Jakub Wawrzyniak z Lechii Gdańsk, Bartosz Kapustka z Cracovii, Karol Linetty z Lecha Poznań i Filip Starzyński z Zagłębia Lubin.

Zdjęcia na temat: wawrzyniak piotr
Dyskusje na temat: wawrzyniak piotr
 • Re: Abp Konrad Krajewski otrzyma godność kardynała

  Prowadzenia uczciwego biznesu to uczył juz św. Tomasz z Akwinu oraz x. Piotr Wawrzyniak.

 • Re: Alarm bombowy w samolocie z Gruzji do Warszawy

  Ks. Piotr Wawrzyniak w XIX w., uczył Wielkopolan: "swój do swego, po swoje". Na tym wygrał Cegielski, polskie banki, drukarnie, sklepy, warsztaty; a przegrał Bismarck.

 • Re: Premier: Zaproponujemy KE "pewne zmiany" ws. reformy wymiaru sprawiedliwości

  Żartowniś! Wolny przepływ usług budowlanych i transportowych?-). Nawet wywóz śmieci jest w rękach Turków. Spróbuj założyć polską gazetę w Niemczech, tak jak ks. Piotr Wawrzyniak "Dziennik Berliński" w XIX w.

 • Re: Katarzyna Lubnauer o Kamili Gasiuk-Pihowicz: To była zdrada

  Co się czepiacie młodych, zdolnych-do wszystkiego, którzy zdążyli narobić długów. To tylko ks. Piotr Wawrzyniak i ks. Piotr Skarga uczyli oszczędności i bankowości. To wszyscy ci, odznaczeni przez warszafskie wadze, "Krzyżami Zadługi" powinni spłacać polskie długi, a dostają jeszcze dodatki do emerytur.

 • Re: Lubnauer: Jedyne, co rządowi wyszło, to 500+

  i Spółka Akcyjna Bazar) wychowało się kolejne pokolenie wielkopolskich społeczników, wśród których najważniejszymi byli Hipolit Cegielski, Augustyn Szamarzewski, Piotr Wawrzyniak oraz Maksymilian Jackowski(...) Stolica Kultury 2016 w Poznaniu zorganizowały wystawę i projekcję filmu pt. Król Czynu. Ksiądz Piotr Wawrzyniak 1849-1910

 • Re: Poważne oskarżenia pod adresem ks. Jankowskiego. Głos zabrała gdańska kuria

  i Spółka Akcyjna Bazar) wychowało się kolejne pokolenie wielkopolskich społeczników, wśród których najważniejszymi byli Hipolit Cegielski, Augustyn Szamarzewski, Piotr Wawrzyniak oraz Maksymilian Jackowski(...) Stolica Kultury 2016 w Poznaniu zorganizowały wystawę i projekcję filmu pt. Król Czynu. Ksiądz Piotr Wawrzyniak 1849-1910 Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk (PTPN) – istniejąca od 1857 roku

 • Re: "SE": Lechowi Wałęsie może grozić osiem lat więzienia

  Okrągły Stół – Grupa robocza ds. stowarzyszeń Uczestnicy: – strona opozycyjno-solidarnościowa: Jacek Ambroziak, Stefan Bratkowski, Zbigniew Bujak, Eryk Chojnacki, Piotr Czerwiec, Marek Frąckowiak(...), Włodzimierz Ryms, Jerzy Sabiniewicz, Jerzy Sosnowski, Marek Szambelan, Alfred Wawrzyniak ekspert: Zdzisław Jarosz obrady (informacje) – 27 luty, 7, 17 marzec stenogramy – 27 luty, 7, 17 marzec

 • Re: Układ między prezydentem a PiS? Mucha: To nieprawdziwe sugestie

  To jemu w 2011 roku Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego i Europejska Stolica Kultury 2016 w Poznaniu zorganizowały wystawę i projekcję filmu pt. Król Czynu. Ksiądz Piotr Wawrzyniak 1849-1910 Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk (PTPN) – istniejąca od 1857 roku organizacja z siedzibą w Poznaniu, która skupia obecnie około tysiąca uczonych z całej Polski, tworzących korporację na prawach

 • Re: ​O. Rydzyk dla "ND": Określenie "partia Rydzyka" to wielkie kłamstwo

  Hipolit Cegielski - "Podstawą bytu narodu jest ziemia , przemysł i handel - kto ziemię , przemysł i handel oddaje w obce ręce, sprzedaje swoją narodowość, zdradza swój naród" To jemu w 2011 roku Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego i Europejska Stolica Kultury 2016 w Poznaniu zorganizowały wystawę i projekcję filmu pt. Król Czynu. Ksiądz Piotr Wawrzyniak 1849-1910 Poznańskie Towarzystwo