• Informacje na temat:

  wawrzyniak piotr

Artykuły na temat: wawrzyniak piotr
 • Nie upilnowali Wawrzyniaka

  Piłkarze Lechii przegrali na wyjeździe w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski z Legią Warszawa 0:1 (0:0). Jedynego gola głową w 64. minucie zdobył kadrowicz Jakub Wawrzyniak.

 • Powrót Iwańskiego i Wawrzyniaka do Legii

  Maciej Iwański i Jakub Wawrzyniak, którzy ponad miesiąc temu zostali przesunięci do zespołu Młodej Ekstraklasy, od środy będą ponownie trenować z pierwszą drużyną Legii. Taką informację podał we wtorek warszawski klub na swojej stronie internetowej.

 • Wawrzyniak załatwił ćwierćfinał

  Legia wygrała w meczu 1/8 finału Remes Pucharu Polski z ŁKS-em Łódź 1:0. Strzelcem jedynej bramki był Jakub Wawrzyniak, który popisał się znakomitym strzałem z dystansu.

 • El. Euro 2016: Na Gruzję z Zielińskim, bez Wawrzyniaka

  Piotr Zieliński z włoskiego Empoli znalazł się w gronie 17 piłkarzy z lig zagranicznych, powołanych przez Adama Nawałkę na mecz eliminacji Euro 2016 z Gruzją i towarzyskie spotkanie ze Szwajcarią. Z porównaniu z wygranym 2:0 meczem z Niemcami w kadrze brakuje Jakuba Wawrzyniaka.

 • Brożek za Wawrzyniaka w kadrze na Urugwaj

  Piłkarz Lechii Gdańsk Piotr Brożek został dodatkowo powołany do kadry reprezentacji Polski na mecz z Urugwajem. Zajął miejsce Jakuba Wawrzyniaka z Legii Warszawa, któremu występ uniemożliwiła kontuzja. Spotkanie odbędzie się w środę o godz. 20.45 w Gdańsku. 29-letni Brożek w reprezentacji Polski zagrał do tej pory w pięciu spotkaniach i zdobył jedną bramkę.

 • Piłkarz Lechii Gdańsk Piotr Brożek został dodatkowo powołany do kadry reprezentacji Polski na mecz z Urugwajem. Zajął miejsce Jakuba Wawrzyniaka z Legii Warszawa, któremu występ uniemożliwiła kontuzja. Spotkanie odbędzie się w środę o godz. 20.45 w Gdańsku.

 • Pierwsza od ponad 30 lat wizyta szefa polskiej dyplomacji na Kubie

  ...​Szef MSZ Witold Waszczykowski rozpocznie w niedzielę wizytę na Kubie; zostanie tam do wtorku - poinformował PAP dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ Jakub Wawrzyniak. Jak zaznaczył, będzie to pierwsza od ponad 30 lat wizyta szefa polskiej dyplomacji w tym kraju.

 • ​Szef polskiego MSZ z pierwszą od ponad 30 lat oficjalną wizytą na Kubie

  Szef MSZ Witold Waszczykowski rozpocznie w niedzielę wizytę na Kubie - poinformował PAP dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ Jakub Wawrzyniak. Jak zaznaczył, będzie to pierwsza od ponad 30 lat wizyta szefa polskiej dyplomacji w tym kraju.

 • Kary dla zawodników Legii

  Trzej piłkarze Legii Warszawa Maciej Iwański, Jakub Wawrzyniak i Piotr Giza na wniosek sztabu szkoleniowego zostali przesunięci do zespołu Młodej Ekstraklasy. Decyzja zarządu klubu wynika ze słabych wyników osiąganych przez zespół w tym sezonie.

 • Znamy kadrę piłkarzy na najbliższe mecze. Nawałka powołał aż pięciu zawodników Legii

  Adam Nawałka ogłosił pełną kadrę na mecze towarzyskie z Serbią i Finlandią. Z warszawskiej Legii powołał pięciu zawodników: Artura Jędrzejczyka, Igora Lewczuka, Michała Pazdana, Ariela Borysiuka i Tomasza Jodłowca. W szerokiej kadrze znaleźli się również Jakub Wawrzyniak z Lechii Gdańsk, Bartosz Kapustka z Cracovii, Karol Linetty z Lecha Poznań i Filip Starzyński z Zagłębia Lubin.

Zdjęcia na temat: wawrzyniak piotr
Dyskusje na temat: wawrzyniak piotr
 • Re: Abp Konrad Krajewski otrzyma godność kardynała

  Prowadzenia uczciwego biznesu to uczył juz św. Tomasz z Akwinu oraz x. Piotr Wawrzyniak.

 • Re: "SE": Lechowi Wałęsie może grozić osiem lat więzienia

  Okrągły Stół – Grupa robocza ds. stowarzyszeń Uczestnicy: – strona opozycyjno-solidarnościowa: Jacek Ambroziak, Stefan Bratkowski, Zbigniew Bujak, Eryk Chojnacki, Piotr Czerwiec, Marek Frąckowiak(...), Włodzimierz Ryms, Jerzy Sabiniewicz, Jerzy Sosnowski, Marek Szambelan, Alfred Wawrzyniak ekspert: Zdzisław Jarosz obrady (informacje) – 27 luty, 7, 17 marzec stenogramy – 27 luty, 7, 17 marzec

 • Re: Układ między prezydentem a PiS? Mucha: To nieprawdziwe sugestie

  To jemu w 2011 roku Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego i Europejska Stolica Kultury 2016 w Poznaniu zorganizowały wystawę i projekcję filmu pt. Król Czynu. Ksiądz Piotr Wawrzyniak 1849-1910 Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk (PTPN) – istniejąca od 1857 roku organizacja z siedzibą w Poznaniu, która skupia obecnie około tysiąca uczonych z całej Polski, tworzących korporację na prawach

 • Re: Prezydent ujawnił propozycje pytań referendalnych

  Bazar) wychowało się kolejne pokolenie wielkopolskich społeczników, wśród których najważniejszymi byli Hipolit Cegielski, Augustyn Szamarzewski, Piotr Wawrzyniak oraz Maksymilian Jackowski. Dzięki ich(...) 2016 w Poznaniu zorganizowały wystawę i projekcję filmu pt. Król Czynu. Ksiądz Piotr Wawrzyniak 1849-1910 Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk (PTPN) – istniejąca od 1857 roku organizacja z siedzibą

 • Re: PiS a Unia Europejska. Jak Polacy oceniają politykę rządu?

  o utrzymanie języka i kultury narodu oraz sprzeciwiając się rusyfikacji i germanizacji. Wśród kapłanów, którzy w okresie zaborów troszczyli się o zachowanie polskości, wymieniani są m.in. ks. Piotr Wawrzyniak i ks. Stanisław Adamski z zaboru pruskiego. Działaczem niepodległościowym, mocno zaangażowanym w kwestie polityczne, był natomiast ks. Piotr Ściegienny, który rozpowszechniał listy i odezwy własnego

 • Re: Protest przeciw finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej

  do ojczyzny i pracy dla niej, co w Wielkopolsce wiąże się z etosem „pracy organicznej”, której propagatorami byli znani księża społecznicy, jak ks. Augustyn Szamarzewski i ks. Piotr Wawrzyniak

 • Re: To ojciec Rydzyk stoi za buntem Ziobry

  Mieliśmy już takich księży w przeszłości - np. ks. Piotr Wawrzyniak czy śp. Maksymilin Kolbe.

 • Operacja serca u p. prezydenta Lecha Wałęsy

  Życzę, z całego serca, zdrowia, Panie Prezydencie. A komentarz co do niektórych "wypowiedzi" ? Cóż, kiedyś dawno temu Melchior Wańkowicz powiedział, że zawiść to JEDYNA cecha, którą nasz malutki narodek wyróżnia się spośród wszystkich społeczności świata. Dodam do tego jeszcze chamstwo oraz brak klasycznych zasad kinder sztuby i mamy ot... pożal się Boże portret Polaczka XXI stulecia.

 • pani Krystyna Feldman

  Ogromny żal. Już Jej kruchej sylwetki nigdy nie zobaczę na ulicach mego miasta. Poznań