• Informacje na temat:

  ważny

Artykuły na temat: ważny
 • GIF wycofuje ważny środek dla alergików

  Główny Inspektorat Farmaceutyczny zdecydował się wycofać z obrotu na terenie całego kraju roztwór do testów punktowych 157 (Rajgras Angielski).

 • Ronaldo: Hat-trick ważny, drużyna ważniejsza

  ​"To jeden z ważniejszych hat-tricków w mojej karierze, ale większe znaczenie ma to, że dobrze zaprezentowaliśmy się jako drużyna" - przyznał po meczu z Hiszpanią (3:3) w mistrzostwach świata Cristiano Ronaldo. Portugalski piłkarz śrubuje indywidualne rekordy.

 • GIF wycofuje ważny środek dla alergików

  Główny Inspektorat Farmaceutyczny zdecydował się wycofać z obrotu na terenie całego kraju roztwór do testów punktowych 157 (Rajgras Angielski).

 • Astana: Ważne porozumienie ws. Syrii

  Specjalny wysłannik ONZ do Syrii Staffan de Mistura z zadowoleniem powitał plan utworzenia stref bezpieczeństwa w Syrii jako "ważny, obiecujący krok we właściwym kierunku w procesie deeskalacji konfliktu". Przedstawiciele zbrojnej opozycji syryjskiej opuścili posiedzenie w Astanie w proteście przeciwko udziałowi Iranu. Moskwa i Teheran wspierają w konflikcie syryjskim prezydenta Baszara el...

 • Węgierskie referendum ws. uchodźców uznane za nieważne

  .... Węgrów, którzy oddali ważny głos w referendum, głosowało przeciw kwotom - podało na swojej stronie internetowej Narodowe Biuro Wyborcze (NVI) po przeliczeniu 99,97 proc. głosów. Aby referendum było jendak ważne, ponad 50 proc. osób uprawnionych do głosowania powinno w nim oddać ważny głos. Tymczasem w niedzielę ważny głos oddało tylko 40,03 proc. uprawnionych.

 • Milik: Nawet epizod jest dla mnie ważny

  Wracający po pół roku do piłkarskiej reprezentacji Polski Arkadiusz Milik przyznał, że po takiej przerwie każdy występ jest dla niego bardzo ważny. We wtorek ma szansę zagrać w towarzyskim meczu z Koreą Południową w Chorzowie.

 • Białoruskie niezależne media o "ważnym geście polskiej strony"

  Szef niezależnej białoruskiej gazety Andrej Dyńko ocenił w piątek, że wizyta w Kuropatach prezydenckiego ministra Krzysztofa Szczerskiego to "ważny gest polskiej strony". "Jesteśmy Polsce wdzięczni" - powiedział z kolei opozycjonista Paweł Siewiaryniec.

 • Niemcy głosują. Ważny sprawdzian przed wyborami

  Mieszkańcy niemieckiego kraju związkowego Szlezwik-Holsztyn wybierają w niedzielę swój regionalny parlament (landtag). Dla największych partii CDU i SPD głosowanie jest ważnym sprawdzianem przed wyznaczonymi na wrzesień wyborami do Bundestagu.

 • "Skończył się ważny rozdział w historii Ameryki"

  Przywódcy państw Ameryki Łacińskiej składają w sobotę kondolencje władzom Kuby z powodu śmierci Fidela Castro. "Skończył się ważny rozdział w historii Ameryki Łacińskiej" - oceniła na Twitterze szefowa dyplomacji Argentyny Susana Malcorra.

 • Konstanty Radziwiłł: Ważny jest pacjent, nie procedury medyczne

  ...​"System opieki zdrowotnej w coraz lepszy sposób - dzięki dodatkowemu finansowaniu i lepszej organizacji - otacza opieką każdego, kto tego potrzebuje. Ważny jest pacjent, a nie procedury medyczne" - powiedział podczas poniedziałkowego posiedzenia RDS minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Zdjęcia na temat: ważny
 • Bezpłatne badania serca na krakowskim rynku.
Wideo na temat: ważny
Dyskusje na temat: ważny