• Informacje na temat:

  ważny

Artykuły na temat: ważny
 • Wybory samorządowe: Jak oddać ważny głos?

  ...​Jak oddać ważny głos w wyborach samorządowych? Należy postawić znak X w kratce przy jednym nazwisku kandydata na karcie do głosowania. PKW apeluje, by wyborcy nie zamazywali kratek, a jedynie stawiali znak X przy nazwisku osoby, na którą chcą oddać głos.

 • Ważny głos Mukwege i Murad

  Norweski Komitet Noblowski w piątek ogłosił laureatów Pokojowej Nagrody Nobla. W tym roku z 331 kandydatów, w tym 115 organizacji prestiżowe wyróżnienie otrzymali: kongijski ginekolog Denis Mukwege oraz pochodząca z Iraku działaczka społeczna Nadia Murad. Komitet docenił ich działania na rzecz "położenia kresu przemocy seksualnej jako broni w konfliktach zbrojnych". - To są dwie niezwykłe osoby. Wierzę, że wykorzystają zainteresowanie opinii światowej tą nagrodą po to, by jeszcze efektywniej...

 • Astana: Ważne porozumienie ws. Syrii

  Specjalny wysłannik ONZ do Syrii Staffan de Mistura z zadowoleniem powitał plan utworzenia stref bezpieczeństwa w Syrii jako "ważny, obiecujący krok we właściwym kierunku w procesie deeskalacji konfliktu". Przedstawiciele zbrojnej opozycji syryjskiej opuścili posiedzenie w Astanie w proteście przeciwko udziałowi Iranu. Moskwa i Teheran wspierają w konflikcie syryjskim prezydenta Baszara el...

 • GIF wycofuje ważny środek dla alergików

  Główny Inspektorat Farmaceutyczny zdecydował się wycofać z obrotu na terenie całego kraju roztwór do testów punktowych 157 (Rajgras Angielski).

 • Ronaldo: Hat-trick ważny, drużyna ważniejsza

  ​"To jeden z ważniejszych hat-tricków w mojej karierze, ale większe znaczenie ma to, że dobrze zaprezentowaliśmy się jako drużyna" - przyznał po meczu z Hiszpanią (3:3) w mistrzostwach świata Cristiano Ronaldo. Portugalski piłkarz śrubuje indywidualne rekordy.

 • GIF wycofuje ważny środek dla alergików

  Główny Inspektorat Farmaceutyczny zdecydował się wycofać z obrotu na terenie całego kraju roztwór do testów punktowych 157 (Rajgras Angielski).

 • Węgierskie referendum ws. uchodźców uznane za nieważne

  .... Węgrów, którzy oddali ważny głos w referendum, głosowało przeciw kwotom - podało na swojej stronie internetowej Narodowe Biuro Wyborcze (NVI) po przeliczeniu 99,97 proc. głosów. Aby referendum było jendak ważne, ponad 50 proc. osób uprawnionych do głosowania powinno w nim oddać ważny głos. Tymczasem w niedzielę ważny głos oddało tylko 40,03 proc. uprawnionych.

 • Milik: Nawet epizod jest dla mnie ważny

  Wracający po pół roku do piłkarskiej reprezentacji Polski Arkadiusz Milik przyznał, że po takiej przerwie każdy występ jest dla niego bardzo ważny. We wtorek ma szansę zagrać w towarzyskim meczu z Koreą Południową w Chorzowie.

 • Białoruskie niezależne media o "ważnym geście polskiej strony"

  Szef niezależnej białoruskiej gazety Andrej Dyńko ocenił w piątek, że wizyta w Kuropatach prezydenckiego ministra Krzysztofa Szczerskiego to "ważny gest polskiej strony". "Jesteśmy Polsce wdzięczni" - powiedział z kolei opozycjonista Paweł Siewiaryniec.

 • Niemcy głosują. Ważny sprawdzian przed wyborami

  Mieszkańcy niemieckiego kraju związkowego Szlezwik-Holsztyn wybierają w niedzielę swój regionalny parlament (landtag). Dla największych partii CDU i SPD głosowanie jest ważnym sprawdzianem przed wyznaczonymi na wrzesień wyborami do Bundestagu.

Zdjęcia na temat: ważny
Wideo na temat: ważny
Dyskusje na temat: ważny