• Informacje na temat:

  ważny

Artykuły na temat: ważny
 • GIF wycofuje ważny środek dla alergików

  Główny Inspektorat Farmaceutyczny zdecydował się wycofać z obrotu na terenie całego kraju roztwór do testów punktowych 157 (Rajgras Angielski).

 • GIF wycofuje ważny środek dla alergików

  Główny Inspektorat Farmaceutyczny zdecydował się wycofać z obrotu na terenie całego kraju roztwór do testów punktowych 157 (Rajgras Angielski).

 • Astana: Ważne porozumienie ws. Syrii

  Specjalny wysłannik ONZ do Syrii Staffan de Mistura z zadowoleniem powitał plan utworzenia stref bezpieczeństwa w Syrii jako "ważny, obiecujący krok we właściwym kierunku w procesie deeskalacji konfliktu". Przedstawiciele zbrojnej opozycji syryjskiej opuścili posiedzenie w Astanie w proteście przeciwko udziałowi Iranu. Moskwa i Teheran wspierają w konflikcie syryjskim prezydenta Baszara el...

 • Węgierskie referendum ws. uchodźców uznane za nieważne

  .... Węgrów, którzy oddali ważny głos w referendum, głosowało przeciw kwotom - podało na swojej stronie internetowej Narodowe Biuro Wyborcze (NVI) po przeliczeniu 99,97 proc. głosów. Aby referendum było jendak ważne, ponad 50 proc. osób uprawnionych do głosowania powinno w nim oddać ważny głos. Tymczasem w niedzielę ważny głos oddało tylko 40,03 proc. uprawnionych.

 • Milik: Nawet epizod jest dla mnie ważny

  Wracający po pół roku do piłkarskiej reprezentacji Polski Arkadiusz Milik przyznał, że po takiej przerwie każdy występ jest dla niego bardzo ważny. We wtorek ma szansę zagrać w towarzyskim meczu z Koreą Południową w Chorzowie.

 • Niemcy głosują. Ważny sprawdzian przed wyborami

  Mieszkańcy niemieckiego kraju związkowego Szlezwik-Holsztyn wybierają w niedzielę swój regionalny parlament (landtag). Dla największych partii CDU i SPD głosowanie jest ważnym sprawdzianem przed wyznaczonymi na wrzesień wyborami do Bundestagu.

 • "Skończył się ważny rozdział w historii Ameryki"

  Przywódcy państw Ameryki Łacińskiej składają w sobotę kondolencje władzom Kuby z powodu śmierci Fidela Castro. "Skończył się ważny rozdział w historii Ameryki Łacińskiej" - oceniła na Twitterze szefowa dyplomacji Argentyny Susana Malcorra.

 • Konstanty Radziwiłł: Ważny jest pacjent, nie procedury medyczne

  ...​"System opieki zdrowotnej w coraz lepszy sposób - dzięki dodatkowemu finansowaniu i lepszej organizacji - otacza opieką każdego, kto tego potrzebuje. Ważny jest pacjent, a nie procedury medyczne" - powiedział podczas poniedziałkowego posiedzenia RDS minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

 • Dziś "wyjątkowo ważny komunikat" Korei Północnej

  Korea Płn. wystrzeliła we wtorek pocisk balistyczny średniego zasięgu, który pokonał 930 km i spadł do Morza Japońskiego, w strefie ekonomicznej Japonii - poinformowały władze Korei Płd., USA i Japonii. Pjongjang zapowiedział, że wkrótce wyda ważny komunikat.

 • Węgry: Referendum ws. uchodźców nieważne

  ...widziała głos za otwartą i solidarną Europą. Z sondażu instytutu Nezoepont, przeprowadzonego przez telefon w dniu głosowania, wynikało, że 95 proc. ważnych głosów oddano na "nie". Według ośrodka przecząco odpowiedziało 3,2 mln wyborców, a twierdząco 168 tys. (5 proc). Frekwencję ośrodek oszacował na 42 proc. Aby referendum było ważne, ważny głos musi w nim oddać ponad połowa uprawnionych do...

Zdjęcia na temat: ważny
 • Bezpłatne badania serca na krakowskim rynku.
Wideo na temat: ważny
Dyskusje na temat: ważny