• Informacje na temat:

  wczorajszemu

Artykuły na temat: wczorajszemu
 • Francja: Luwr zostanie otwarty po wczorajszym ataku

  Paryski Luwr zostanie dziś ponownie otwarty po wczorajszym ataku terrorystycznym. Prowadzący dochodzenie wciąż sprawdzają, czy mężczyzna, który zaatakował żołnierza, był związany z organizacją terrorystyczną.

 • Waszczykowski: Wczorajszy protest był kpiną

  - Wczorajszy protest był kpiną z bardzo ważnego wydarzenia, z bardzo ważnej kwestii. My jesteśmy gotowi na bardzo poważne rozmowy, bo rozmowa o życiu i śmierci to najważniejsza rozmowa w naszej cywilizacji - powiedział na antenie TVN24 szef MSZ Witold Waszczykowski. Po wypowiedziach Waszczykowskiego o protestach kobiet liderka "Inicjatywy Polskiej" Barbara Nowacka domaga się odwołania ministra. Z kolei posłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz oceniła, że szef MSZ obraża kobiety i lekceważy...

 • Ogromne zniszczenia na Powązkach po wczorajszych nawałnicach

  45 grobów i pomników nagrobnych, w tym zabytkowych, zostało uszkodzonych - powiedział rzecznik Archidiecezji Warszawskiej o zniszczeniach na stołecznym Cmentarzu Powązkowskim, jakie spowodowały przechodzące nad Polską burze. "Na cmentarzu jest wiele powalonych drzew, wyrwanych z korzeniami. Jest także wiele konarów, wiszących na koronach drzew i stwarzających zagrożenie dla odwiedzających cmentarz" - dodał ks. Przemysław Śliwiński.

 • Akcja policji w Birmingham. Powodem wczorajszy zamach w Londynie

  Brytyjska policja przeszukała mieszkanie w drugim co do wielkości mieście kraju, Birmingham. Operacja sił bezpieczeństwa ma mieć związek z wczorajszym zamachem terrorystycznym w Londynie.

 • Rynki odreagowują po wczorajszej panice

  Główne indeksy europejskich giełd świeciły przed południem na zielono – po wczorajszej panice związanej z obawami o kondycję chińskiej gospodarki. Warszawski indeks WIG20 rósł po godz. 10 o ponad 1 proc.

 • Donald Tusk: Nie ma możliwości blokowania wczorajszych decyzji RE

  Nie ma żadnych formalnych, prawnych możliwości blokowania decyzji, jakie podjęła wczoraj Rada Europejska - powiedział w piątek jej przewodniczący Donald Tusk. Odniósł się w ten sposób do odmowy poparcia wniosków ze szczytu UE przez premier Beatę Szydło.

 • Brzeziny: Poszkodowani we wczorajszej ulewie dostaną błyskawiczną pomoc

  Wszystkie rodziny z zalanej kamienicy w Brzezinach w województwie łódzkim otrzymają nowe mieszkania i pomoc finansową - zapewnił burmistrz miasta Marcin Pluta.

 • Wybory prezydenckie 2015. Gowin: Wczorajsze zwycięstwo nie może nas uśpić

  – To wielkie zwycięstwo obozu Zjednoczonej Prawicy i ogromna radość – komentuje w rozmowie z Interią wynik wyborów prezydenckich Jarosław Gowin, szef Polski Razem. Od razu dodaje jednak: „Ta radość powoli odpływa, a zastępuje ją skupienie na najbliższych zadaniach”.

 • Zachodniopomorskie: Szacowanie strat po wczorajszej nawałnicy

  Wczorajsza nawałnica mocno dała się we znaki mieszkańcom województwa zachodniopomorskiego. Najbardziej ucierpiały miejscowości w okolicy Szczecina, Polic i Gryfina. Burza pozrywała dachy, powyrywała z korzeniami drzewa, zerwała trakcje elektryczną. Zwalone konary zablokowały przejazd pociągu relacji Szczecin - Passewalk w Niemczech.

 • W nocy zmarła w konińskim szpitalu piąta ofiara wczorajszego wypadku drogowego w Mikorzynie, na drodze krajowej numer 25, z Bydgoszczy do Kalisza. Na miejscu śmierć poniosły cztery osoby jadące seatem, w tym niespełna trzyletni chłopczyk.

Zdjęcia na temat: wczorajszemu
Wideo na temat: wczorajszemu
 • Wypadek autokaru z dziećmi

  Do 5 szpitali trafili ranni po wczorajszym wypadku autobusu w Romanowie pod Częstochową. W sumie ucierpiało 45 osób - kierowca samochodu oraz 44 dzieci. Stan trzech osób - dwóch chłopców i mężczyzny - określono jako ciężki.

 • Czarny protest? Kobiety się wkurzyły

  "Wczorajszy protest był zrozumiały, uzasadniony i budujący w swoim przebiegu. Jego spontaniczność i rozmach zaskoczyły wszystkich" - mówiła politolog i filozof dr hab. Irena Pańków w porannej rozmowie w RMF Classic.

 • Pożar zamku w Książu. Przyczyną zaprószenie

  Zaprószenie ognia w czasie prac budowlanych - to wstępna przyczyna wczorajszego pożaru Zamku Książ Wałbrzychu. Zniszczone zostało poddasze i dach zabytku. Remont może pochłonąć nawet dwa miliony złotych. Policja i specjaliści przesłuchują osoby, które w czasie wczorajszego pożaru były na zamku. Ogień zniszczył wczoraj poddasze zabytku i kilkaset metrów kwadratowych dachu Zamku Książ w Wałbrzychu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dyskusje na temat: wczorajszemu
 • Re: Prezydent Warszawy odpiera zarzuty: To komisja wskazała, że płaci organ

  witaj kp. Pani profesor prawa oszustką informacyjną. To trzeba nagłośnić. Dla tych oszustów trzeba specjalne kodeksy napisać, o zaostrzonym rygorze, temu wczorajszemu palantowi Tuskowi też przydałoby się zaostrzenie przepisów. Oni są bezkarni w swoich oszustwach. Czas z tym skończyć.

 • Re: 10 kandydatów na prezydenta przedstawiło swoje propozycje

  Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły KONKRETNE wypowiedzi Pana Kowalskiego. Takiej charyzmy i Jaj brakuje naszemu "wczorajszemu dezerterowi" z podkulonym ogonem. Panie Prezydencie daruj sobie! nie przedstawiasz w ogóle jakichkolwiek "własnych" poglądów, a czytać z kartki to każde dziecko potrafi.

 • Re: Ksiądz Jacek Międlar dostał całkowity zakaz wystąpień publicznych

  Szacunek dla księdza za odwagę i patriotyzm, mamy czasy w których głoszenie jakichkolwiek poglądów nie po myśli niemieckich mediów jest napietnowane (proszę spojrzeć na zajęcia w artykule...żenada) Dzięki wczorajszemu szkalujacemu programowi na tvn przybyło Księdzu sporo lajków na fejsie, pokażmy klikając kolejne, że patryjotyzm jest dla wielu z nas w cenie. Czołem Wielkiej Polsce!

 • Re: Kopacz do Kaczyńskiego: Kiedy pan wypuści z domowego więzienia Macierewicza?

  Nie jesteś ani zwolennikiem ani sympatykiem PI czy PiS,ale przysluchujac się wczorajszemu wystąpieniu Kopacz stwierdziłem z przerażeniem ze dalej klamie ludziom w zywe oczy i obiecuje gruszki na wierzbie.Czyli PO ma zamiar bezczenie nas oszukiwać do wyborow na jesieni tylko po to aby pozostać przy korycie.Ja uważam ze choć nie mam zaufania będę glosowal na nowe-Kukiza bądź Petru tylko dlatego aby

 • Re: ​Jak powstały Święta Bożego Narodzenia?

  upiększane przez kolejne 200-300 lat. Pochodzą od osób, którym przynosiły splendor, szacunek, pieniądze, itd. Popiersia z brązu stawia się "wczorajszemu" Błasikowi od "zmieścisz się śmiało" już 5 lat po

 • DZIĘKUJEMY PANIE JASIU ! DZIĘKI WCZORAJSZEMU PANA.

  ...FESTIWALOWI ZAŚCIANKOWEJ, ZAKOMPLEKSIONEJ AGRESJI, JAROSŁAW KACZYŃSKI MA ZWYCIĘSTWO W I TURZE JAK W BANKU ! Dzięki Jasiek.

 • Re: DZIĘKUJEMY PANIE JASIU ! DZIĘKI WCZORAJSZEMU P

  Oooo tak, za to należy się Januszowi dziękczynienie.

 • Re: Kaczyński: Ukraina zamknęła nam drogę do miażdżącego zwycięstwa

  dzięki wczorajszemu wyrokowi sądu przyznającej po 60 000 zł odszkodowania rodzeństwu szefa kancelarii twojego brata p. Szczygło to pis zyska ze 20 % poparcia - bo na moje już nie licz

 • kabareton

  sznowni panstwo nie wiem czy zauwazyliscie ze mamy nowe gwiazdy pretendujace do tytulu najśmieszniejszy czlowiek roku. mysle tez ze tegoroczny wakacyjny(chyba)kabareton do pięt nie sięgał wczorajszemu wystąpieniu liderów poszczególnych partii. weszlam do domu jak przemawial komorowski i slyszalam od progu salwy smiechu-wiec pomyslalam ze to powtorki nocy kabaretowej z opola. przerazilam sie

 • Re: Solidarna Polska domaga się zdymisjonowania minister Joanny Muchy

  Ludzie.. weźcie się ogarnijcie.. Jak można mieć pretensję do Ministra Sportu o to, co się wczoraj wydarzyło... nie wiem czego wy od Niej oczekujecie ale wpływać na pogodę to p. Mucha jeszcze nie może. Może i można było wczorajszemu incydentowi zaradzić ale nie jest to powód to dymisji pani MInister.. Jeżeli panowie z SP, PiS-u i innych partii będą w ten sposób reagować, to z polityki w Polsce