• Informacje na temat:

  wczorajszemu

Artykuły na temat: wczorajszemu
 • Francja: Luwr zostanie otwarty po wczorajszym ataku

  Paryski Luwr zostanie dziś ponownie otwarty po wczorajszym ataku terrorystycznym. Prowadzący dochodzenie wciąż sprawdzają, czy mężczyzna, który zaatakował żołnierza, był związany z organizacją terrorystyczną.

 • Maj: Wczorajsze zajścia były na 100 proc. zaplanowane

  "Uważam, że wczorajsze zajścia, od początku do końca, nie chcę powiedzieć, że były ukartowane, ale były na 100 proc. przygotowane" – powiedział w czwartek w Poznaniu b. Komendant Główny Policji Zbigniew Maj, odnosząc się swojego zatrzymania przez CBA i czynności przeprowadzonych w prokuraturze.

 • Waszczykowski: Wczorajszy protest był kpiną

  - Wczorajszy protest był kpiną z bardzo ważnego wydarzenia, z bardzo ważnej kwestii. My jesteśmy gotowi na bardzo poważne rozmowy, bo rozmowa o życiu i śmierci to najważniejsza rozmowa w naszej cywilizacji - powiedział na antenie TVN24 szef MSZ Witold Waszczykowski. Po wypowiedziach Waszczykowskiego o protestach kobiet liderka "Inicjatywy Polskiej" Barbara Nowacka domaga się odwołania ministra. Z kolei posłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz oceniła, że szef MSZ obraża kobiety i lekceważy...

 • Ogromne zniszczenia na Powązkach po wczorajszych nawałnicach

  45 grobów i pomników nagrobnych, w tym zabytkowych, zostało uszkodzonych - powiedział rzecznik Archidiecezji Warszawskiej o zniszczeniach na stołecznym Cmentarzu Powązkowskim, jakie spowodowały przechodzące nad Polską burze. "Na cmentarzu jest wiele powalonych drzew, wyrwanych z korzeniami. Jest także wiele konarów, wiszących na koronach drzew i stwarzających zagrożenie dla odwiedzających cmentarz" - dodał ks. Przemysław Śliwiński.

 • Akcja policji w Birmingham. Powodem wczorajszy zamach w Londynie

  Brytyjska policja przeszukała mieszkanie w drugim co do wielkości mieście kraju, Birmingham. Operacja sił bezpieczeństwa ma mieć związek z wczorajszym zamachem terrorystycznym w Londynie.

 • Rynki odreagowują po wczorajszej panice

  Główne indeksy europejskich giełd świeciły przed południem na zielono – po wczorajszej panice związanej z obawami o kondycję chińskiej gospodarki. Warszawski indeks WIG20 rósł po godz. 10 o ponad 1 proc.

 • Ostre oświadczenie Adamowicza ws. ONR. "Wczorajszy marsz wzbudził przerażenie"

  "Wczoraj Gdańsk i gdańszczanie zostali obrażeni. Obrażeni przez ludzi, którzy ideały wolności i solidarności postanowili wykorzystać w sposób wyjątkowo obrzydliwy” – napisał w specjalnym oświadczeniu prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Odniósł się w ten sposób do sobotnich wydarzeń zorganizowanych przez Obóz Narodowo-Radykalny w Gdańsku. Członkowie tej organizacji zgromadzili się w historycznej Sali BHP na terenie stoczni, a później przeszli przez miasto ze swoimi sztandarami.

 • Donald Tusk: Nie ma możliwości blokowania wczorajszych decyzji RE

  Nie ma żadnych formalnych, prawnych możliwości blokowania decyzji, jakie podjęła wczoraj Rada Europejska - powiedział w piątek jej przewodniczący Donald Tusk. Odniósł się w ten sposób do odmowy poparcia wniosków ze szczytu UE przez premier Beatę Szydło.

 • Brzeziny: Poszkodowani we wczorajszej ulewie dostaną błyskawiczną pomoc

  Wszystkie rodziny z zalanej kamienicy w Brzezinach w województwie łódzkim otrzymają nowe mieszkania i pomoc finansową - zapewnił burmistrz miasta Marcin Pluta.

 • Wybory prezydenckie 2015. Gowin: Wczorajsze zwycięstwo nie może nas uśpić

  – To wielkie zwycięstwo obozu Zjednoczonej Prawicy i ogromna radość – komentuje w rozmowie z Interią wynik wyborów prezydenckich Jarosław Gowin, szef Polski Razem. Od razu dodaje jednak: „Ta radość powoli odpływa, a zastępuje ją skupienie na najbliższych zadaniach”.

Zdjęcia na temat: wczorajszemu
Wideo na temat: wczorajszemu
 • Wypadek autokaru z dziećmi

  Do 5 szpitali trafili ranni po wczorajszym wypadku autobusu w Romanowie pod Częstochową. W sumie ucierpiało 45 osób - kierowca samochodu oraz 44 dzieci. Stan trzech osób - dwóch chłopców i mężczyzny - określono jako ciężki.

 • Czarny protest? Kobiety się wkurzyły

  "Wczorajszy protest był zrozumiały, uzasadniony i budujący w swoim przebiegu. Jego spontaniczność i rozmach zaskoczyły wszystkich" - mówiła politolog i filozof dr hab. Irena Pańków w porannej rozmowie w RMF Classic.

 • Pożar zamku w Książu. Przyczyną zaprószenie

  Zaprószenie ognia w czasie prac budowlanych - to wstępna przyczyna wczorajszego pożaru Zamku Książ Wałbrzychu. Zniszczone zostało poddasze i dach zabytku. Remont może pochłonąć nawet dwa miliony złotych. Policja i specjaliści przesłuchują osoby, które w czasie wczorajszego pożaru były na zamku. Ogień zniszczył wczoraj poddasze zabytku i kilkaset metrów kwadratowych dachu Zamku Książ w Wałbrzychu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dyskusje na temat: wczorajszemu