• Informacje na temat:

  weiss

Artykuły na temat: weiss
 • Szewach Weiss: To są moi bohaterowie

  Cała moja rodzina uratowała się, to wszystko byłoby niemożliwe, gdyby nie Sprawiedliwi. Rodzina Potężnych, Górali i Pani Lasotowa z Panem Romanem Szczepaniukiem. Kochani wspaniali ludzie. To są moi bohaterowie - napisał na Facebooku izraelski polityk, były ambasador Izraela w Polsce, Szewach Weiss.

 • Weiss dementuje w RMF FM tłumaczenie wywiadu

  Szewach Weiss dementuje w RMF FM tłumaczenie swojego wywiadu dla izraelskiego radia. Według "Jerusalem Post" były ambasador Izraela w Polsce miał stwierdzić, że polski rząd na uchodźstwie uczestniczył w mordowaniu Żydów.

 • Prezydent odznaczył Szewacha Weissa Orderem Orła Białego

  Prezydent Andrzej Duda odznaczył we wtorek w Jerozolimie Orderem Orła Białego byłego ambasadora Izraela w Polsce i byłego przewodniczącego Knesetu Szewacha Weissa. Zwracając się do niego prezydent powiedział: Jest pan profesor synem narodu żydowskiego i polskiej ziemi.

 • Szewach Weiss odznaczony Orderem Orła Białego

  Prezydent Andrzej Duda odznaczył w Jerozolimie Orderem Orła Białego byłego ambasadora Izraela w Polsce i byłego szefa Knesetu Szewacha Weissa. Zwracając się do niego, prezydent powiedział: "jest pan profesor synem narodu żydowskiego i polskiej ziemi".

 • Szewach Weiss: Antysemityzm i ksenofobia to choroby patologiczne

  ...„Jest to rocznica powstania w getcie. I dzisiaj jest też dzień niepodległości Izraela. To jest bardzo symboliczne” - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Szewach Weiss, były ambasador Izraela w Polsce(...). Tam, gdzie nie ma już Żydów, w dalszym ciągu istnieje antysemityzm i ksenofobia” - mówił Weiss. „To są choroby patologiczne” - dodał. Rozmówca RMF FM przyznał, że jako przewodniczący Knesetu zyskał...

 • Szewach Weiss dementuje w RMF FM tłumaczenie swojego wywiadu dla izraelskiego radia

  Szewach Weiss dementuje w RMF FM tłumaczenie swojego wywiadu dla izraelskiego radia. Według "Jerusalem Post" były ambasador Izraela w Polsce miał stwierdzić, że polski rząd na uchodźstwie uczestniczył w mordowaniu Żydów.

 • Prezydent Andrzej Duda odznaczy Orderem Orła Białego Szewacha Weissa

  Prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Izraelu odznaczy Orderem Orła Białego Szewacha Weissa. Jak poinformował prezydencki minister Krzysztof Szczerski, uroczystość odbędzie się w Jerozolimie.

 • Prezydent Duda odznaczy Orderem Orła Białego Szewacha Weissa

  Prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Izraelu odznaczy Orderem Orła Białego Szewacha Weissa - poinformował w czwartek prezydencki minister Krzysztof Szczerski. Jak dodał, uroczystość odbędzie się w Jerozolimie.

 • Szewach Weiss z nagrodą im. Nowaka-Jeziorańskiego. "Wielki patriota żydowski i polski"

  Szewach Weiss – izraelski polityk, prof. nauk politycznych i były ambasador Izraela w Polsce – odebrał we Wrocławiu Nagrodę im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Został wyróżniony za "umiejętność mówienia o najtrudniejszych sprawach, które łączą Polaków i Żydów”. Uroczystość odbyła się w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich.

 • Szewach Weiss w RMF: Antysemityzm i ksenofobia to choroby patologiczne

  ...„Jest to rocznica powstania w getcie. I dzisiaj jest też dzień niepodległości Izraela. To jest bardzo symboliczne” - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Szewach Weiss, były ambasador Izraela w Polsce(...). Tam, gdzie nie ma już Żydów, w dalszym ciągu istnieje antysemityzm i ksenofobia” - mówił Weiss. „To są choroby patologiczne” - dodał.

Zdjęcia na temat: weiss
Wideo na temat: weiss