• Informacje na temat:

  wejherowie

Artykuły na temat: wejherowie
 • Zabójstwo 30-latki w Wejherowie. 1 osoba zatrzymana

  Po kilku godzinach poszukiwań policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo 30-letniej kobiety w Wejherowie (woj. pomorskie). Ciało ofiary znaleziono w piątek rano.

 • Wejherowo: Zatrzymano mężczyznę ws. śmierci 30-latki

  Po kilku godzinach poszukiwań policja zatrzymała w piątek mężczyznę, podejrzewanego o zabójstwo 30-letniej kobiety w Wejherowie (Pomorskie). Ciało ofiary znaleziono w godzinach rannych.

 • Wejherowo: Zmarł pacjent chory na świńską grypę

  W szpitalu w Wejherowie (woj. pomorskie) zmarł pacjent chorujący na świńską grypę. Informację potwierdziła dyrekcja szpitala - informuje "Dziennik Bałtycki".

 • Sprawa zabójstwa 17-letniej Agaty z Wejherowa. Jest wyrok dla Wiktorii M.

  ...w Wejherowie. Była wolontariuszką w hospicjum. W dniu, w który straciła życie, była na otwartym wykładzie chemii na Uniwersytecie Gdańskim i rowerowej przejażdżce po Gdańsku. Na martwe ciało dziewczyny...

 • Włamanie do Prokuratury Rejonowej w Wejherowie

  Policja sprawdza, kto okradł w nocy pokój jednego z prokuratorów w Prokuraturze Rejonowej w Wejherowie. Informację o tym włamaniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Półtora tygodnia temu w Wejherowie zginęła młoda dziewczyna. Miała siedemnaście lat. Od początku podejrzewano zabójstwo. Nad sprawą pracują najlepsi śledczy w Trójmieście, ale okazuje się, że niewiadomych przybywa.

 • Piknik historyczny w Wejherowie

  ...14 sierpnia w Amfiteatrze Miejskim w Wejherowie i Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej odbędzie się w godzinach od 15.00 do 23.00 Piknik Historyczny zorganizowany przez stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kaszubska Droga".

 • Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy WCK oraz MTB - Małe Trójmiasto Biega zapraszają na pierwszy Bieg Policz się z Cukrzycą w Wejherowie, który odbędzie się 10 stycznia 2016 roku w ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Start o godz.12.00. Miejsce biegu: osiedle Przyjaźni, boisko Blizna. Nasz Bieg nie będzie formą rywalizacji. Bieg „Policz się z cukrzycą” jest...

 • Wielkie bieganie w Wejherowie

  ..., wejherowianina Marcina Chabowskiego (ubiegłorocznego zwycięzcy w Wejherowie), który 20 września wystartuje w półmaratonie w Newcastle w Anglii. W biegach towarzyszących na dystansach od 400 m do 1000 m startować będą dzieci i młodzież. Początek zawodów o godz. 14.00 na Pl. Jakuba Wejhera. Organizatorami jest Klub Sportowy "Wejher" przy współudziale Urzędu Miejskiego w Wejherowie, Urzędu...

 • Urzędujący prezydent Wejherowa (Pomorskie), Krzysztof Hildebrandt (KWW Wolę Wejherowo) wygrał w I turze wyborów - wynika z danych Miejskiej Komisji Wyborczej w Wejherowie. Hildebrandt otrzymał 56,76 proc. głosów poparcia.

Zdjęcia na temat: wejherowie
Wideo na temat: wejherowie
 • Chuligani zaatakowali kibiców Gryfa Wejherowo

  Policja szuka chuliganów, którzy zaatakowali autobus kibiców drugoligowego Gryfa Wejherowo. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja szuka sprawców. Właściciel busa wycenił straty na 35 tysięcy złotych.

 • Prokuratura w Gdańsku: Podejrzana o zabójstwo 17-letniej Agaty z Wejcherowa jest poczytalna

  Podejrzana o zabójstwo 17-letniej Agaty z Wejherowa jest poczytalna - tak stwierdzili biegli. - Wiktoria M. była świadoma tego, co zrobiła. W tej chwili przebywa w areszcie, pozostanie tam do zakończenia postępowania prokuratorskiego - powiedziała Agnieszka Gładkowska z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

 • Policja bada dwa zdarzenia z udziałem Wiktorii podejrzanej o zabójstwo 17-letniej Agaty

  Gdańska policja prowadzi dwa dochodzenia ws. Wiktorii M., podejrzanej o zabójstwo 17-letniej Agaty z Wejherowa. - Z palcówki medycznej otrzymaliśmy dwa zgłoszenia. Jedno dotyczyło gróźb karalnych kierowanych przez pacjentów wobec personelu medycznego. Tam przewijała się podejrzana. Drugie zgłoszenie dotyczyło uszkodzenia ciała jednej z pacjentek - informuje Maciej Stęplewski z gdańskiej policji.

Dyskusje na temat: wejherowie