• Informacje na temat:

wells

Artykuły na temat: wells
  • Jelena Janković na drodze Agnieszki Radwańskiej w Indian Wells

We wtorek Agnieszka Radwańska powalczy o awans do ćwierćfinału prestiżowego turnieju tenisowego w Indian Wells. Po Dominice Cibulkovej i Monice Niculescu pora na mecz z Jeleną Janković.

• WTA w Indian Wells: Radwańska awansowała do trzeciej rundy

...​Agnieszka Radwańska pokonała Hiszpankę 6:3, 6:4 i awansowała do trzeciej rundy tenisowego WTA na twardych kortach w Indian Wells. Spotkanie trwało 103 minuty. Kolejną rywalką Polki będzie Chinka Shuai Peng.

• Przegrana Djokovica w Indian Wells. Serb żegna się z turniejem

...w kalifornijskim Indian Wells. Serb, zdobywca 12 tytułów wielkoszlemowych w singlu, wrócił na kort po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej operacją łokcia. W pierwszej rundzie miał tzw. wolny los. W Indian Wells triumfował pięciokrotnie (2008, 2011 i 2014-16).

• Turniej w Indian Wells: Agnieszka Radwańska odpadła w trzeciej rundzie

Rozstawiona z "szóstką" Agnieszka Radwańska na trzeciej rundzie zakończyła udział w turnieju WTA Premier na kortach twardych w Indian Wells (pula nagród 7 mln dol.). Polska tenisistka przegrała z chińską kwalifikantką Shuai Peng 4:6, 4:6.

• Turniej w Indian Wells: Kubot awansował do finału debla

Rozstawieni z numerem ósmym Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo awansowali do finału debla w tenisowym turnieju ATP Masters 1000 w Indian Wells. Wygrali z brytyjsko-brazylijskim duetem Jamie Murray - Bruno Soares (nr 4.) 3:6, 7:5, 10-5. W finale zagrają z reprezentantem RPA Ravenem Klaasenem i Amerykaninem Rajeevem Ramem, którzy rozstawieni są z nr 6.

• Turniej WTA w Indian Wells: Triumf Azarenki w finale

Rozstawiona z numerem trzynastym Białorusinka Wiktoria Azarenka wygrała z liderką światowego rankingu Amerykanką Sereną Williams 6:4, 6:4 w finale tenisowego turnieju WTA Premier na twardych kortach w kalifornijskim Indian Wells (pula nagród 6,135 mln dolarów). Mecz trwał 88 minut. Azarenka jest pierwszą tenisistką w historii, której udało się cztery razy pokonać Williams w finale.

• Turniej WTA w Indian Wells: Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale

Agnieszka Radwańska pokonała w czwartej rundzie Serbkę Jelenę Jankovic 6:3, 6:3 i awansowała do 1/4 finału tenisowego turnieju WTA Premier na kortach twardych w amerykańskim Indian Wells (pula nagród 6,135 mln dol.). Polka jest rozstawiona w imprezie z numerem trzecim, a rywalka grała z "19". Spotkanie trwało godzinę i 21 minut.

• Williams kontra Williams. Serena kończy przygodę z Indian Wells

Venus Williams zakończyła na trzeciej rundzie występ swojej siostry Sereny w turnieju WTA rangi Premier w Indian Wells, pokonując ją 6:3, 6:4. Druga z amerykańskich tenisistek zaliczyła powrót do rywalizacji w cyklu po prawie 14-miesięcznej przerwie macierzyńskiej. Siostry grały ze sobą po raz 29. Po raz 12. lepsza okazała się Venus. Pierwszego seta zapisała na swoim koncie już po 36 minutach...

• Turniej WTA w Indian Wells: Jankovic rywalką Radwańskiej w 1/8 finału

Serbka Jelena Jankovic będzie rywalką Agnieszki Radwańskiej w 1/8 finału turnieju WTA Premier na kortach twardych w amerykańskim Indian Wells.

• Turniej WTA w Indian Wells - Agnieszka Radwańska w 1/8 finału

Agnieszka Radwańska pokonała w trzeciej rundzie Rumunkę Monicę Niculescu 6:2, 6:1 i awansowała do 1/8 finału tenisowego turnieju WTA Premier na kortach twardych w amerykańskim Indian Wells (pula nagród 6,135 mln dol.).

Zdjęcia na temat: wells