• Informacje na temat:

  wężyk

Artykuły na temat: wężyk
 • "Wężykiem" po ulicach Olsztyna. Obaj kierowcy byli pijani

  Poruszający się tzw. "wężykiem" dostawczy bus wzbudził podejrzenia u jadących karetką ratowników. Medycy ruszyli za żółtym busem i na bieżąco, telefonicznie, przekazywali policji informacje dotyczące kierunku jazdy.  Kierowca volkswagena skręcając w ul. Tuwima kilkukrotnie wjechał na trawnik, a następnie uderzył w znak drogowy. Tuż przed skrzyżowaniem z ul. Sikorskiego, bus zatrzymał się na...

 • Kompletnie pijany kierowca autobusu z dziećmi. "Miał jechać wężykiem"

  Dyżurny otrzymał informację, że drogą publiczną jedzie autokar. Kierowca miał jechać wężykiem - relacjonował w RMF FM podkomisarz Michał Sienkiewicz z komendy wojewódzkiej policji w Gdańsku. W środku znajdowało się 16 dzieci w wieku 7-11 lat wraz z opiekunami. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy - dodał.  Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Sprawdza m.in., czy...

 • Po narkotykach prowadził ciężarówkę "wężykiem"

  Funkcjonariusze Wielkopolskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego zatrzymali na autostradzie A2 kierowcę niebezpiecznie poruszającej się ciężarówki. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków, a dodatkowo fałszował zapisy tachografu.

 • Jechał wężykiem ciężarówką z kamieniami

  Policjanci ze Strzelec Opolskich zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę ciężarówki, który jechał wężykiem po autostradzie A4. Mężczyzna miał na pace kilkanaście ton kamieni.

 • Prowadził "wężykiem" mając 2,5 promila

  Zatrzymany przez policjantów z Ursusa 50-letni Andrzej J. miał ponad dwa i pół promila alkoholu we krwi. Mężczyzna wpadł, ponieważ prowadzone przez niego auto jechało "wężykiem".

 • Jechał tirem wężykiem na "podwójnym gazie"

  O jadącym wężykiem tirze policja dowiedziała się od użytkowników CB- radia . - Przed godz. 7 rano w poniedziałek policjanci patrolujący krajową "siódemkę" w CB-radiu usłyszeli relacje kierowców o tym, że ciężarowa Scania jedzie wężykiem i stwarza zagrożenie dla innych kierowców - powiedział Jakub Sawicki, rzecznik prasowy policji w Elblągu. Policjanci zatrzymali ciężarówkę na obwodnicy...

 • Kraków: Zaginął 25-latek. Widziałeś go?

  Krakowska policja prowadzi poszukiwania 25-letniego Łukasza Cichowskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był 10 lutego na ul. Wężyka w Krakowie.

 • Sukcesy badmintonistów

  W Suchedniowie odbył się Krajowy Turniej Juniorów, w którym wystąpili reprezentanci KKS Ruch Piotrków Trybunalski. Najlepiej spisał się debel juniorek Katarzyna Wężyk - Justyna Warchulska, który zajął 3 miejsce, przegrywając w półfinale z parą Anna Bojanek - Katarzyna Borys (Kiko Zamość).

 • Naukowcy zidentyfikowali najmniejszego węża na świecie. Cienki jak spaghetti wężyk, długości około 10 cm, zamieszkuje pod kamieniami na karaibskiej wyspie Barbados.

 • Budynek Rotundy w centrum Warszawy będzie modernizowany. Dla wielu warszawiaków obiekt jest ikoną stolicy, dlatego w ogłoszonym we wtorek konkursie na projekt zaznaczono, że Rotunda ma zachować obecne wymiary, filigranową konstrukcję i dach z "generalskim wężykiem".

Zdjęcia na temat: wężyk
Wideo na temat: wężyk
 • Komendant straży pożarnej kradł paliwo z wozów strażackich

  Komendant Miejsko-Gminny OSP w Lwówku, który jest także radnym w tym mieście, kradł paliwo z wozów strażackich. Kiedy strażacy zauważyli, że od pewnego czasu szybko kończy się im paliwo w wozach, postanowili założyć w remizie kamerę. Już następnego dnia złodziej został nagrany. Na filmie widać, jak komendant odkręca kurek od zbiornika paliwa w wozie strażackim i przy pomocy wężyka ściąga paliwo

Dyskusje na temat: wężyk