• Informacje na temat:

  wezyrow

Artykuły na temat: wezyrow
 • Brudziński: Dorn to zgorzkniały wezyr

  Niech Dorn pójdzie po rozum do głowy, bo polskiej polityce bardziej potrzebny jest jego intelekt niż zdolności kiszenia ogórków - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Joachim Brudziński, poseł PiS.

 • Brudziński: Niech "wyliniały wezyr" wraca do PiS

  ...ogórków ani kiszonego czosnku? Szczerze mówiąc, nie znoszę. A ja pasjami przepadam. Czyli wyliniali i zgorzkniali wezyrowie też mogą wracać. Jak wyliniały i zgorzkniały wezyr uzna, że w otoczeniu...

 • Nie chce się pisać komentarza do wydarzenia, które sprowadza się do przekazu "wracam jedną nogą do PiS, bo dzięki temu dostanę miejsce na ich liście do Sejmu"

 • RMF FM: Awaryjne lądowanie samolotu z Egiptu do Polski

  Około stu pasażerów z Polski utknęło na lotnisku w Kairze. Jak poinformowano Gorącą Linię RMF FM, awaryjnie lądował tam samolot biura podróży Wezyr lecący z Hurghady do Warszawy.

 • Brudziński: Dorn to zgorzkniały wezyr, zostało mu kiszenie ogórków

  Niech Dorn pójdzie po rozum do głowy, bo polskiej polityce bardziej potrzebny jest jego intelekt niż zdolności kiszenia ogórków - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Joachim Brudziński, poseł PiS. O ministrze sportu dodał: Mirosław Drzewiecki z podkulonym ogonem, jak przystaje politykom PO, czmychnął z PZPN, mimo buńczucznych zapowiedzi premiera. Dla mnie jako polityka opozycji lepiej byłoby, gdyby pozostał na stanowisku, bo kibice i tak mu tego nie zapomną .

 • Joachim Brudziński: Jak wyliniały wezyr chce kisić czosnek wśród eunuchów, to zapraszamy

  ...: A ja pasjami przepadam. Konrad Piasecki : Czyli wyliniali i zgorzkniali wezyrowie też mogą wracać. Joachim Brudziński : Jak wyliniały i zgorzkniały wezyr uzna, że w otoczeniu eunuchów warto...

 • Wypadek jachtu na Bałtyku

  Po sześciu godzinach holowania przez statek ratowniczy we wtorek wieczorem do przystani w Gdańsku-Górkach Zachodnich wpłynął jacht "Wezyr" z sześcioma osobami na pokładzie.

 • 330. rocznica bitwy pod Wiedniem

  12 września 1683 roku pod Wiedniem wojska polsko-habsburskie pod wodzą króla Jana III Sobieskiego pokonały armię Imperium Osmańskiego, dowodzoną przez wezyra Kara Mustafę.

 • Biura podróży odwołują wyjazdy do Egiptu! "Realne zagrożenie"

  ​Wezyr Holidays, Itaka, Rainbow Tours i Neckermann zawiesiły do końca października wyjazdy do Hurghady i Szarm el-Szejk. Biuro Wezyr Holidays poinformowało, że turyści, którzy wykupili wczasy w kurortach, mogą anulować rezerwację i otrzymać zwrot pieniędzy. Klienci Neckermanna mogą z kolei wymienić wycieczki na inne oferty lotnicze w ramach sezonu bez dodatkowych kosztów.

 • Kolejne biuro rezygnuje z wysyłania turystów do Egiptu

  Kolejne biuro podróży rezygnuje z oferowania wakacji w Egipcie. Wezyr Holidays w wysłanym mediom komunikacie informuje, że od dziś do końca października przestaje wysyłać samoloty z turystami do Hurghady i Sharm El Sheikh. Wycieczki do Eigtu wstrzymało także biuro Itaka - podała stacja TVN24.

Zdjęcia na temat: wezyrow
Wideo na temat: wezyrow
 • Kolejne biura podróży odwołują wycieczki do Egiptu

  Biura podróży jedno po drugim decydują o wstrzymaniu lotów do egipskich kurortów. Podróże w tamtym kierunku odwołały Neckermann, TUI, Wezyr Holidays, Itaka, Rainbow Tours, Exim Tours oraz Sun&Fun Holidays. Ich klienci doskonale rozumieją sytuację i sami rezygnują z wycieczek do Egiptu. Ostrzeżenie wydało także MSZ.