• Informacje na temat:

  white

Artykuły na temat: white
 • W Krakowie odbył się koncert charytatywny "Black or white"

  ...„Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów”- to hasło przewodnie koncertu organizowanego w ramach Festiwalu "Black or white", który odbył się w sobotę w krakowskim Teatrze Variette. To część projektu, którego celem jest zwiększenie społecznej świadomości na temat nowotworów neuroendokrynnych.

 • Uświadamianie i zbiórka pieniędzy. Koncert"Black or White?"

  ...10 listopada obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Nowotworów Neuroendokrynnych. To bardzo podstępny typ nowotworów, który przez wiele lat może nie dawać charakterystycznych objawów. Z tej okazji w Krakowie jest organizowane niesamowite wydarzenie – koncert charytatywny "Black or white?"

 • Setny złoty medal zimowych igrzysk dla USA. White po raz trzeci został mistrzem!

  Shaun White po raz trzeci został mistrzem olimpijskim w snowboardowej konkurencji halfpipe i jednocześnie wywalczył dla USA setny złoty medal zimowych igrzysk. 31-latek wcześniej był najlepszy w Turynie i Vancouver, a w Soczi zajął czwarte miejsce.

 • Zmarł Maurice White, założyciel zespołu "Earth, Wind & Fire"

  W wielu 74 lat zmarł w swoim domu w Los Angeles Maurice White, założyciel i lider zespołu "Earth, Wind & Fire". Informację przekazał jego brat Verdine, członek tego zespołu.

 • Koncert Charytatywny "Black or White?" z okazji światowego Dnia Nowotworów Neuroendokrynnych

  ...25 listopada z okazji światowego Dnia Nowotworów Neuroendokrynnych odbędzie się koncert charytatywny pod nazwą "Black or White", który ma wesprzeć Fundację na Rzecz Endokrynologii i Endokrynologii Onkologicznej "Pro Endocrinologia" Kliniki Endokrynologii w Krakowie. Na scenie będzie można zobaczyć kwartet muzyczny Solosters, artyści Teatru Muzycznego Roma, Karol Dziedzic z zespołem oraz tancerze...

 • Maurice White nie żyje. Założyciel zespołu "Earth, Wind & Fire" miał 74 lata

  Nie żyje Maurice White. W wielu 74 lat zmarł w swoim domu w Los Angeles założyciel i lider zespołu "Earth, Wind & Fire" - poinformował w czwartek jego brat Verdine, członek tego zespołu.

 • Nie żyje Andy White. Muzyczną przygodę zaczynał z Beatlesami

  Szkocki muzyk Andy White, który w 1962 roku akompaniował jako perkusista przy nagrywaniu przez rozpoczynających wtedy swoja karierę Beatlesów przeboju "Love Me Do", zmarł w wieku 85 lat. Informację przekazała BBC powołując się rodzinę muzyka.

 • "Red Planet White Flag" zwycięzcą Script Pro 2015

  ...6 maja w Krakowie odbyła się uroczysta gala ogłoszenie wyników konkursu SCRIPT PRO 2015organizowanego przez Szkołę Wajdy i festiwal PKO Off Camera. Nagrodę Główną PKO Banku Polskiego zdobył scenariusz „Red planet white flag” autorstwa Jarosława Marszewskiego.

 • White Lies na koncercie w Stodole

  Formacja White Lies, uznawana za jedną z nadziei brytyjskiej sceny alternatywnej, zagra 7 lutego 2010 roku w warszawskim klubie Stodoła.

 • Jack White w RMF FM: Moja babcia pochodzi z Lubziny

  Światową sceną wstrząsnął jako gitarzysta i lider "The White Stripes", a dziś już pod własnym nazwiskiem pozostaje jedną z najważniejszych postaci współczesnego rocka. Dumnie przyznaje się do polskich korzeni. 12 listopada Jack White po raz pierwszy w karierze odwiedził Kraków i zagrał dwa porywające koncerty w "Starej Zajezdni". Zanim wyszedł na scenę dziennikarz muzyczny RMF FM Mateusz Smółka...

Zdjęcia na temat: white
 • West highland white terrier
Wideo na temat: white