• Informacje na temat:

  whitman

Artykuły na temat: whitman
 • Republikanka popiera Hillary Clinton, bo "Trump jest nieuczciwym demagogiem"

  ...​Meg Whitman, szefowa przedsiębiorstwa Hewlett Packard Enterprise i była kandydatka Republikanów na gubernatora Kalifornii powiedziała, że zagłosuje w listopadowych wyborach na kandydatkę Demokratów Hillary Clinton - informuje "New York Times".

 • 100 słojów z mózgami zniknęło z uniwersytetu

  ...​Około 100 słoików z mózgami zaginęło z Uniwersytetu w Teksasie. Wśród nich mógł być organ Charlesa Whitmana - byłego snajpera, który zabił i ranił kilkadziesiąt osób strzelając z wieży kampusu blisko 50 lat temu.

 • Stany Zjednoczone widzą możliwość rozwiązania problemu globalnego ocieplenia - powiedziała wczoraj Chiristne Whitman, szefowa agencji ochrony środowiska, EPA.

 • Udany test tarczy. Ale rakieta-cel nie broniła się

  Armia amerykańska z powodzeniem przechwyciła cel w ramach testowania systemu amerykańskiej tarczy antyrakietowej - poinformował rzecznik Pentagonu Bryan Whitman.

 • Według prognoz telewizji Fox News, demokrata Jerry Brown odniósł we wtorek zwycięstwo nad republikańską rywalką Meg Whitman w wyborach gubernatora stanu Kalifornia posiadającego największą liczbę ludności.

 • Ministerstwo obrony USA dąży do pokojowego rozwiązania sprawy porwanego na Oceanie Indyjskim przez piratów amerykańskiego kontenerowca "Maersk Alabama" - oświadczył rzecznik Pentagonu Bryan Whitman.

 • Rzecznik Pentagonu Bryan Whitman poinformował, że USA zaakceptowały "wiele" poprawek zgłoszonych przez Irak do tzw. paktu bezpieczeństwa i uważają, że "zakończyły już proces".

 • Rosja "nie przestrzega warunków porozumienia o rozejmie" z Gruzją; wciąż utrzymuje się duża obecność rosyjskich oddziałów w tym kraju - powiedział w poniedziałek rzecznik Pentagonu Bryan Whitman.

 • Srebrną szkatułkę z wygrawerowanym orłem amerykańskim - symbolem siły i wolności otrzymał od prezydenta USA George'a W. Busha prezydent Lech Kaczyński. Maria Kaczyńska dostała zaś od Laury Bush zbiór poezji XIX-wiecznego poety Walta Whitmana w skórzanej oprawie.

 • Wydała na kampanię 140 mln dolarów i... przegrała

  Spektakularną porażkę poniosła w amerykańskich wyborach republikanka, była dyrektor wykonawcza portalu internetowego eBay, Meg Whitman. Kobieta ubiegała się o fotel gubernatora Kalifornii. Na kampanię wydała… 140 milionów dolarów i przegrała.

Dyskusje na temat: whitman
 • Re: Egzamin gimnazjalny 2015. Język polski - arkusze i rozwiązania

  Nie znacie się: ee cummings, ezra pound i walt whitman - poczytajcie sobie tych panów a poznacie smak prawdziwej poezji

 • Re: RMF: Śledztwo ws. wypadku Szydło. "Nie godzimy się na umorzenie"

  Tak powinno byc.Nie dasc sie orznac rzadzacym.Pamietam sprawe corki gubernator NJ Whitman .Pijana ztrzymal state trooper Mloda myslac ze jak mama jest gubernatorem to jej wszystko wolno.Ale trafila na policjanta ktory na jej grozby rzucil ja na maske zakul w kajdanki i aresztowal.Zostal skazana zgodnie z prawem NJ za DWI i sakazana 500 $ trzy miesice zatrzymne prawo jazdy i kurs dla

 • Re: Miro, Zbycho, Grześ i Donio

  Tia, Lepper i pozostali koalijanci Kaczyńskiego sprzed trzech lat byli dużo lepsi. Jak ci tak źle, to wyjedź, osiągnij coś w życiu, skończ studia, zacznij zarabiać na siebie, przestań bulgotać.

 • Nic dodać, nic ująć

  "Pentagon zaprzecza, jakoby manipulował emerytowanymi wojskowymi. Rzecznik resortu Bryan Whitman powiedział, że przekazuje się im tylko prawdziwe informacje o wojnie".

 • Re: Te narodziny naprawdę zmieniły świat

  to wyjaśnij mi czemu choroby psychiczne powodują również nowotwory mózgu? Charles Whitman w liście pożegnalnym prosił o sekcje zwłok po śmierci i okazało się ze miał guza mózgu

 • Re: Adamowicz o zarzutach Macierewicza: To jest paranoja

  z internetu miał powiązania z mafią i politykami, co podano oficjalnie. Opis filmu: Agent Interpolu Louis Salinger (Clive Owen) oraz asystentka prokuratora generalnego Eleanor Whitman (Naomi Watts) za wszelką(...), Salinger i Whitman odkrywają nielegalną działalność banku polegającą m.in. na praniu brudnych pieniędzy, handlu bronią i próbach destabilizacji rządów. Ich nieustępliwość sprawia, że ryzykują własnym życiem

 • Re: Sejm o Amber Gold: Pytania o SKOK-i, syna premiera i pomoc ofiarom

  z internetu miłą powiazania z mafią i politykami. Opis: Agent Interpolu Louis Salinger (Clive Owen) oraz asystentka prokuratora generalnego Eleanor Whitman (Naomi Watts) za wszelką cenę pragną doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości władze jednego z najpotężniejszych banków świata. W trakcie śledztwa, które prowadzi ich z Berlina do Mediolanu, Nowego Jorku i Istambułu, Salinger i Whitman odkrywają

 • Re: Ukraińskie media: Rosjanie wykorzystują na Krymie żywe tarcze

  z guzem mózgu(przez to był taki agresywny; nazywał się Charles Whitman) strzelał do ludzi ze szczytu wieży uniwersyteckiej, to załatwili go zwykli policjanci, którzy weszli na wieżę i zrobili z niego sito.

 • Re: K.W.

  angielski Frederick Wielki – Król pruski Lord Byron – angielski poeta Walt Whitman – amerykański poeta i pisarz Oscar Wilde – pisarz Marcel Proust – francuski myśliciel

 • Homofobi to dla Was :)

  -1875) -duński poeta i pisarz Walt Whitman (1819 – 1892) – poeta amerykański Piotr Czajkowski (1840-1893) - kompozytor rosyjski Ludwik II (1845 – 1886) – król Bawarii - nazywano go Szalonym