• Informacje na temat:

  wiec

Artykuły na temat: wiec
 • Rosja: Wielotysięczny wiec przeciw izolacji internetu

  Co najmniej 10 tysięcy uczestników zgromadził w Moskwie wiec przeciwko przyjmowanym w parlamencie przepisom przewidującym możliwość izolowania rosyjskiego segmentu internetu od globalnej sieci. Wiec zorganizowała niezarejestrowana Partia Libertariańska.

 • Wielotysięczny wiec w Moskwie przeciw izolacji internetu

  Co najmniej 10 tysięcy uczestników zgromadził w Moskwie wiec przeciwko przyjmowanym w parlamencie przepisom przewidującym możliwość izolowania rosyjskiego segmentu internetu od globalnej sieci. Wiec zorganizowała niezarejestrowana Partia Libertariańska.

 • Przeciwnicy zakłócili wiec Angeli Merkel

  Kilkudziesięciu zwolenników antyimigranckiej partii Alternatywa dla Niemiec (AfD) zakłóciło w sobotę gwizdami i okrzykami przedwyborczy wiec kanclerz Niemiec i przewodniczącej CDU Angeli Merkel w Quedlinburgu w kraju związkowym Saksonia-Anhalt.

 • Nawet milion demonstrantów. Wiec w Barcelonie

  Kilkaset tysięcy zwolenników separacji Katalonii od Hiszpanii wzięło udział we wtorek w wiecu w centrum Barcelony - podali organizatorzy. Według lokalnej policji demonstrantów było około miliona. Podczas manifestacji domagano się m.in. ogłoszenia niepodległości regionu i wypuszczenia na wolność więźniów politycznych.

 • Poznań: Wiec poparcia dla strajkujących nauczycieli

  ...​O solidarność ze strajkującymi nauczycielami apelowali w czwartek wieczorem organizatorzy wiecu poparcia zorganizowanego w centrum Poznania. W manifestacji uczestniczył prezydent tego miasta, Jacek Jaśkowiak.

 • Hamburg: Wiec przeciwników Angeli Merkel i kontrmanifestacja

  Około 2 tys. ludzi demonstrowało w środę wieczorem w Hamburgu przeciwko wiecowi przeciwników kanclerz Niemiec Angeli Merkel, zorganizowanemu przez sojusz "Merkel musi odejść".

 • Wielki wiec poparcia dla PiS? "Nie wykluczamy"

  PiS koncentruje się na tym, aby uspokoić negatywne emocje, które podtrzymuje opozycja - powiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Jak mówiła, partia "nie wyklucza", że zorganizuje wiec poparcia dla władz RP.

 • Wielotysięczny wiec w Rzymie. Świętowano utworzenie rządu

  Wielotysięczny wiec zorganizowany przez Ruch Pięciu Gwiazd odbył się w sobotę wieczorem w Rzymie, by uczcić utworzenie przez to antysystemowe ugrupowanie rządu z Ligą. Manifestacja odbyła się w Święto Republiki, dzień po zaprzysiężeniu rządu Giuseppe Conte.

 • Wiec setek tysięcy przeciwników rządu w Stambule

  Setki tysięcy Turków przybyło na wiec na azjatyckim brzegu Bosforu na zakończenie 25-dniowego "Marszu sprawiedliwości", którego uczestnicy przeszli 450 kilometrów z Ankary do Stambułu, aby zaprotestować przeciw arbitralnemu stosowaniu prawa przez rząd.

 • Przez zamieszki odwołano wiec, Trump wściekły

  ...​Donald Trump, ubiegający się o nominację GOP na listopadowe wybory prezydenckie w USA, oskarżył w sobotę zwolenników pretendenta z Partii Demokratycznej Berniego Sandersa o wywołanie zamieszek, które doprowadziły do odwołania w piątek wiecu Trumpa w Chicago.

Zdjęcia na temat: wiec
 • Aktywiści prokremlowskiej młodzieżówki Nasi próbują zagłuszyć wiec opozycji
 • Zatrzymanie uczestnika wiecu
 • Zatrzymanie uczestnika wiecu
Wideo na temat: wiec
 • "Szpieg" to nie film o Bondzie, lecz odrębny gatunek kina

  W „Szpiegu” nie zobaczymy gadżetów ani samochodów marki Aston-Martin. To film ukazujący prawdziwą pracę szpiegów podczas Zimnej Wojny. Nie jest więc przygodową historią w stylu Bonda, lecz należy do odrębnego gatunku kina.

 • Donald Tusk jedzie na Zachód

  Premier odwiedzi dziś Wielkopolskę. Na trasie będą m.in. Poznań, Września i jak sam mówi "chyba Konina". Wielkopolska zawsze kojarzyła mi się z przedsiębiorczością, więc dzisiaj takim tematem przewodnim będzie to, co udało się zrobić - zapowiada Tusk. Autobusem wyborczym Platformy Obywatelskiej premier pojedzie z ministrem finansów Jackiem Rostowskim. Tusk wróci autokarem do Warszawy dopiero w piątek.

 • Witold Bańka: Nadmiar obowiązków, więc coraz więcej kilogramów

  Witold Bańka: Nadmiar obowiązków, więc coraz więcej kilogramów

Dyskusje na temat: wiec
 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  czegoś za godzinę, dwie, czy za tydzień, a może miesiąc. Nie znalazłem definicji na to słowo. Nie określił też tego Trybunał, wiec co jest grane?? Odnośnie przysięgi, którą miał odebrać prezydent od

 • Re: A więc wojna

  raczej - a wiec totalna kompromitacja :) Śnij sobie faszolku dalej ten swój sen o "dobrej zmianie" :)

 • Re: Kobiety powinny pracować krócej?

  juz nie ma co krasc wiec biora sie za pieniadze z emerytur.hieny po pochowku bedziecie rozgrzebywac groby zeby sie nasycic.

 • Re: Poznań: Wiec poparcia dla strajkujących nauczycieli

  Wiec poparcia. Ci strajkujący nauczyciele zostali już sprzedani przez władze związku i przez tych ,którzy ich namawiali do strajkowania. To oni poniosą wszelkie konsekwencje zarówno finansowe jak i dyscyplinarne za ten strajk. Tamci co ich namawiali umyli ręce.

 • Re: Co z emeryturami? Znowu pod górkę!

  Swiadek jest wtedy potrzebny jesli nie potrafimy udokumentowac iz pracowalismy w danym zakladzie ....Mnie wlasnie to dotknelo iz nie mialem dokumentow z lat 70 z jednego zakladu pracy wiec przedstawilem swiadkow ktorzy to potwierdzili i tylko w tym przypadku tak sie dzieje ze musiamy miec swiadka swojej pracy, wiec sie dziwie dlaczego oklamuje sie na tym Portalu czytelnikow

 • Re: Poznań: Wiec poparcia dla strajkujących nauczycieli

  To chyba wiec parcia na szkło żeby było w telewizji. Ci strajkujący nauczyciele zostali już sprzedani przez władze związku ZNP i przez tych ,którzy ich namawiali do strajkowania to już widać aż nadto czytelnie po ostatnich egzaminach. To oni poniosą wszelkie konsekwencje zarówno finansowe jak i dyscyplinarne za ten strajk. Tamci co ich namawiali umyli ręce teraz oni są za strajkiem a nawet

 • Re: Co sądzisz o święcie 1 maja?

  potrzebe tego swieta widac na wsi... a tam NIKT nie swiatuje wiec prosta odpowiedz... NIE JEST POTRZEBNE

 • Re: Poznań: Wiec poparcia dla strajkujących nauczycieli

  Wiec poparcia. Ci strajkujący nauczyciele zostali już sprzedani przez władze związku ZNP i przez tych ,którzy ich namawiali do strajkowania to już widać aż nadto czytelnie po ostatnich egzaminach. To oni poniosą wszelkie konsekwencje zarówno finansowe jak i dyscyplinarne za ten strajk. Tamci co ich namawiali umyli ręce teraz oni są za strajkiem a nawet przeciw i zostawiają nauczycielom ,,wolną

 • Re: Co z emeryturami? Znowu pod górkę!

  W marcu zlozylem papiery i dostalem emeryture choc sciagalem z roznych rejonow papiery z zakladow pracy ktore juz nie istnieja wiec to o czym piszesz jest zwykla bzdura bo swiadek jest wtedy potrzebny do udowodnienia ze pracowales jesli nie posiadasz dokumentacji z danego zakladu pracy....Zastanawia mnie jakim celem bylo umieszczanie tekstu ktory jest niezgodny z prawda ..

 • Re: A więc wojna

  a wiec wojna