• Informacje na temat:

  wiec

Artykuły na temat: wiec
 • Przeciwnicy zakłócili wiec Angeli Merkel

  Kilkudziesięciu zwolenników antyimigranckiej partii Alternatywa dla Niemiec (AfD) zakłóciło w sobotę gwizdami i okrzykami przedwyborczy wiec kanclerz Niemiec i przewodniczącej CDU Angeli Merkel w Quedlinburgu w kraju związkowym Saksonia-Anhalt.

 • Wielki wiec poparcia dla PiS? "Nie wykluczamy"

  PiS koncentruje się na tym, aby uspokoić negatywne emocje, które podtrzymuje opozycja - powiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Jak mówiła, partia "nie wyklucza", że zorganizuje wiec poparcia dla władz RP.

 • Wielotysięczny wiec w Rzymie. Świętowano utworzenie rządu

  Wielotysięczny wiec zorganizowany przez Ruch Pięciu Gwiazd odbył się w sobotę wieczorem w Rzymie, by uczcić utworzenie przez to antysystemowe ugrupowanie rządu z Ligą. Manifestacja odbyła się w Święto Republiki, dzień po zaprzysiężeniu rządu Giuseppe Conte.

 • Wiec setek tysięcy przeciwników rządu w Stambule

  Setki tysięcy Turków przybyło na wiec na azjatyckim brzegu Bosforu na zakończenie 25-dniowego "Marszu sprawiedliwości", którego uczestnicy przeszli 450 kilometrów z Ankary do Stambułu, aby zaprotestować przeciw arbitralnemu stosowaniu prawa przez rząd.

 • Przez zamieszki odwołano wiec, Trump wściekły

  ...​Donald Trump, ubiegający się o nominację GOP na listopadowe wybory prezydenckie w USA, oskarżył w sobotę zwolenników pretendenta z Partii Demokratycznej Berniego Sandersa o wywołanie zamieszek, które doprowadziły do odwołania w piątek wiecu Trumpa w Chicago.

 • Polityczny wiec w świątyni. Włosi podzieleni

  Polemikę we Włoszech wywołało polityczne wystąpienie b. premiera, lidera centrolewicowej Partii Demokratycznej Matteo Renziego w bazylice w miejscowości Paestum na południu kraju. Lokalne władze kościelne tłumaczą, że nie wiedziały o planach wiecu w świątyni.

 • Wybory na Węgrzech. Wiec bez waty cukrowej

  Szalik za 2500 forintów (ok. 40 zł), flaga za 1000 (15 zł), przypinka do marynarki za 1500 (22 zł) - wszystko można kupić na miejscowym straganie. Można też zjeść lody, napić się piwa albo po prostu posłuchać głośnej muzyki. Brakowało tylko waty cukrowej. W piątek w Szekesfehervar nie było jednak festynu, jak mogło się wydawać, a odbywał się wiec Fideszu. Dlaczego wybrano akurat to miasto a nie...

 • Wiec Pegidy w Dreźnie. "Merkel musi odejść"

  Około 8 tys. osób uczestniczyło w niedzielę w Dreźnie w wiecu z okazji drugiej rocznicy powstania antyislamskiego ruchu społecznego Pegida. Pomimo kilku kontrdemonstracji obyło się bez incydentów. Rok temu na ulice miasta wyszło 20 tys. przeciwników islamu.

 • Rosja: Wiece pod hasłami patriotycznymi w wielu miastach

  Okazją do wieców pod wspólnym hasłem "Rosja w moim sercu" była 75. rocznica zwycięstwa w walkach o Stalingrad, jednej z największych bitew II wojny światowej. Izba Społeczna zapowiadała, że celem(...) przepisów antydopingowych. W Moskwie wiec odbył się na placu Wasiljewskij Spusk, który jest przedłużeniem Placu Czerwonego. Zgromadzeni przynieśli plakaty rządzącej partii Jedna Rosja...

 • Wałęsa: Poproszę, by policja dowiozła na wiec Jarosława Kaczyńskiego

  Głównym sprawcą obecnych nieszczęść Polski jest Jarosław Kaczyński; kiedy stanę na wiecu poproszę, żeby policja dowiozła go, żebyśmy publicznie porozmawiali - powiedział w środę "Rzeczpospolitej" były prezydent Lech Wałęsa.

Zdjęcia na temat: wiec
 • Aktywiści prokremlowskiej młodzieżówki Nasi próbują zagłuszyć wiec opozycji
 • Zatrzymanie uczestnika wiecu
 • Zatrzymanie uczestnika wiecu
Wideo na temat: wiec
 • "Szpieg" to nie film o Bondzie, lecz odrębny gatunek kina

  W „Szpiegu” nie zobaczymy gadżetów ani samochodów marki Aston-Martin. To film ukazujący prawdziwą pracę szpiegów podczas Zimnej Wojny. Nie jest więc przygodową historią w stylu Bonda, lecz należy do odrębnego gatunku kina.

 • Donald Tusk jedzie na Zachód

  Premier odwiedzi dziś Wielkopolskę. Na trasie będą m.in. Poznań, Września i jak sam mówi "chyba Konina". Wielkopolska zawsze kojarzyła mi się z przedsiębiorczością, więc dzisiaj takim tematem przewodnim będzie to, co udało się zrobić - zapowiada Tusk. Autobusem wyborczym Platformy Obywatelskiej premier pojedzie z ministrem finansów Jackiem Rostowskim. Tusk wróci autokarem do Warszawy dopiero w piątek.

 • Witold Bańka: Nadmiar obowiązków, więc coraz więcej kilogramów

  Witold Bańka: Nadmiar obowiązków, więc coraz więcej kilogramów

Dyskusje na temat: wiec