• Informacje na temat:

  wiec

Artykuły na temat: wiec
 • Przeciwnicy zakłócili wiec Angeli Merkel

  Kilkudziesięciu zwolenników antyimigranckiej partii Alternatywa dla Niemiec (AfD) zakłóciło w sobotę gwizdami i okrzykami przedwyborczy wiec kanclerz Niemiec i przewodniczącej CDU Angeli Merkel w Quedlinburgu w kraju związkowym Saksonia-Anhalt.

 • Wielki wiec poparcia dla PiS? "Nie wykluczamy"

  PiS koncentruje się na tym, aby uspokoić negatywne emocje, które podtrzymuje opozycja - powiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Jak mówiła, partia "nie wyklucza", że zorganizuje wiec poparcia dla władz RP.

 • Wiec setek tysięcy przeciwników rządu w Stambule

  Setki tysięcy Turków przybyło na wiec na azjatyckim brzegu Bosforu na zakończenie 25-dniowego "Marszu sprawiedliwości", którego uczestnicy przeszli 450 kilometrów z Ankary do Stambułu, aby zaprotestować przeciw arbitralnemu stosowaniu prawa przez rząd.

 • Przez zamieszki odwołano wiec, Trump wściekły

  ...​Donald Trump, ubiegający się o nominację GOP na listopadowe wybory prezydenckie w USA, oskarżył w sobotę zwolenników pretendenta z Partii Demokratycznej Berniego Sandersa o wywołanie zamieszek, które doprowadziły do odwołania w piątek wiecu Trumpa w Chicago.

 • Polityczny wiec w świątyni. Włosi podzieleni

  Polemikę we Włoszech wywołało polityczne wystąpienie b. premiera, lidera centrolewicowej Partii Demokratycznej Matteo Renziego w bazylice w miejscowości Paestum na południu kraju. Lokalne władze kościelne tłumaczą, że nie wiedziały o planach wiecu w świątyni.

 • Wiec Pegidy w Dreźnie. "Merkel musi odejść"

  Około 8 tys. osób uczestniczyło w niedzielę w Dreźnie w wiecu z okazji drugiej rocznicy powstania antyislamskiego ruchu społecznego Pegida. Pomimo kilku kontrdemonstracji obyło się bez incydentów. Rok temu na ulice miasta wyszło 20 tys. przeciwników islamu.

 • ...w dziejach świata". Jak poinformował rzecznik komendy policji w Dreźnie Thomas Geithner, już podczas wiecu Ittner został upomniany, ale policja nie zdecydowała się na przerwanie wiecu, chcąc wysłuchać(...) wieczorem w pobliżu dworca głównego w Dreźnie doszło do drugiego przemarszu tamtejszych prawicowych ekstremistów. Wzięło w nim udział około 650 osób, starannie policzonych przez aktywistów...

 • Wiec Fillona. "Le Pen to ruska babuszka"

  FKandydat prawicy na prezydenta Francji Francois Fillon zapewnił w niedzielę na wiecu przedwyborczym w Paryżu, że przywróci potęgę Francji i że zapewni jej bezpieczeństwo i obronę.

 • Cztery wiece Erdogana. "Głosujcie. Przywrócimy karę śmierci"

  Erdogan, który w sobotę wystąpił na czterech wiecach w Stambule, powiedział, że jeśli w niedzielnym referendum większość obywateli zagłosuje za zmianą systemu politycznego z parlamentarnego na(...) "nie" Prokurdyjska partia HDP również zorganizowała w sobotę wiec, apelując do wyborców o głosowanie na "nie" w referendum. W Ankarze szef największej partii opozycyjnej CHP, Kemal Kilicdaroglu...

 • Wiec poparcia dla Donalda Tuska w Warszawie został odwołany

  ...​Wiec poparcia dla byłego premiera, szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, który 10 kwietnia miał się odbyć na skwerze Hoovera przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, został odwołany - wynika z informacji na stronie warszawskiego ratusza.

Zdjęcia na temat: wiec
 • Aktywiści prokremlowskiej młodzieżówki Nasi próbują zagłuszyć wiec opozycji
 • Zatrzymanie uczestnika wiecu
 • Zatrzymanie uczestnika wiecu
Wideo na temat: wiec
 • "Szpieg" to nie film o Bondzie, lecz odrębny gatunek kina

  W „Szpiegu” nie zobaczymy gadżetów ani samochodów marki Aston-Martin. To film ukazujący prawdziwą pracę szpiegów podczas Zimnej Wojny. Nie jest więc przygodową historią w stylu Bonda, lecz należy do odrębnego gatunku kina.

 • Donald Tusk jedzie na Zachód

  Premier odwiedzi dziś Wielkopolskę. Na trasie będą m.in. Poznań, Września i jak sam mówi "chyba Konina". Wielkopolska zawsze kojarzyła mi się z przedsiębiorczością, więc dzisiaj takim tematem przewodnim będzie to, co udało się zrobić - zapowiada Tusk. Autobusem wyborczym Platformy Obywatelskiej premier pojedzie z ministrem finansów Jackiem Rostowskim. Tusk wróci autokarem do Warszawy dopiero w piątek.

 • Witold Bańka: Nadmiar obowiązków, więc coraz więcej kilogramów

  Witold Bańka: Nadmiar obowiązków, więc coraz więcej kilogramów

Dyskusje na temat: wiec