• Informacje na temat:

  wiechecki

Artykuły na temat: wiechecki
 • ​Wiechecki: W środę będę się widział z posłem Gawłowskim

  ..."W środę będę się widział ze Stanisławem Gawłowskim w areszcie" - poinformował PAP Rafał Wiechecki, drugi pełnomocnik posła PO. Gawłowski przebywa w szczecińskim areszcie od niedzieli.

 • Kanał Wiecheckiego

  Minister gospodarki morskiej Rafał Wiechecki rozważa możliwość przekopania Mierzei Wiślanej, by rozwiązać problem zamykania przez Rosjan Cieśniny Pilawskiej dla naszych statków.

 • "Wiechecki nie jest dentystą"

  Wiechecki. Tu nie ma żadnych faszystowskich gestów, jest za to bijąca po oczach agresja. Gdy te z pozoru drobne elementy poskładamy w całość, to wielu ludzi może odnieść wrażenie, że nie jesteście(...) Rafała Wiecheckiego nie ma zębów. Ale przecież pan Wiechecki nie jest dentystą. Młodzi ludzie wychylają się przez okno, co też nie jest zabronione. Nie życzyłbym pani, żeby kiedykolwiek na dworcu ktoś...

 • Minister gospodarki morskiej Rafał Wiechecki (LPR) zadeklarował dziś oficjalnie, że będzie przeciwdziałał wpłynięciu na polskie wody terytorialne pływającej kliniki aborcyjnej feministycznej organizacji "Kobiety na falach".

 • Marek Gróbarczyk zastąpił odwołanego przez premiera Rafała Wiecheckiego z LPR. Wojciech Łuczak nie miał doświadczenia w branży - zanim został wiceszefem Urzędu Morskiego w Szczecinie handlował m.in. rajstopami i telefonami komórkowymi. Jego przełożony, a zarazem partyjny kolega - Rafał Wiechecki zapewniał jednak, że Łuczak jest doskonałym fachowcem.

 • Minister gospodarki morskiej Rafał Wiechecki kupił... parking. O atrakcyjny grunt należący do Agencji Nieruchomości Rolnych, tuż przy ruinach kościółka w Trzęsaczu w Zachodniopomorskiem, od lat starała się gmina Rewal.

 • Na wiceszefa Urzędu Morskiego w Szczecinie minister Rafał Wiechecki mianował partyjnego kolegę, który nie ma doświadczenia w branży - wcześniej handlował rajstopami i telefonami komórkowymi. Teraz – jak pisze "Gazeta Wyborcza" - ma odpowiadać za pogłębianie toru wodnego i ochronę nabrzeży.

 • Były minister gospodarki morskiej, poseł V kadencji Rafał Wiechecki (LPR) poinformował w czwartek dziennikarzy, że zdecydował się wystartować w październikowych wyborach.

 • Manewry na Bałtyku mogły zagrażać pasażerom

  Pasażerowie promów płynących do Świnoujścia w czasie niemieckich manewrów wojskowych przeprowadzonych 16 sierpnia mogli być narażenia na niebezpieczeństwo - powiedział RMF minister gospodarki morskiej Rafał Wiechecki.

 • Jeszcze jako poseł z Zachodniopomorskiego walczył o powstanie gazoportu w Świnoujściu. Dziś jako minister transportu morskiego Rafał Wiechecki mówi wprost, że Świnoujście to lepsza niż Gdańsk lokalizacja dla inwestycji wartej 400 milionów dolarów.

Dyskusje na temat: wiechecki