• Informacje na temat:

  wiek

Artykuły na temat: wiek
 • ​Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny

  Według najnowszego planu Partii Konserwatywnej, osoby urodzone w latach 70. będą mogły przejść na emeryturę dopiero w wieku 68 lat.

 • Włosi wprowadzą najwyższy wiek emerytalny w Europie

  Włoski rząd chce od przyszłego roku zrównać wiek emerytalny kobiet i mężczyzn. Wynosiłby on 66 lat i 7 miesięcy, czyli tyle, ile obecnie wiek emerytalny mężczyzn. Będzie to najwyższy wiek emerytalny w Europie - podkreślają media.

 • Prezydent: Przywracamy wiek emerytalny oczekiwany przez Polaków

  Zobowiązanie podjęte w kampanii wyborczej zostało dotrzymane; przywracamy wiek emerytalny oczekiwany przez Polaków - powiedział prezydent Andrzej Duda, komentując uchwalenie w środę przez Sejm ustawy przywracającej wiek emerytalny: 60 lat dla kobiet, 65 lat dla mężczyzn.

 • Wiek nie ma znaczenia. Liczy się stan ducha!

  Postępy w medycynie oraz większa dbałość o zdrowie powodują, że żyjemy coraz dłużej. Seniorzy aktywnie uczestniczą w życiu społecznym, zdobywają wiedzę, uprawiają sporty, interesują się sztuką, zwiedzają świat, a przy tym zarażają uśmiechem i pokazują, że wiek to stan umysłu i ducha. Poszukują rozwiązań, które pozwolą im na zachowanie dobrej kondycji, zdrowia i samodzielności.

 • Szwecja: Większość imigrantów podaje zaniżony wiek

  Spośród blisko 600 uchodźców, podających się w Szwecji za nieletnich, poddanych medycznym badaniom ustalenia wieku, 78 procent ma 18 lub więcej lat - informuje szwedzki Krajowy Urząd Medycyny Sądowej.

 • Sejm uchwalił ustawę, która obniża wiek emerytalny

  Sejm uchwalił ustawę, która przewiduje obniżenie od 1 października 2017 r. wieku emerytalnego do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Posłowie odrzucili wcześniej poprawki klubów PSL i Kukiz'15 do projektu ustawy. Za uchwaleniem ustawy zagłosowało 262 posłów. Przeciw było 149, a 19 się wstrzymało.

 • "Rzeczpospolita": 61 i 66 lat? Walka o wiek emerytalny trwa

  Związki zawodowe i pracodawcy spierają się o wiek emerytalny – pisze gazeta.

 • Rzeczniczka PiS pyta polityków PO: O ile chcecie podnieść wiek emerytalny?

  Pytam polityków PO, o ile chcą podnieść wiek emerytalny, czy dla PO realny wiek emerytalny dla kobiety to 65, 67 a może 72 lata? - tak rzeczniczka PiS Beata Mazurek odniosła się na Twitterze do deklaracji lidera Platformy Grzegorza Schetyny o potrzebnie "urealnienia wieku emerytalnego".

 • ...- Wiemy o tym, że wiek emerytalny będzie obniżony w 2017 roku - powiedziała Elżbieta Rafalska, pytana o odwrócenie reformy z 2012 roku wydłużającej wiek emerytalny. Minister rodziny, pracy i polityki społecznej podkreśliła, że nie może teraz "odpowiedzialnie powiedzieć, w którym kwartale to nastąpi".

 • ​Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę obniżająca wiek emerytalny

  Prezydent Andrzej podpisał ustawę obniżającą wiek emerytalny. Został on obniżony do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Ustawa będzie obowiązywała od 1 października 2017 roku.

Zdjęcia na temat: wiek
Wideo na temat: wiek
Dyskusje na temat: wiek