• Informacje na temat:

  wielka kolumbia

Artykuły na temat: wielka kolumbia
 • Wielka gwiazda Kolumbii dalej nie trenuje. Czy zabraknie go w najbliższym meczu?

  ...z drużyny Carlos Sanchez. Wiadomo, że James jest jednym z naszych liderów. Ale jeśli nie będzie mógł zagrać, zastąpi go inny wartościowy piłkarz - wspomniał kolumbijski pomocnik. Kolumbia o awans do...

 • Włoskie media: "Kolumbia rozjechała Polskę", "Polska wielkim rozczarowaniem"

  Polska jest pierwszym wielkim rozczarowaniem mundialu; Robert Lewandowski, filar polskiej reprezentacji był osamotniony i zmuszony do roli "wołającego na puszczy"- tak włoskie media komentują mecz Kolumbia- Polska (3:0) i wyeliminowanie biało- czerwonych.

 • Trener Kolumbii po losowaniu: Trochę obawiamy się wielkich nazwisk

  Kolumbia i biało-czerwoni trafili do grupy H, w której zmierzą się także z Senegalem i Japonią. Losowanie odbyło się w piątek w Pałacu Kremlowskim w Moskwie. Grupa jest wyrównana. Musimy zachować(...) biało-czerwonych Argentyńczyk wyróżnił kapitana Roberta Lewandowskiego oraz pomocnika Piotra Zielińskiego. Z kolei za siłę Japonii, z którą Kolumbia rywalizowała także w grupie na mundialu w 2014 roku...

 • Kolumbia: Przedłużenie rozejmu z rebeliantami

  ​Do końca roku kolumbijski rząd przedłużył rozejm z lewicowymi rebeliantami z Rewolucyjnych Sił Zbrojnych Kolumbii (FARC). Informację przekazał prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos.

 • Kolumbijski rząd przedłużył do 31 grudnia bieżącego roku rozejm z lewicowymi rebeliantami z Rewolucyjnych Sił Zbrojnych Kolumbii (FARC) - poinformował w czwartek prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos.

 • Russell Crowe o meczu Polska-Kolumbia: Jestem zawiedziony

  Jestem zawiedziony Polską. To był rozczarowujący turniej. Nie chcę odbierać niczego Kolumbii, grali świetnie - napisał Crowe. Can’t take anything away from Colombia though, they looked great" additional="— Russell Crowe (@russellcrowe)" date="24 czerwca 2018" user="russellcrowe" /> Wcześniej aktor pisał:  Kolumbia wygląda na silną. Potrzebny doping. Do boju Polska! Polacy w swoim drugim meczu...

 • Mundial 2014: Kolumbia liczy na pokonanie "bezzębnych" rywali

  W sobotę Kolumbia zagra z Urugwajem o ćwierćfinał piłkarskich mistrzostw świata. Pytanie, czy Urugwaj poradzi sobie bez zdyskwalifikowanego za ugryzienie rywala Luisa Suareza.

 • Prezydent Kolumbii odebrał w Oslo pokojowego Nobla

  Prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos odebrał w Oslo Pokojową Nagrodę Nobla "za zdecydowane wysiłki na rzecz zakończenia trwającej od ponad 50 lat wojny domowej" z FARC. Santos powiedział, że nagroda pomoże Kolumbii zrealizować marzenie o pokoju.

 • Konserwatysta Ivan Duque zwycięzcą wyborów prezydenckich w Kolumbii

  ​Konserwatysta Ivan Duque z prawicowego Centrum Demokratycznego (CD) wygrał drugą turę wyborów prezydenckich w Kolumbii, która odbyła się w niedzielę. Po podliczeniu wyników z 97 proc. lokali wyborczych ogłoszono, że zdobył 54 proc. ważnych głosów.

 • Kolumbia: Konserwatysta Ivan Duque zwycięzcą wyborów prezydenckich

  ​Konserwatysta Ivan Duque z prawicowego Centrum Demokratycznego (CD), który zdecydowanie wygrał drugą turę wyborów prezydenckich w Kolumbii, zapowiedział rewizję porozumienia pokojowego z FARC z 2016 r. Jego zdaniem kary za zbrodnie wojenne powinny być surowe.

Dyskusje na temat: wielka kolumbia