• Informacje na temat:

  wieniawa

Artykuły na temat: wieniawa
 • Wieniawa, Rezigiusz, Sonik, ksiądz Boniecki wstrzymują oddech!

  ..., Agnieszka Cegielska, Leszek Lichota, Mateusz Damięcki, Krzysztof Ibisz, Julia Wieniawa, Szymon Hołownia, Rezigiusz, Joanna Jabłczyńska, ks. Adam Boniecki, Anna Skura, Paweł Deląg, Vienio, Katarzyna Bosacka...

 • Motto na dziś dla Prawa i Sprawiedliwości: "Żarty się skończyły, zaczęły się schody" - gen. Bolesław Wieniawa-Długoszowski. Chyba nie muszę tłumaczyć, dlaczego?

 • Mazowieckie: 70-latek poszedł na grzyby i nie wrócił. Trwają poszukiwania

  Policjanci poszukują 70-letniego mieszkańca gminy Wieniawa w woj. mazowieckim. Mężczyzna kilka dni temu wyszedł do lasu na grzyby w miejscowości Koryciska. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

 • Mazowieckie: Policja poszukuje 70-latka. Wyszedł na grzyby i nie wrócił

  Policja poszukuje zaginionego 70-letniego mieszkańca gminy Wieniawa (woj. mazowieckie). 10 października wyszedł na grzyby do lasu w miejscowości Koryciska. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 • Afromental dla "Kobiety sukcesu"

  ..."Zaufaj" to nowa piosenka zespołu Afromental, która powstała do filmu "Kobieta sukcesu". Komedia romantyczna w kinach pojawi się 8 marca. Muzykom na planie teledysku towarzyszyły aktorki, które zagrały główne role w filmie: Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa oraz Paulina Gałązka.

 • Niszczejący XVIII-wieczny obiekt odkupił kilka miesięcy temu za symboliczną kwotę Leszek Wieniawa-Długoszowski, bratanek słynnego generała i adiutanta Józefa Piłsudskiego - Bolesława. Zainteresował się dworem po artykule, w którym była mowa o fatalnym stanie dworu zagrożonego katastrofą budowlaną.

 • Zderzenie gimbusa z pociągiem towarowym. Ranne dziecko

  Pociąg towarowy uderzył w gimbusa wiozącego dzieci do szkoły we wtorek rano na przejeździe kolejowym w Wieniawie (woj. mazowieckie). Jedno dziecko doznało obrażeń ciała - poinformowała rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Przysusze Tamara Bomba. Kierowca autobusu prawdopodobnie nie zdążył zjechać z torowiska.

 • O włos od tragedii w Wieniawie na Mazowszu. Pociąg towarowy uderzył w gimbusa wiozącego dzieci do szkoły. Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Wypadek wyglądał bardzo groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Autobusem jechało trzydzieścioro dzieci. Wszystkie dotarły już na lekcje.

 • Wiślica - najmniejsze miasto w Polsce - Twoim Miastem w RMF FM

  ...mieszkanie  dla wikariuszy kolegiaty. To piętrowa budowla z cegły, zbudowana w 1460 roku. Zachowały się w nim fragmenty  polichromii oraz herb Długosza: Wieniawa  (głowa byka z kolczykiem w nozdrzach...

 • Rezerwy bez bramek

  ...wyniki: Huczwa Tyszowce 2:3 Lublinianka-Wieniawa Start Krasnystaw 1:1 Unia Bełżyce Sparta Rejowiec Fabryczny 2:0 Stal Poniatowa Roztocze Szczebrzeszyn 0:1 Ruch Ryki Lewart Lubartów 0:1 Omega Stary Zamość Janowianka Janów Lubelski 1:5 Orlęta Łuków GKS Bogdanka II 2:0 Włodawianka. Liderem pozostaje Lublinianka-Wieniawa. Rezerwy Podlasia są na ósmym miejscu w tabeli. Michał Laudy...

Zdjęcia na temat: wieniawa
Dyskusje na temat: wieniawa