• Informacje na temat:

  wiktor

Artykuły na temat: wiktor
 • Profesor Wiktor Osiatyński nie żyje

  W wieku 72 lat, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarł profesor Wiktor Osiatyński, prawnik, pisarz, publicysta, wykładowca akademicki, działacz społeczny - poinformowała w sobotę późnym wieczorem na swym portalu "Rzeczpospolita".

 • Profesor Wiktor Osiatyński nie żyje

  W wieku 72 lat, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarł profesor Wiktor Osiatyński, prawnik, pisarz, publicysta, wykładowca akademicki, działacz społeczny - poinformowała w sobotę późnym wieczorem na swym portalu "Rzeczpospolita".

 • Wiktor Gorbatko, który w 1980 roku zakończył erę lotów orbitalnych pierwszej ekipy radzieckich kosmonautów szkolonych wraz z Jurijem Gagarinem, zmarł w środę w centralnym wojskowym szpitalu klinicznym w Moskwie w wieku 82 lat - podała agencja TASS.

 • Rosja: Były prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz dostał państwową ochronę

  Były prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz, który obecnie przebywa w Rosji, otrzymał tam państwową ochronę, na polecenie rosyjskiego przywódcy Władimira Putina - poinformował rzecznik Kremla, Dmitrij Pieskow.

 • Wiktor Janukowycz trafił do szpitala. Jego stan jest poważny

  ...​Były ukraiński prezydent Wiktor Janukowycz trafił do szpitala z urazem kręgosłupa i kolana. Jego stan ocenia się jako bardzo poważny.

 • Wiktor Janukowycz skazany na 13 lat więzienia za zdradę stanu

  ...​Zbiegły do Rosji były prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz został skazany na 13 lat pozbawienia wolności w procesie o zdradę stanu - ogłosił sąd rejonowy dzielnicy Obołoń w Kijowie.

 • Włochy: Kontrowersje wokół szczątków króla Wiktora Emanuela III

  Dyskusję we włoskiej opinii publicznej, spory w królewskiej dynastii sabaudzkiej i zaniepokojenie wspólnoty żydowskiej wywołało sprowadzenie do Włoch szczątków króla Wiktora Emanuela III, panującego w epoce faszyzmu. Przywieziono też trumnę jego żony Heleny.

 • Ukraina: Wiktor Janukowycz podejrzany o przewrót konstytucyjny

  Prokurator generalny Ukrainy Jurij Łucenko poinformował o wszczęciu śledztwa w sprawie dokonania przewrotu konstytucyjnego w 2010 roku. Podejrzanymi są były prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz oraz ówczesny minister sprawiedliwości. Janukowycz obecnie przebywa na terenie Rosji.

 • Abp Wiktor Skworc: Dążenie do zdobycia władzy nie uświęca środków

  Cel, jakim jest zdobycie władzy, nie uświęca środków używanych do jej zdobycia; takie moralnie naganne postępowanie kompromituje polityków czy samorządowców - napisał w liście pasterskim na Nowy Rok metropolita katowicki abp Wiktor Skworc.

 • IPN o wypowiedzi Wiktora Juszczenki: Skandaliczne zakłamywanie historii

  ..."Instytut Pamięci Narodowej odbiera wypowiedź Wiktora Juszczenki jako niestosowną i niezgodną z prawdą historyczną" - czytamy w oświadczeniu Instytutu. To reakcja na słowa byłego prezydenta Ukrainy, który w wywiadzie dla RMF FM porównał Armię Krajową do Ukraińskiej Powstańczej Armii, a Józefa Piłsudskiego do Stepana Bandery.

Zdjęcia na temat: wiktor
Wideo na temat: wiktor
 • Wiktor Zborowski o "Pokocie"

  Wiktor Zborowski o "Pokocie"

 • Na Ukrainie specjalna sesja Rady Najwyższej

  W stolicy Ukrainy punktualnie o godz. 9 rozpoczęła się specjalna sesja Rady Najwyższej. Parlamentarzyści rozpoczęli posiedzenie od wysłuchania hymnu państwowego. W sesji biorą udział byli prezydenci Ukrainy Leonid Krawczuk, Leonid Kuczma i Wiktor Juszczenko. W głosowaniu parlamentarzyści anulowali 9 z 10 ustaw ograniczających prawo do protestów, uchwalonych 16.01. Tuż po rozpoczęciu sesji

 • Pożegnanie tragicznie zmarłej rodziny Kmiecików. "Pozostały wasze dzieła"

  Rodzina, przyjaciele i dziennikarze pożegnali Dariusza Kmiecika, jego żonę Brygidę Frosztęgę-Kmiecik i ich 2-letniego synka, tragicznie zmarłych w wybuchu gazu w kamienicy w Katowicach. "Pozostały wasze dzieła, zapis pulsu wrażliwych serc" - mówił w czasie uroczystości pogrzebowych arcybiskup Wiktor Skworc. "Ukazywaliście, że dziennikarstwo to nie tyle zawód, co powołanie, misja zmagania się