• Informacje na temat:

  witt

Artykuły na temat: witt
 • Powołanie dla Frąckowiaka i Witta

  Dwóch zawodników Lecha Poznań, Przemysław Frąckowiak i Wiktor Witt, zostało powołanych do reprezentacji Polski do lat 16. Podopieczni Marcina Dorny w dniach 22-26 lutego spotkają się na konsultacji szkoleniowej w Grodzisku Wielkopolskim.

 • ...współczesnej (2008). Premiera spektaklu Nic co ludzkie zainaugurowała działalność Sceny Prapremier InVitro - Łukasz Witt-Michałowski jest jej założycielem i dyrektorem. Reżyser jest też autorem(...) 219, 18.09.2008), oraz Lizystrata, gdzie role aktorskie obsadzone zostały przez więźniów aresztu śledczego w Lublinie. W 2009 roku Minister Sprawiedliwości przyznał Łukaszowi Witt-Michałowskiemu...

 • Dwukrotna mistrzyni olimpijska w łyżwiarstwie figurowym Niemka Katarina Witt zaszokowała niemiecką opinię publiczną, prezentując w swoim programie telewizyjnym młodzieżowe, komunistyczne symbole byłej NRD.

 • Agentka kontrwywiadu USA oskarżona o szpiegostwo na rzecz Iranu

  Była agentka kontrwywiadu sił powietrznych USA Monica Elfriede Witt, która zbiegła w 2013 roku do Iranu, została w środę oskarżona o przekazanie Teheranowi tajnych informacji nt. agentów wywiadu USA - poinformował w środę amerykański resort sprawiedliwości.

 • Wybory samorządowe: Kandydatka na prezydenta zapowiada transparentny urząd

  Transparentny urząd, a w nim jawne informacje o finansach miasta czy wolnych etatach - zapowiedziała niezależna kandydatka na prezydenta Szczecina Małgorzata Jacyna-Witt.

 • Inwestycje w Szczecinie, wyludnianie miasta, a także jego szanse wynikające z przygranicznego pochodzenia - to niektóre z tematów debaty kandydatów na prezydenta Szczecina: niezależnej Małgorzaty Jacyny-Witt i urzędującego prezydenta Piotra Krzystka.

 • Chorował na płuca, zmarł na serce. Polscy naukowcy ujawniają wyniki badań serca Chopina

  .... dr hab. Michał Witt, kierownik Zakładu Genetyki Molekularnej i Klinicznej Instytutu Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu.

 • Jak nauczyć się angielskiego? "Ćwiczyć mówienie, mówić do siebie nawet w myślach"

  Połowa nieporozumień, gdy mówimy po angielsku, bierze się ze złej wymowy słów. Tylko 10 proc. z błędu gramatycznego. Arlena Witt, blogerka prowadząca na Youtube kanał "Po Cudzemu", to dziś najbardziej znana w Polsce nauczycielka języka angielskiego. O nauczaniu tego języka w polskiej szkole, wyższości wymowy nad gramatyką, ale też o tym, jak można podnieść swoje umiejętności, podczas konferencji...

 • Radna PiS zachodniopomorskiego sejmiku Małgorzata Jacyna-Witt musi przeprosić prezydenta Szczecina Piotra Krzystka (PO) za to, że podczas konferencji prasowej nazwała go "złodziejem" i "oszustem" - zdecydował w piątek sąd rejonowy w Szczecinie.

 • Zwycięzcy widzą większe

  Golfiści grający lepiej postrzegają dołki jako większe niż słabiej wypadający zawodnicy - twierdzi Jessica K. Witt z Purdue University (Psychonomic Bulletin and Review).

Zdjęcia na temat: witt