• Informacje na temat:

  władysław i

Artykuły na temat: władysław i
 • Władysław Frasyniuk uniewinniony

  Sąd Okręgowy w Warszawie uniewinnił w czwartek Władysława Frasyniuka. ​Sąd apelacyjny utrzymał w mocy wcześniejszy wyrok sądu rejonowego.

 • Sąd uniewinnił Władysława Frasyniuka

  Były poseł i działacz opozycji w czasach PRL Władysław Frasyniuk został uniewinniony od zarzutu podania nieprawdziwych danych podczas legitymowania przez policję. Chodzi o wydarzenia z czerwca ubiegłego roku, gdy demonstrował w trakcie obchodów miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu.

 • Władysław Frasyniuk: Polecą kamienie

  Zabicie demokracji w Polsce oznacza, że w dłuższej lub krótszej perspektywie polecą kamienie, tak jak to było w stanie wojennym - ocenił w niedzielę wieczorem opozycjonista w PRL Władysław Frasyniuk.

 • Jest akt oskarżenia wobec Władysława Frasyniuka

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Władysławowi Frasyniukowi w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej dwóch umundurowanych policjantów na służbie - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik tej prokuratury prok. Łukasz Łapczyński.

 • Rozpoczął się proces Władysława Serafina

  Przed Sądem Okręgowym Warszawa Praga rozpoczął się proces rolniczego związkowca i byłego posła Władysława Serafina oskarżonego o wyłudzenia ze SKOK w Wołominie trzech pożyczek na łączną kwotę 3,6 milionów złotych.

 • Manifestacja przed domem Władysława Frasyniuka

  Kilka osób protestowało w niedzielę przed domem Władysława Frasyniuka w podwrocławskim Ramiszowie. Zarzucali Frasyniukowi "zdradę i nawoływanie do wojny domowej". W obronie opozycjonisty z czasów PRL stanęli jego sąsiedzi.

 • Ksiądz Władysław Bukowiński beatyfikowany

  Papież Franciszek beatyfikował polskiego księdza Władysława Bukowińskiego. Legat papieski kardynał Angelo Amato w katedrze katolickiej w Karagandzie odczytał odpowiedni dekret.

 • Władysław Kosiniak-Kamysz apeluje do prezydenta

  Przewodniczący PSL Władysław Kosiniak-Kamysz apeluje do prezydenta, by zawetował nowelizację Kodeksu wyborczego dotyczącą ordynacji do Parlamentu Europejskiego. Jak podkreśla, zmiany pozbawią milionów Polaków reprezentacji w europarlamencie.

 • Film z zatrzymania Władysława Frasyniuka

  Władysław Frasyniuk został zatrzymany przez policję w środę ok. 6:00 rano. Były opozycjonista usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej dwóch policjantów na służbie. W sieci pojawił się film z zatrzymania.

 • Władysław Frasyniuk zwolniony po przesłuchaniu

  Prokurator Prokuratury Okręgowej w Warszawie przedstawił w środę Władysławowi Frasyniukowi zarzut naruszenia nietykalności cielesnej dwóch policjantów na służbie i przesłuchał go w charakterze podejrzanego - poinformował rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej prok. Łukasz Łapczyński. Były opozycjonista rano został zatrzymany przez policję. "Mamy do czynienia z państwem bezprawia, państwem...

Zdjęcia na temat: władysław i
 • Prof. Władysław Zalewski (L) i prof. Franciszek Ziejka (P) przy ołtarzu Wita Stwosza w Bazylice Mariackiej w Krakowie
 • Prof. Władysław Zalewski (L), prof. Ireneusz Płuska (C), prof. Józef Nykiel (P, dół) i prof. Franciszek Ziejka (P, góra) na rusztowaniu przy ołtarzu Wita Stwosza w Bazylice Mariackiej w Krakowie
Wideo na temat: władysław i
 • Donald Tusk przedstawia rząd

  Gowin - ministrem sprawiedliwości; Elżbieta Bieńkowska - ministrem rozwoju regionalnego. Władysław Kosiniak-Kamysz zostanie ministrem pracy i polityki społecznej; Tomasz Siemoniak - ministrem obrony

 • Kosiniak-Kamysz: W sprawie emerytur PSL chce dać wybór kobietom

  "Jeżeli kobieta uzna, że ma na tyle zgromadzonych środków i chce wcześniej przejść na emeryturę, a wcześniej zapewniła jeszcze, że dwójka, trójka dzieci została urodzonych, czyli wspomogła procesy demograficzne i politykę prorodzinną, to dajmy jej szansę wyboru" - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Władysław Kosiniak-Kamysz.

 • Kosiniak-Kamysz: Premier ma prawo do ustalania sobie harmonogramu pracy

  "Czas pracy ministrów nie jest ograniczony od godziny do godziny. On jest bardzo szeroki. Może gra premiera w tenisa to był moment przerwy a ministrowie wrócili później do resortu i siedzieli do późnej nocy. Trzeba wziąć pod uwagę, że ta praca jest od świtu do nocy a czasami przez wiele godzin w nocy" - mówił gość Kontrwywiadu RMF FM Władysław Kosiniak-Kamysz.

Dyskusje na temat: władysław i