• Informacje na temat:

  wnuk

Artykuły na temat: wnuk
 • Zmarł wnuk Stalina

  Wnuk Józefa Stalina Jewgienij Dżugaszwili zmarł w Moskwie w wieku 80 lat. Z zawodu wojskowy, był obywatelem Rosji i Gruzji. Wielokrotnie składał pozwy dotyczące obrony - jak twierdził - dobrego imienia swego dziadka.

 • "SE": Wałęsa wyciągnął wnuka z więzienia

  Dominik, wnuk byłego prezydenta Polski, trafił na trzy miesiące do aresztu. Siedział za kratkami tylko jeden dzień, ponieważ dziadek zapłacił za niego 10 tys. zł kaucji - czytamy w "Super Expressie".

 • Wnuk Józefa Stalina Jewgienij Dżugaszwili zmarł w czwartek w Moskwie w wieku 80 lat - podało pogotowie ratunkowe. Z zawodu wojskowy, był obywatelem Rosji i Gruzji. Wielokrotnie składał pozwy dotyczące obrony - jak twierdził - dobrego imienia swego dziadka.

 • Wnuk Walentynowicz: Raport komisji Millera niewiarygodny

  Najważniejszy skutek czwartkowej prezentacji podkomisji smoleńskiej to wykazanie, że raport komisji Millera jest niewiarygodny - ocenił wnuk Anny Walentynowicz, Piotr Walentynowicz.

 • Zmarł Aleksander Burdonski, wnuk Józefa Stalina

  Rosyjski reżyser teatralny Aleksandr Burdonski, wnuk Józefa Stalina, zmarł w wieku 75 lat - poinformowały w środę rosyjskie agencje informacyjne. Ojcem Burdonskiego był syn Stalina, Wasilij. Reżyser używał panieńskiego nazwiska matki, Galiny Burdonskiej.

 • Hiszpania: Wnuk gen. Franco skazany na więzienie

  Starszy wnuk gen. Francisco Franco, dyktatora Hiszpanii, Francisco Franco Martinez-Bordiu został w czwartek skazany na 30 miesięcy więzienia i 26,5 tys. euro grzywny za spowodowanie wypadku, w którym odniósł obrażenia żandarm, i za ucieczkę z miejsca wypadku.

 • Codziennie pokonuje 24 kilometry, by odprowadzić niepełnosprawnego wnuka do szkoły

  Z miłości do wnuka jest gotowa na każde wyrzeczenie. 76-letnia Szi Juing z prowincji Guangxi w południowych Chinach dwa razy dziennie odprowadza 9-letniego wnuka do szkoły. Chłopiec jest niepełnosprawny. Kobieta codziennie pokonuje 24 kilometry, pchając wózek z Dziangiem. Pogoda nie ma znaczenia.

 • "Fakt": Wnuk Lecha Wałęsy zaatakował nożem 22-latkę

  ...19-latek z Gdańska podejrzany o znęcanie się i uszkodzenie ciała byłej dziewczyny to wnuk Lecha Wałęsy - informuje "Fakt".

 • Wnuk Walentynowicz chce odtajnienia zeznań BOR ws. katastrofy smoleńskiej

  Piotr Walentynowicz, wnuk Anny Walentynowicz, domaga się odtajnienia zeznań przedstawicieli Biura Ochrony Rządu w sprawie katastrofy smoleńskiej. Gość TVP Info powiedział, że pisemnie zwróci się w tej sprawie do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

 • Wnuk Lecha Wałęsy po wpłaceniu kaucji może wyjść z aresztu

  Po wpłaceniu kaucji może opuścić areszt 21-latek, z sześcioma zarzutami, w tym sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym - zdecydował gdański sąd. Według nieoficjalnych informacji chodzi o wnuka byłego prezydenta Lecha Wałęsy. Kaucja, jaką wyznaczył sąd, to 10 tys. zł.

Zdjęcia na temat: wnuk
Wideo na temat: wnuk
 • Obraz Picassa za 100 euro. Wnuk malarza organizuje loterię

  Wnuk Pabla Picassa, wraz z domem aukcyjnym Sotheby's, organizuje wielką charytatywną loterię, w której nagrodą jest obraz "Mężczyzna w kapeluszu". Jest to wyjątkowa szansa, by wejść w posiadanie obrazu słynnego artysty za jedyne 100 euro. Do tej pory sprzedano 40 tys. losów. Dochody z aukcji zostaną przekazane na konserwację ruin starożytnego fenickiego miasta Tyr w Libanie.

 • Wnuk Anny Walentynowicz o wynikach ekshumacji

  Wnuk Anny Walentynowicz nie był zdziwiony wynikiem ekshumacji dwóch ofiar katastrofy smoleńskiej, w tym jego babci. Jak stwierdził, o tym, że ciała zostały zamienione, jego rodzina była przekonana już po zapoznaniu się z aktami przesłanymi przez Rosjan. Według Piotra Walentynowicza, polscy eksperci nie uczestniczyli w sekcjach zwłok. Jak podkreślił, w dokumentacji, z którą się zapoznał, jedynymi

 • Joanna Wnuk-Nazar: Ta orkiestra nagrywała już do filmów m.in. Kieślowskiego, Zanussiego, Wajdy i Szumowskiej