• Informacje na temat:

  wnuk

Artykuły na temat: wnuk
 • Zmarł wnuk Stalina

  Wnuk Józefa Stalina Jewgienij Dżugaszwili zmarł w Moskwie w wieku 80 lat. Z zawodu wojskowy, był obywatelem Rosji i Gruzji. Wielokrotnie składał pozwy dotyczące obrony - jak twierdził - dobrego imienia swego dziadka.

 • Wnuk byłego prezydenta RP usłyszał wyrok

  Za naruszenie nietykalności cielesnej młodej kobiety sąd w Gdańsku skazał Dominika W., wnuka byłego prezydenta, na pół roku prac społecznych. Dominik W. jest też oskarżonym w innym procesie toczącym się przed gdańskim sądem.

 • "SE": Wałęsa wyciągnął wnuka z więzienia

  Dominik, wnuk byłego prezydenta Polski, trafił na trzy miesiące do aresztu. Siedział za kratkami tylko jeden dzień, ponieważ dziadek zapłacił za niego 10 tys. zł kaucji - czytamy w "Super Expressie".

 • Wnuk Józefa Stalina Jewgienij Dżugaszwili zmarł w czwartek w Moskwie w wieku 80 lat - podało pogotowie ratunkowe. Z zawodu wojskowy, był obywatelem Rosji i Gruzji. Wielokrotnie składał pozwy dotyczące obrony - jak twierdził - dobrego imienia swego dziadka.

 • Wnuk Lecha Wałęsy brał udział w napaści na turystów?

  W piątek w Gdańsku zatrzymano trzy osoby podejrzewane o to, że 21 maja w centrum Gdańska dokonały rozboju na szwedzkich turystów. Według nieoficjalnych źródeł Polskiej Agencji Prasowej, wśród zatrzymanych jest wnuk b. prezydenta Lecha Wałęsy.

 • PAP nieoficjalnie: Wnuk byłego prezydenta zatrzymany w sprawie napadu

  W piątek w Gdańsku zatrzymano trzy osoby podejrzewane o to, że 21 maja w centrum Gdańska dokonały rozboju na szwedzkich turystów. Według nieoficjalnych źródeł, wśród zatrzymanych jest wnuk byłego prezydenta Lecha Wałęsy.

 • Wnuk Walentynowicz: Raport komisji Millera niewiarygodny

  Najważniejszy skutek czwartkowej prezentacji podkomisji smoleńskiej to wykazanie, że raport komisji Millera jest niewiarygodny - ocenił wnuk Anny Walentynowicz, Piotr Walentynowicz.

 • Zmarł Aleksander Burdonski, wnuk Józefa Stalina

  Rosyjski reżyser teatralny Aleksandr Burdonski, wnuk Józefa Stalina, zmarł w wieku 75 lat - poinformowały w środę rosyjskie agencje informacyjne. Ojcem Burdonskiego był syn Stalina, Wasilij. Reżyser używał panieńskiego nazwiska matki, Galiny Burdonskiej.

 • Wnuk Walentynowicz: Po katastrofie telefon mojej babci działał

  ..."Nadzieja, że babcia żyje trwała bardzo długo, ponieważ dzwoniąc do niej, telefon działał. Telefon działał, ale nikt go nie odbierał, więc liczyliśmy, że może babcia źle się poczuła i nie pojechała" - wspominał w piątek wnuk Anny Walentynowicz.

 • Hiszpania: Wnuk gen. Franco skazany na więzienie

  Starszy wnuk gen. Francisco Franco, dyktatora Hiszpanii, Francisco Franco Martinez-Bordiu został w czwartek skazany na 30 miesięcy więzienia i 26,5 tys. euro grzywny za spowodowanie wypadku, w którym odniósł obrażenia żandarm, i za ucieczkę z miejsca wypadku.

Zdjęcia na temat: wnuk
Wideo na temat: wnuk
 • Obraz Picassa za 100 euro. Wnuk malarza organizuje loterię

  Wnuk Pabla Picassa, wraz z domem aukcyjnym Sotheby's, organizuje wielką charytatywną loterię, w której nagrodą jest obraz "Mężczyzna w kapeluszu". Jest to wyjątkowa szansa, by wejść w posiadanie obrazu słynnego artysty za jedyne 100 euro. Do tej pory sprzedano 40 tys. losów. Dochody z aukcji zostaną przekazane na konserwację ruin starożytnego fenickiego miasta Tyr w Libanie.

 • Wnuk Anny Walentynowicz o wynikach ekshumacji

  Wnuk Anny Walentynowicz nie był zdziwiony wynikiem ekshumacji dwóch ofiar katastrofy smoleńskiej, w tym jego babci. Jak stwierdził, o tym, że ciała zostały zamienione, jego rodzina była przekonana już po zapoznaniu się z aktami przesłanymi przez Rosjan. Według Piotra Walentynowicza, polscy eksperci nie uczestniczyli w sekcjach zwłok. Jak podkreślił, w dokumentacji, z którą się zapoznał, jedynymi

 • Joanna Wnuk-Nazar: Ta orkiestra nagrywała już do filmów m.in. Kieślowskiego, Zanussiego, Wajdy i Szumowskiej