• Informacje na temat:

  wnuk

Artykuły na temat: wnuk
 • Zmarł wnuk Stalina

  Wnuk Józefa Stalina Jewgienij Dżugaszwili zmarł w Moskwie w wieku 80 lat. Z zawodu wojskowy, był obywatelem Rosji i Gruzji. Wielokrotnie składał pozwy dotyczące obrony - jak twierdził - dobrego imienia swego dziadka.

 • W wieku 73 lat zmarł Tadeusz Wnuk. O śmierci byłego prezydenta Sosnowca, senatora RP oraz wojewody katowickiego informuje "Dziennik Zachodni".

 • Wnuk byłego prezydenta RP usłyszał wyrok

  Za naruszenie nietykalności cielesnej młodej kobiety sąd w Gdańsku skazał Dominika W., wnuka byłego prezydenta, na pół roku prac społecznych. Dominik W. jest też oskarżonym w innym procesie toczącym się przed gdańskim sądem.

 • "SE": Wałęsa wyciągnął wnuka z więzienia

  Dominik, wnuk byłego prezydenta Polski, trafił na trzy miesiące do aresztu. Siedział za kratkami tylko jeden dzień, ponieważ dziadek zapłacił za niego 10 tys. zł kaucji - czytamy w "Super Expressie".

 • Proces wnuka byłego prezydenta. Zeznawał pobity mężczyzna

  Przed Sądem Rejonowym w Gdańsku zeznawał uczeń maturalnej klasy, który w maju 2018 r. miał zostać pobity przez dwóch mężczyzn, wśród których był wnuk byłego prezydenta RP Lecha Wałęsy, 25-letni Bartłomiej W. Poszkodowany, który jest obecnie uczniem maturalnej klasy, pełni także w trakcie procesu funkcję oskarżyciela posiłkowego.

 • Wnuk Józefa Stalina Jewgienij Dżugaszwili zmarł w czwartek w Moskwie w wieku 80 lat - podało pogotowie ratunkowe. Z zawodu wojskowy, był obywatelem Rosji i Gruzji. Wielokrotnie składał pozwy dotyczące obrony - jak twierdził - dobrego imienia swego dziadka.

 • Tadeusz Wnuk nie żyje. Był wojewodą katowickim i senatorem

  Nie żyje Tadeusz Wnuk – były prezydent Sosnowca, senator i wojewoda katowicki. Informację o śmierci polityka przekazał Czesław Śleziak – były minister środowiska w rządzie Leszka Millera. Tadeusz Wnuk miał 73 lata.

 • Wnuk Lecha Wałęsy brał udział w napaści na turystów?

  W piątek w Gdańsku zatrzymano trzy osoby podejrzewane o to, że 21 maja w centrum Gdańska dokonały rozboju na szwedzkich turystów. Według nieoficjalnych źródeł Polskiej Agencji Prasowej, wśród zatrzymanych jest wnuk b. prezydenta Lecha Wałęsy.

 • PAP nieoficjalnie: Wnuk byłego prezydenta zatrzymany w sprawie napadu

  W piątek w Gdańsku zatrzymano trzy osoby podejrzewane o to, że 21 maja w centrum Gdańska dokonały rozboju na szwedzkich turystów. Według nieoficjalnych źródeł, wśród zatrzymanych jest wnuk byłego prezydenta Lecha Wałęsy.

 • Problemy z prawem kolejnego wnuka byłego prezydenta

  Bartłomiej W., 24-letni wnuk b. prezydenta, jednym z trzech oskarżonych o rozbój na szwedzkim turyście. Do zdarzenia miało dojść w maju w centrum Gdańska. Bartłomiejowi W. zarzucono też, że kilka dni później wziął udział w pobiciu innej osoby.

Zdjęcia na temat: wnuk
Wideo na temat: wnuk
 • Obraz Picassa za 100 euro. Wnuk malarza organizuje loterię

  Wnuk Pabla Picassa, wraz z domem aukcyjnym Sotheby's, organizuje wielką charytatywną loterię, w której nagrodą jest obraz "Mężczyzna w kapeluszu". Jest to wyjątkowa szansa, by wejść w posiadanie obrazu słynnego artysty za jedyne 100 euro. Do tej pory sprzedano 40 tys. losów. Dochody z aukcji zostaną przekazane na konserwację ruin starożytnego fenickiego miasta Tyr w Libanie.

 • Wnuk Anny Walentynowicz o wynikach ekshumacji

  Wnuk Anny Walentynowicz nie był zdziwiony wynikiem ekshumacji dwóch ofiar katastrofy smoleńskiej, w tym jego babci. Jak stwierdził, o tym, że ciała zostały zamienione, jego rodzina była przekonana już po zapoznaniu się z aktami przesłanymi przez Rosjan. Według Piotra Walentynowicza, polscy eksperci nie uczestniczyli w sekcjach zwłok. Jak podkreślił, w dokumentacji, z którą się zapoznał, jedynymi

 • Joanna Wnuk-Nazar: Ta orkiestra nagrywała już do filmów m.in. Kieślowskiego, Zanussiego, Wajdy i Szumowskiej