• Informacje na temat:

  wojciechowska

Artykuły na temat: wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska zatrzymana w Pakistanie przez wywiad wojskowy. Jest komentarz MSZ

  Martyna Wojciechowska została zatrzymana wraz ze współpracownikami w Pakistanie przez tamtejszy wywiad wojskowy. Ekipa realizowała tam odcinek programu "Kobieta na krańcu świata". "(…) Kolejne dni spędziliśmy w areszcie domowym pod stałą kontrolą policji i wojska" - podała dziennikarka na swoim facebookowym profilu. Do sprawy odniósł się polski MSZ, który poinformował, że ekipa TVN-u nie...

 • Wojciechowska w warszawskim Empiku

  .... Pierwszy raz miałam wewnątrz namiotu temp. -30 stopni Celsjusza - mówi Martyna Wojciechowska. Publiczność zgromadzona w Empiku będzie miała okazję obejrzeć prezentację multimedialną zawierającą...

 • Podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska, autorka książki "Kobieta na krańcu świata 2", odebrała w poniedziałek w Puszczykowie (woj. wielkopolskie) nagrodę Bursztynowego Motyla. To wyróżnienie przyznawane za najlepsze polskie książki podróżnicze.

 • Podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska, autorka książki "Kobieta na krańcu świata 2" została tegorocznym laureatem nagrody Bursztynowego Motyla. Nagroda zostanie wręczona w maju w Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie (woj. wielkopolskie).

 • Gen. Wojciechowski będzie dowódcą korpusu NATO w Szczecinie

  Generał broni Sławomir Wojciechowski przejmie w najbliższą środę dowodzenie Wielonarodowym Korpusem Północno-Wschodnim NATO w Szczecinie. Dotychczasowym dowódcą korpusu był niemiecki generał Manfred Hofmann.

 • ...ekspozycji dobiegały już końca. Izabela Wojciechowska, wieloletnia redaktor naczelna Centralnej Agencji Fotograficznej, a później Redakcji Fotograficznej przepracowała w Polskiej Agencji Prasowej blisko(...) najważniejszych należały "Zakazane zdjęcia", "Jest Warszawa - stolica pół wieku temu" oraz wystawy fotografii Ryszarda Kapuścińskiego "Twarze-maski" oraz "Ze świata". Ostatnio Izabela Wojciechowska zajmowała...

 • Generał brygady Sławomir Wojciechowski mówi, że celem ćwiczeń Anakonda było przygotowanie wojska na możliwe scenariusze współczesnych zagrożeń. Międzynarodowe manewry wojsk NATO w Polsce zakończyły się wczoraj.

 • Wojciechowski: Osiem lat temu zamordowany został Marek Rosiak

  Osiem lat w moim biurze poselskim w Łodzi zamordowany został mój ceniony współpracownik Marek Rosiak, motywem zbrodni była nienawiść polityczna; proszę o wspomnienie śp. Marka Rosiaka myślą i modlitwą - napisał na Twitterze były europoseł PiS Janusz Wojciechowski.

 • ​Sąd odrzucił pozew Wojciechowskiego przeciwko Jarosławowi Wałęsie

  Gdański sąd odrzucił pozew, w którym były europoseł PiS Janusz Wojciechowski żądał od eurodeputowanego PO Jarosława Wałęsy przeprosin za zarzucenie mu "nieprawidłowości w rozliczeniach finansowych". Sąd przychylił się tym samym do wniosku Wałęsy, który powołał się na immunitet.

 • Boniek kontra Wojciechowski - kto sternikiem polskiej piłki?

  Jeszcze miesiąc temu wszystko wskazywało na to, że wybory na szefa Polskiego Związku Piłki Nożnej będą jednymi z najnudniejszych, ponieważ nikt nie miał odwagi stanąć do walki ze Zbigniewem Bońkiem. W ostatniej chwili w ringu pojawił się jednak Józef Wojciechowski.

Zdjęcia na temat: wojciechowska
Dyskusje na temat: wojciechowska