• Informacje na temat:

  wojciechowski

Artykuły na temat: wojciechowski
 • Wojciechowski halowym mistrzem, a Lisek wicemistrzem Europy w skoku o tyczce

  Paweł Wojciechowski został w Glasgow halowym mistrzem, a Piotr Lisek wicemistrzem Europy w skoku o tyczce.

 • Gen. Wojciechowski będzie dowódcą korpusu NATO w Szczecinie

  Generał broni Sławomir Wojciechowski przejmie w najbliższą środę dowodzenie Wielonarodowym Korpusem Północno-Wschodnim NATO w Szczecinie. Dotychczasowym dowódcą korpusu był niemiecki generał Manfred Hofmann.

 • Paweł Wojciechowski o mistrzostwie Europy: Wyłączyłem głowę, włączyłem automatyzm

  Nie Piotr Lisek, a Paweł Wojciechowski został halowym mistrzem Europy w skoku o tyczce. To nieco zaskakujące wydarzenie ucieszyło kibiców i udowodniło, że polska tyczka jest wysoko w światowej hierarchii. Sam Wojciechowski przeżywa dziś drugi szczyt formy w swojej karierze i w rozmowie z Pawłem Pawłowskim z redakcji sportowej RMF FM deklaruje, że będzie chciał ten szczyt utrzymać aż do jesiennych...

 • Generał brygady Sławomir Wojciechowski mówi, że celem ćwiczeń Anakonda było przygotowanie wojska na możliwe scenariusze współczesnych zagrożeń. Międzynarodowe manewry wojsk NATO w Polsce zakończyły się wczoraj.

 • Swoboda, Wojciechowski i Lisek. Medalowa sobota biało-czerwonych w Glasgow

  Dwa złote medale i jeden srebrny zdobyli w sobotę polscy lekkoatleci na halowych Mistrzostwach Europy w Glasgow. Złoto udało się wywalczyć Pawłowi Wojciechowskiemu i sprinterce Ewie Swobodzie. Ze srebrem do Polski wróci drugi tyczkarz Piotr Lisek.

 • Wojciechowski: Osiem lat temu zamordowany został Marek Rosiak

  Osiem lat w moim biurze poselskim w Łodzi zamordowany został mój ceniony współpracownik Marek Rosiak, motywem zbrodni była nienawiść polityczna; proszę o wspomnienie śp. Marka Rosiaka myślą i modlitwą - napisał na Twitterze były europoseł PiS Janusz Wojciechowski.

 • ​Sąd odrzucił pozew Wojciechowskiego przeciwko Jarosławowi Wałęsie

  Gdański sąd odrzucił pozew, w którym były europoseł PiS Janusz Wojciechowski żądał od eurodeputowanego PO Jarosława Wałęsy przeprosin za zarzucenie mu "nieprawidłowości w rozliczeniach finansowych". Sąd przychylił się tym samym do wniosku Wałęsy, który powołał się na immunitet.

 • Boniek kontra Wojciechowski - kto sternikiem polskiej piłki?

  Jeszcze miesiąc temu wszystko wskazywało na to, że wybory na szefa Polskiego Związku Piłki Nożnej będą jednymi z najnudniejszych, ponieważ nikt nie miał odwagi stanąć do walki ze Zbigniewem Bońkiem. W ostatniej chwili w ringu pojawił się jednak Józef Wojciechowski.

 • Wojciechowski: Rychliwa niesprawiedliwość problemem polskich sądów

  ..."Nie uważam, że to przewlekłość postępowania w sądach jest głównym problemem wymiaru sprawiedliwości w Polsce. (...) Większym problemem jest rychliwa niesprawiedliwość" – mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Janusz Wojciechowski. Były sędzia, audytor Europejskiego Trybunału Obrachunkowego dodaje: "Dobrze jest czasem długo poczekać na wyrok – pod warunkiem, że będzie sprawiedliwy...

 • Gdańsk: Janusz Wojciechowski kontra Jarosław Wałęsa. Rozpoczął się proces

  Jarosław Wałęsa powołał się na immunitet eurodeputowanego w procesie, jaki wytoczył mu Janusz Wojciechowski. Były europoseł PiS zaproponował ugodę, Wałęsa propozycję odrzucił, podtrzymując zarzut "nieprawidłowości w rozliczeniach finansowych" Wojciechowskiego.

Zdjęcia na temat: wojciechowski