• Informacje na temat:

  wojciechowski stanisław

Artykuły na temat: wojciechowski stanisław
 • ..., gdzie poznał Piłsudskiego, z którym się zaprzyjaźnił. Do r. 1905 współpracowali bardzo blisko, a Wojciechowski był w tym czasie członkiem kierownictwa Partii. Wraz z marszałkiem redagował i wydawał pismo...

 • Stanisław Karczewski: Nie zaprosiłbym Komisji Weneckiej tak szybko

  ..."Gdyby minister Waszczykowski zaprosił Komisję Wenecką później, albo nie zaprosił jej wcale i ona przyjechałaby sama, to byłoby lepiej. Mielibyśmy więcej czasu na refleksje. Ja bym tak szybko nie zaprosił Komisji" – mówił gość Kontrwywiadu RMF FM, marszałek Senatu Stanisław Karczewski. "Komisja Wenecka przyjechała jak burza i wyjechała…" - dodał.

 • ...9 kwietnia 1953 roku w Gołąbkach koło Warszawy zmarł Stanisław Wojciechowski, polityk i działacz samorządowy, prezydent Polski w latach 1922-1926.

 • Senatorowie PiS Stanisław Gogacz oraz Rafał Ambrozik zostali dziś wybrani przez Senat do Krajowej Rady Sądownictwa. Nie przeszła kandydatura senatora PO Piotra Zientarskiego.

 • Tadeusz Wojciechowski został powołany przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego na stanowisko dyrektora artystycznego orkiestry Sinfonii Iuventus - poinformowała Agnieszka Szandor z biura promocji orkiestry.

 • W weekend zostanie przywrócony ruch na linii kolejowej Olsztyn-Szczytno - podał Stanisław Wojciechowski z Przewozów Regionalnych. W ostatnich miesiącach tory remontowano, a podróżni korzystali z autobusów, które jechały ok. pół godziny dłużej niż pociąg.

 • PiS: Minister rolnictwa okłamuje rolników ws. pieniędzy unijnych dla Polski

  Politycy PiS są zdania, że minister rolnictwa i rozwoju wsi Stanisław Kalemba okłamuje rolników w sprawie zwiększenia środków dla Polski z unijnej Wspólnej Polityki Rolnej. Jest ponad 4 mld euro mniej - uważają europoseł Janusz Wojciechowski i poseł Zbigniew Kuźmiuk.

 • Wstępna lista polskich europosłów

  Do Parlamentu Europejskiego wejdą m.in. z PO: Danuta Huebner, Bogdan Zdrojewski, Jerzy Buzek; z PiS: Janusz Wojciechowski i Bolesław Piecha, z SLD: Janusz Zemke i Krystyna Łybacka - wynika z sondażu Ipsos dla TVN24 i TVP.

 • Karczewski: Byłoby lepiej, gdyby minister Waszczykowski nie zaprosił Komisji Weneckiej do Polski

  ...„Gdyby minister Waszczykowski zaprosił Komisję Wenecką później, albo nie zaprosił jej wcale i ona przyjechałaby sama, to byłoby lepiej. Mielibyśmy więcej czasu na refleksje. Ja bym tak szybko nie zaprosił Komisji” – mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, marszałek Senatu Stanisław Karczewski. „Komisja Wenecka przyjechała jak burza i wyjechała…” - dodaje.

 • Partie kompletują listy do PE, ciekawe starcia jedynek

  Na Śląsku Jerzy Buzek, Kazimierz Kutz i Adam Gierek, w Warszawie - Danuta Huebner, Ryszard Kalisz, Wojciech Olejniczak, Zdzisław Krasnodębski, w Łodzi - Jacek Saryusz-Wolski, Janusz Wojciechowski, Ewa Wójciak i Weronika Marczuk - partie kompletują jedynki list do PE.

Zdjęcia na temat: wojciechowski stanisław
Dyskusje na temat: wojciechowski stanisław