• Informacje na temat:

  wojewoda

Artykuły na temat: wojewoda
 • Nowi wojewodowie powołani

  ...wielkopolskiego sejmiku Zbigniew Hoffmann (PiS) został nowym wojewodą wielkopolskim. W latach 2006 - 2007 był wicewojewodą wielkopolskim i wojewodą kujawsko-pomorskim. Nowy wojewoda oceniany jest jako(...) Borysem Budką (PO) - 11,51 proc. Mikołaj Bogdanowicz nowym wojewodą kujawsko-pomorskim Nowy wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz przez ostatnie pięć lat był zastępcą burmistrza...

 • Wojewoda mazowiecki wygasił mandat prezydenta Radomia

  Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera wydał zarządzenie zastępcze za Radę Miejską w Radomiu, w którym stwierdził wygaśnięcie mandatu prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego.

 • Wojewoda wstrzymał uchwałę o referendum w Warszawie

  ...​Rada Warszawy otrzymała list od wojewody mazowieckiego, w którym informuje on o podjęciu analizy poprawności przyjęcia uchwały o referendum w Warszawie i informuje o konieczności wstrzymana kampanii informacyjnej dot. referendum - poinformował poseł PO Andrzej Halicki. -Wojewoda mazowiecki wysłał pismo do stołecznego ratusza informujące o wszczęciu postępowania nadzorczego dot. uchwały...

 • Wojewoda mazowiecki opublikował wyniki referendum w Legionowie

  ...- Zapobiegając próbie wciągnięcia mnie w konflikt polityczny opublikowałem w środę protokół z ustalenia wyniku referendum w Legionowie - poinformował wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera. Zwrócił uwagę, że brakowało poświadczenia podpisem elektronicznym protokołu z wynikami referendum.

 • Wojewoda mazowiecki wygasił mandat prezydenta Radomia

  Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera wydał zarządzenie zastępcze za Radę Miejską w Radomiu, w którym stwierdził wygaśnięcie mandatu prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego. Poinformowano o tym na czwartkowej konferencji prasowej.

 • ​Wojewoda mazowiecki zakazał kontrmanifestacji na Krakowskim Przedmieściu

  Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera wydał decyzje zakazujące czterech kontrmanifestacji na Krakowskim Przedmieściu. Miały się one odbyć w czwartek w czasie obchodów miesięcznicy katastrofy smoleńskiej.

 • ​Nie żyje wojewoda zachodniopomorski Piotr Jania

  Wojewoda zachodniopomorski Piotr Jania zmarł w niedzielę w Zabrzu - poinformowała PAP Agnieszka Muchla, rzecznik prasowy Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie.

 • ​Obowiązkiem wojewody jest rozebrać nielegalne pomniki UPA

  Aby nie dochodziło do dalszych incydentów, które wykorzystuje propaganda tak ukraińska, jak i rosyjska, pani wojewoda w Rzeszowie winna dokonać rozbiórki tych upamiętnień.

 • Wnioski o "500 plus". Wojewoda mazowiecki apeluje

  Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera przypomina o składaniu wniosków o świadczenie z programu "500 plus" w terminie. - Tu nie ma żadnej prolongaty, urzędnik nie może niczego zrobić, jak nie ma wniosku - podkreślił.

 • Zbigniew Hoffmann nowym wojewodą wielkopolskim

  ...znajomość.   "Wszyscy pracujemy na rzecz Poznania, niezależnie od tego, czy to jest wojewoda z takiej czy innej formacji. Ze Zbyszkiem razem się wychowywaliśmy, nasze mamy do dziś się przyjaźnią(...) kujawsko-pomorskiego powiedział, że został on zapamiętany jako wojewoda, który miał mało wpadek. "Jako wojewoda kujawsko-pomorski decyzje podejmował w sposób przemyślany i ostrożny. To miało plusy...

Zdjęcia na temat: wojewoda
Wideo na temat: wojewoda