• Informacje na temat:

  wójt

Artykuły na temat: wójt
 • Wilki znów zaatakowały? Wójt ostrzega mieszkańców

  Przed wilkami na terenie gminy Stara Kamienica koło Jeleniej Góry ostrzega tamtejszy wójt. To efekt doniesień o zagryzionych ostatnio w tej okolicy psach.

 • Wilki znów zaatakowały? Wójt ostrzega mieszkańców

  Przed wilkami na terenie gminy Stara Kamienica koło Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie) ostrzega tamtejszy wójt. To efekt doniesień o zagryzionych ostatnio w tej okolicy psach - informuje RMF FM.

 • ​Kurator żąda otwarcia szkoły, wójt rozkłada ręce, tracą uczniowie

  Kilkanaścioro dzieci z rodzicami czeka od poniedziałku na rozpoczęcie lekcji w szkole podstawowej w miejscowości Monkinie w województwie podlaskim. Wójt gminy Nowinka nie otworzyła placówki, bo nie ma w niej dyrektora i nauczycieli.

 • CBA zatrzymała wójt i sekretarza gminy Stawiguda

  Zarzuty przekroczenia uprawnień podczas naboru pracowników na stanowiska urzędnicze w urzędzie gminy w Stawigudzie (Warmińsko-Mazurskie) postawiła prokuratura wójtowi i sekretarzowi tej gminy oraz pracownikowi delegatury NIK w Olsztynie.

 • Referendum ws. odwołania wójt gminy Wińsko

  Mieszkańcy dolnośląskiej gminy Wińsko decydują w niedzielę w referendum, czy wójt Jolanta Krysowata-Zielnica powinna zostać odwołana przez upływem kadencji. Lokale 7 komisji obwodowych, w których odbywa się głosowanie, będą czynne do godz. 21.

 • Udzielił ślubu pod wpływem alkoholu. Ruszył proces wójta

  Wójt gminy Żelazków - oskarżony o udzielenie ślubu pod wpływem alkoholu - nie przyznał się do winy. Powiedział, że pół litra alkoholu wypił kilka minut po ceremonii ślubnej.

 • Świętokrzyskie: Wójt oskarżony o przestępstwa wyborcze

  O przekroczenie uprawnień, niedopełnienie obowiązków, poświadczenie nieprawdy w dokumentach i wyłudzenie poświadczenia nieprawdy oskarżyła kielecka prokuratura wójta gminy Tarłów (Świętokrzyskie), Leszka W. Przestępstwa dotyczą wyborów samorządowych z 2014 r.

 • "GPC": Wójt wyrzucony z PiS za zarzuty korupcyjne

  Władze zachodniopomorskiego PiS wyrzuciły z szeregów partii Zdzisława T., wójta gminy Bielice. W poniedziałek usłyszał on zarzuty korupcji, a także przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego - informuje w czwartek "Gazeta Polska Codziennie".

 • ​Podlaskie: Sąd uniewinnił wójta oskarżonego o łapówki

  Sąd Rejonowy w Augustowie uniewinnił w czwartek wójta gminy Płaska oskarżonego o żądanie i przyjęcie łapówki. Orzeczenie nie jest prawomocne. To powtórny proces, w pierwszym zapadł wyrok skazujący, ale został w postępowaniu apelacyjnym uchylony.

 • "Rzeczpospolita": Wójt z PiS chce Dekalogu w konstytucji

  Andrzej Głaz z PiS, wójt gminy Tuszów Narodowy na Podkarpaciu, uważa, że zamiast preambuły w konstytucji powinno znaleźć się dziesięć przykazań.  Jak podaje "Rzeczpospolita" , wójt wysłał już(...) przykazania chronią człowieka przez niszczącą siłą egoizmu, nienawiści i fałszu. (...) Istotne jest więc, aby w tych czasach stanowił on podstawę praw i działań każdego z nas" - argumentuje wójt...

Zdjęcia na temat: wójt
Wideo na temat: wójt