• Informacje na temat:

  wójt

Artykuły na temat: wójt
 • Wilki znów zaatakowały? Wójt ostrzega mieszkańców

  Przed wilkami na terenie gminy Stara Kamienica koło Jeleniej Góry ostrzega tamtejszy wójt. To efekt doniesień o zagryzionych ostatnio w tej okolicy psach.

 • Wilki znów zaatakowały? Wójt ostrzega mieszkańców

  Przed wilkami na terenie gminy Stara Kamienica koło Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie) ostrzega tamtejszy wójt. To efekt doniesień o zagryzionych ostatnio w tej okolicy psach - informuje RMF FM.

 • CBA zatrzymała wójt i sekretarza gminy Stawiguda

  Zarzuty przekroczenia uprawnień podczas naboru pracowników na stanowiska urzędnicze w urzędzie gminy w Stawigudzie (Warmińsko-Mazurskie) postawiła prokuratura wójtowi i sekretarzowi tej gminy oraz pracownikowi delegatury NIK w Olsztynie.

 • Referendum ws. odwołania wójt gminy Wińsko

  Mieszkańcy dolnośląskiej gminy Wińsko decydują w niedzielę w referendum, czy wójt Jolanta Krysowata-Zielnica powinna zostać odwołana przez upływem kadencji. Lokale 7 komisji obwodowych, w których odbywa się głosowanie, będą czynne do godz. 21.

 • Udzielił ślubu pod wpływem alkoholu. Ruszył proces wójta

  Wójt gminy Żelazków - oskarżony o udzielenie ślubu pod wpływem alkoholu - nie przyznał się do winy. Powiedział, że pół litra alkoholu wypił kilka minut po ceremonii ślubnej.

 • Świętokrzyskie: Wójt oskarżony o przestępstwa wyborcze

  O przekroczenie uprawnień, niedopełnienie obowiązków, poświadczenie nieprawdy w dokumentach i wyłudzenie poświadczenia nieprawdy oskarżyła kielecka prokuratura wójta gminy Tarłów (Świętokrzyskie), Leszka W. Przestępstwa dotyczą wyborów samorządowych z 2014 r.

 • ​Podlaskie: Sąd uniewinnił wójta oskarżonego o łapówki

  Sąd Rejonowy w Augustowie uniewinnił w czwartek wójta gminy Płaska oskarżonego o żądanie i przyjęcie łapówki. Orzeczenie nie jest prawomocne. To powtórny proces, w pierwszym zapadł wyrok skazujący, ale został w postępowaniu apelacyjnym uchylony.

 • Nowożeńcy wybaczyli wójtowi, że udzielił im ślubu po pijanemu

  Sąd Rejonowy w Kaliszu umorzył w poniedziałek sprawę karną przeciw wójtowi gminy Żelazków, oskarżonemu o udzielenie ślubu pod wpływem alkoholu. Wnosili o to nowożeńcy, którzy zawiadomili, że pojednali się z wójtem.

 • ...​Prokuratura postawiła zarzuty byłemu wójtowi gminy Ostrowice w Zachodniopomorskiem, który zadłużył gminę w parabankach. Zarzuty usłyszała też skarbnik gminy.

 • Premier odwołała wójta gminy Rewal. Przez długi w parabankach

  Wójt gminy Rewal Robert Skraburski został odwołany przez premier Beatę Szydło - poinformował Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie. Premier decyzję uzasadniła naruszaniem przez wójta przepisów prawa, a także zaciąganiem zobowiązań finansowych w parabankach. Zadłużenie gminy przekracza 130 mln zł.

Zdjęcia na temat: wójt
Wideo na temat: wójt
Dyskusje na temat: wójt