• Informacje na temat:

  wolan

Artykuły na temat: wolan
 • Wołanie o Wołyń

  Opętanie dotknęło znaczną część dowódców UPA, którzy czuli się absolutnie bezkarni - ocenił ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski w rozmowie ze mną z okazji tzw. "Krwawej Niedzieli" z 11.07.1943 roku.

 • Schetyna: To wołanie o przyzwoitość

  To jest wołanie o przyzwoitość, o standardy w życiu publicznym w Polsce – powiedział w poniedziałek lider PO Grzegorz Schetyna o oświadczeniu byłych marszałków Sejmu na temat braku reasumpcji głosowania ws. posła Stanisława Gawłowskiego.

 • "Uszy zamknięte na nasze wołanie". Manifestacja nauczycieli przed MEN

  We wtorek nauczyciele manifestowali przed ministerstwem edukacji w Warszawie. Na alei Szucha było kilka tysięcy osób. "Nie damy sobie wmówić, że to jest robione na czyjeś życzenie, na czyjeś zlecenie czy w porozumieniu z tym, czy innym działaczem partyjnym. To jest nasz protest. Nasz nauczycielski protest" - mówił podczas manifestacji Sławomir Broniarz i podkreślił, że nauczyciele nie przerwą strajku.

 • Usłyszeli wołanie o miłość

  Dom dziecka to grupa, ciągły brak intymności, trudne relacje z wychowawcami, którzy mają pod opieką po kilkanaścioro dzieci. Każdy dzień to kilka punktów, następujących po sobie według żelaznego rytmu: pobudka, mycie, śniadanie, szkoła, powrót, obiad, odpoczynek, odrabianie lekcji, kolacja, cisza nocna.

 • Dramatyczne wołanie chrześcijan z Iraku

  "Chrześcijanie w Iraku przeżywają prawdziwy dramat. Ich strach ma długą historię. Jest dziedziczony psychologicznie. Teraz boją się, że staną się na nowo drugą kategorią ludzi w Państwie Islamskim".

 • Komitet Poparcia Budowy Obwodnicy Skawiny po raz drugi zorganizował protest na drodze krajowej nr 44, mający na celu uzyskanie od rządu podania terminu budowy obwodnicy miasta, przez które przebiega ruchliwa droga krajowa nr 44. Inwestycja miała rozpocząć się w zeszłym roku

 • Poseł Robert Biedroń, wbrew twierdzeniom jego medialnych obrońców, jest postacią śmiechu wartą. Bez względu na to, czy mówi o rzeczach znajdujących się poniżej, czy powyżej pasa. Osobiście uważam nawet, że śmieszniejszy jest w tym drugim wypadku.

 • Wołanie o śmierć

  Głośna sprawa odłączonej od aparatury sztucznie dostarczającej pokarm Amerykanki Terri Schiavo na nowo prowokuje do pytań o to, czy osoby nieuleczalnie chore powinny być podtrzymywane przy życiu za wszelką cenę.

 • Wołanie o pomoc: Życie Renaty zagrożone

  Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Renata Jędrak, młoda Lubinianka, żona i matka, w końcu wyjechała do Inssbrucka i tam oczekuje na przeszczep płuc. Jednak ostatnie dni przyniosły diametralną zmianę - życie Renaty jest zagrożone.

 • Wołanie o pomoc z wnętrza grobu. Pogotowie ujawniło nagranie

  Państwowe Ratownictwo Medyczne ujawniło nagranie zgłoszenia 21-letniego mężczyzny, który utknął pod płytą nagrobka na cmentarzu w Chorzowie.

Wideo na temat: wolan
 • Kowalczyk: Każde dziecko jest bardzo kosztownym pacjentem

  "Mój list to wołanie o pomoc dla szpitali klinicznych. To nie jest jeszcze etap, kiedy krzyczymy: Ratunku. To etap, kiedy mówimy: Konieczna jest pomoc, aby nie dopuścić do poważnych zaburzeń" - mówi w rozmowie z reporterem RMF FM Maciejem Grzybem dr Maciej Kowalczyk, dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu "Bez pomocy możemy się spodziewać, że nasze możliwości leczenia dzieci ulegną ograniczeniu. Specyfika schorzeń pediatrycznych wymaga od nas zawsze pogłębionej...

Dyskusje na temat: wolan