• Informacje na temat:

  wolff

Artykuły na temat: wolff
 • Michael Wolff ujawnia pikantne tajemnice z życia Trumpów

  Donald Trump rzadko rozmawia z żoną Melanią. Mają osobne sypialnie. Chętnie za to wypytuje znajomych o ich pożycie intymne, a nawet sypia z ich żonami. Takie pikantne szczegóły z życia prywatnego prezydenta Stanów Zjednoczonych ujawnia autor książki "Fire and Fury: Inside the Trump White House". Otoczenie Trumpa twierdzi, że wszystko co napisał Michael Wolff, to literacka fikcja.

 • Wilk w zagrodzie owiec! Wolff w rezydencji prezydenta Trumpa!

  ...1.        Wściekłość i wrzask na waszyngtońskich salonach władzy  Wiele hałasu wywołał w Ameryce niejaki Michael Wolff, autor głośnej książki "Wściekłość...

 • Prof. Anna Wolff-Powęska: Ciągle interpretujemy przeszłość w kategoriach sprawcy i ofiary

  ..., mówiła w Oświęcimiu polska historyk idei prof. Anna Wolff-Powęska.

 • Hitler chciał "porwać" papieża Piusa XII. Wydał też rozkaz okupacji Watykanu

  Generał Karl Wolff dostał w 1944 roku rozkaz od Adolfa Hitlera, żeby rozpocząć okupację Watykanu. Nowe dokumenty ujawniają, że Hitler planował także uprowadzenie papieża i wywiezienie go do Niemiec. "Nie chcę, żeby wpadł w ręce aliantów" - miał powiedzieć.

 • Tajemnice alkowy Trumpa. Chwali się, że sypia z żonami kolegów, z własną już nie

  Donald Trump rzadko rozmawia z żoną Melenią. Mają osobne sypialnie. Chętnie za to wypytuje znajomych o ich pożycie intymne, a nawet sypia z ich żonami. Takie pikantne szczegóły z życia prywatnego prezydenta Stanów Zjednoczonych ujawnia autor książki "Fire and Fury: Inside the Trump White House". Otoczenie Trumpa twierdzi, że wszystko co napisał Michael Wolff, to literacka fikcja.

 • Bohaterowie potrzebni Europie

  Wspólnota europejska stoi przed trudnymi wyzwaniami związanymi z brexitem, z nasilaniem się ruchów narodowych, pogłębiającym się problemem uchodźstwa. Czy w dobie kryzysów UE jest zdolna, by wyłonić europejskich mężów lub żony stanu? Jakich autorytetów i bohaterów potrzebuje dziś Europa? Na te i inne pytania odpowiedziała polska historyk idei, prof. dr hab. Anna Wolff-Powęska.

 • Republikanie bronią "sprawności umysłowej" prezydenta DonaldaTrumpa

  Przedstawiciele gabinetu prezydenta USA oraz politycy Partii Republikańskiej konsekwentnie odrzucają pojawiające się w książce Michaela Wolffa "Ogień i gniew" sugestie, że prezydent Donald Trump jest umysłowo niezdolny do sprawowania urzędu. Sekretarz stanu Rex Tillerson, którego notowania u prezydenta USA nie stoją wysoko - po tym jak rzekomo - miał w ubiegłym roku nazwać prezydenta "durniem...

 • Nico Rosberg spowodował wypadek na torze. Będą konsekwencje

  Szef sportowy teamu Mercedesa Toto Wolff zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do Niemca Nico Rosberga, który w czasie niedzielnego wyścigu o Grand Prix Belgii mistrzostw świata Formuły 1 spowodował zderzenie z Brytyjczykiem Lewisem Hamiltonem.

 • Niemiecka prasa: Polityczne trzęsienie ziemi w Waszyngtonie

  Niemiecka prasa komentuje konflikt prezydenta USA z byłym doradcą Stevem Bannonem, który dodatkowo zaostrzyła publikacja fragmentów książki Michaela Wolffa "Ogień i furia: wewnątrz Białego Domu Trumpa".

 • Poziom czytelnictwa w Polsce jest najniższy od początku historii badań - powiedziała Katarzyna Wolff podczas środowej sesji jubileuszowej z okazji 55 lat istnienia Instytutu Książki i Czytelnictwa Biblioteki Narodowej.