• Informacje na temat:

  woliński

Artykuły na temat: woliński
 • Woliński Park Narodowy pod lupą CBA

  Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego sprawdzają nieprawidłowości przy gospodarowaniu majątkiem Wolińskiego Parku Narodowego.

 • ​Patrycja Wolińska-Bartkiewicz na czele największego ministerstwa?

  Resortem infrastruktury i rozwoju w nowym rządzie ma kierować Patrycja Wolińska-Bartkiewicz - dowiedział się dziennikarz radia RMF FM Tomasz Skory. 36-latka ma zastąpić na tym stanowisku Elżbietę Bieńkowską, która została unijnym komisarzem.

 • Patrycja Wolińska-Bartkiewicz na czele największego ministerstwa?

  Resortem infrastruktury i rozwoju w nowym rządzie ma kierować Patrycja Wolińska-Bartkiewicz - dowiedział się dziennikarz RMF FM Tomasz Skory. 36-latka ma zastąpić na tym stanowisku Elżbietę Bieńkowską, która została unijnym komisarzem.

 • Prof. Monika Wolińska została nowym dyrygentem orkiestry Filharmonii Gorzowskiej i dyrektorem ds. artystycznych tej instytucji - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej miasta.

 • Wolińska bez emerytury

  Ministerstwo Obrony Narodowej zawiesiło emeryturę stalinowskiej prokurator wojskowej Helenie Wolińskiej-Brus, odpowiedzialnej m.in. za śmierć Augusta Fieldorfa "Nila".

 • ...pionu śledczego IPN - Europejski Nakaz Aresztowania wobec Wolińskiej, podpułkownika wojska w stanie spoczynku. Od tego czasu nie było żadnej informacji oficjalnej o odpowiedzi władz brytyjskich na ten wniosek. W 2006 r. brytyjskie Home Office odmówiło już wydania Polsce, w drodze ekstradycji. Polscy śledczy - którzy starali się o to od 1999 r. - wnieśli wtedy o wydanie ENA wobec Wolińskiej...

 • Jeszcze w tym miesiącu prokuratorzy z pionu śledczego IPN skierują wniosek o wydanie europejskiego nakazu aresztowania Heleny Wolińskiej-Brus, oskarżonej o zbrodnie komunistyczne - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

 • Woliński Park Narodowy pod lupą CBA

  Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego sprawdzają nieprawidłowości przy gospodarowaniu majątkiem Wolińskiego Parku Narodowego.

 • Sąd Okręgowy w Warszawie 5 czerwca Wojskowy rozpozna wniosek IPN o wydanie nakazu aresztu wobec stalinowskiej prokurator wojskowej Heleny Wolińskiej, podejrzanej o bezprawne aresztowanie kilkunastu osób.

 • Bartoszewski: Wolińska nie jest kozłem ofiarnym

  Niedzielny" pod auspicjami Fundacji "Veritas". We wtorek sąd okręgowy w Warszawie na wniosek IPN wystawił Europejski Nakaz Aresztowania (ENA) wobec 88-letniej Wolińskiej pod zarzutem bezprawnego(...) Zenona Kliszki. - Podpis ppłk. Wolińskiej figuruje na moim akcie oskarżenia czerwonym ołówkiem. Zatwierdzając akt oskarżenia (wobec mnie) wiedziała, że jestem współzałożycielem Żegoty (podziemnej...

Zdjęcia na temat: woliński
Wideo na temat: woliński
 • W Wolińskim Parku Narodowym urodziły się małe żubrzyce

  W Wolińskim Parku Narodowym w ciągu tygodnia przyszły na świat dwie małe żubrzyce. To siostry, ale przyrodnie - z ojca o imieniu Poznaniak i matek - Pozowy oraz Posowy.

 • Wiceminister transportu Patrycja Wolińska-Bartkiewicz: Nasz system działa sprawnie

 • Żona gwardzisty: Watykan będzie inny

  Magdalena Wolińska-Riedi, żona watykańskiego gwardzisty i jednocześnie jedyna Polka posiadająca obywatelstwo Watykanu, opowiada o atmosferze panującej w Stolicy Apostolskiej w związku z abdykacją papieża Benedykta XVI. "Dla mieszkańców Watykanu jest to dzień pełen refleksji i zadumy" - powiedziała. Polka ma nadzieję, że na emeryturze Benedykt XVI nie będzie się izolował i będzie można go jeszcze spotkać i "zamienić słowo".

Dyskusje na temat: woliński