• Informacje na temat:

  wołos

Artykuły na temat: wołos
 • Prof. Wołos: Putinizm kiedyś się skończy

  Im gorsze są relacje między Moskwą i Warszawą, tym lepsze powinny być między polskim i rosyjskim społeczeństwem - podkreślił w Oświęcimiu podczas II Międzynarodowej Konferencji Europa wobec wyzwań XXI wieku pt. Granice Wolności profesor Mariusz Wołos, historyk z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

 • Marek Wołos: Umocnienie złotego to dłuższy trend

  Po zapowiedziach podniesienia stóp procentowych polska waluta znacznie się umocniła. Złotówkę wspomaga również trwający proces prywatyzacji oraz sytuacja na rykach finansowych. Z analitykiem TMS Brokers Markiem Wołosem rozmawiał reporter RMF FM Krzysztof Berenda.

 • Wołos w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Krzysztofem Berendą.

 • Konkurs na naczelnika Wydziału Edukacji i Zdrowia w stalowowolskim magistracie wygrała Halina Wołos, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1. Prywatnie to teściowa rzecznika prezydenta Andrzeja Szlęzaka.

 • „Nigdy nie należy domagać się podwyżki w sposób roszczeniowy”

  ...„Najgorszy błąd to podejść do sprawy w sposób bardzo roszczeniowy i pretensjonalny. Pracodawca nie jest opieką społeczną” – radzi osobom starającym się o podwyżkę Marek Wołos, ekonomista, członek zarządu kilku spółek. „Negocjując podwyżkę pamiętajmy, że to są negocjacje. Zazwyczaj nie kończą się na pierwszej rozmowie” – dodaje.

 • "Wielka Brytania z kryzysu wyjdzie ostatnia"

  ...- Ten rok będzie należeć do złotego, dolara australijskiego, korony norweskiej i rubla - prognozuje Marek Wołos, analityk TMS, który był gościem portalu INTERIA.PL. Jakich walut należy unikać? Przede wszystkim funta!

 • Kurs franka mocno w dół, polscy kredytobiorcy się cieszą

  Frank szwajcarski utrzymuje się na poziomie ok. 3,5 zł. Po oświadczeniu banku centralnego Szwajcarii, kurs waluty bardzo mocno poleciał w dół. Na razie mogą się cieszyć polscy kredytobiorcy zadłużeni w szwajcarskiej walucie. Marek Wołos, ekspert, z którym rozmawiał Krzysztof Berenda, przewiduje, co się może zdarzyć w najbliższej przyszłości.

 • "Po szczycie waluty potanieją jeszcze o 10-15 groszy, aż pojawią się Włochy"

  ..."Ważne, żeby przypadek Grecji nie stał się dla Włochów casusem, który może doprowadzić do tego, że Rzym pójdzie śladem Aten i zażąda umorzenia części długu" - mówi w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Marek Wołos z zarządu TMS Brokers.

 • "Józef Beck niemieckim agentem? To bzdura!"

  To odgrzewany kotlet i informacja wyssana z palca - tak szef Stacji Naukowej Polskiej Akademii Nauk w Moskwie prof. Mariusz Wołos komentuje kolejne rewelacje Służby Wywiadu Zagranicznego Rosji. Uznała ona bowiem ministra spraw zagranicznych przedwojennej Polski Józefa Becka za agenta niemieckiego wywiadu.

 • Kursy zagranicznych walut poszły mocno w górę. To zła wiadomość na wakacje

  Większy ruch wzrostowy będzie w stosunku do dolara - tu kurs może zbliżyć się nawet do granicy 3,7 zł. Złoty będzie pewnie tracił też w relacji do funta i tu szybko zobaczymy już granicę 5 złotych, natomiast w stosunku do euro kurs raczej będzie stabilny - w okolicach 4,3 zł - mówi analityk Marek Wołos. Drogie waluty oznaczają także drogie paliwa w całej Europie. Planując wakacyjny budżet...

Zdjęcia na temat: wołos
Wideo na temat: wołos
 • Frank szwajcarski tanieje

  Frank szwajcarski utrzymuje się na poziomie ok. 3,5 zł. Po oświadczeniu banku centralnego Szwajcarii, kurs waluty bardzo mocno poleciał w dół. Na razie mogą się cieszyć polscy kredytobiorcy zadłużeni w szwajcarskiej walucie. Marek Wołos, ekspert, z którym rozmawiał Krzysztof Berenda, przewiduje, co się może zdarzyć w najbliższej przyszłości.

Dyskusje na temat: wołos