• Informacje na temat:

  wołoszyn

Artykuły na temat: wołoszyn
 • Anwil szuka Polaka w miejsce Wołoszyna

  Wicemistrz Polski koszykarzy Anwil Włocławek rozpoczął poszukiwania zawodnika w miejsce kontuzjowanego Bartłomieja Wołoszyna. Skrzydłowy złamał kość piszczelową w meczu ligowym z AZS Koszalin i czeka go półroczna przerwa.

 • Tajny współpracownik SB pseudonim „Myśliciel” – tak zarejestrowany został w aktach SB ojciec Władysław Wołoszyn, założyciel duszpasterstwa akademickiego w Toruniu. Ojciec Wołoszyn to honorowy obywatel miasta, jeden z bardziej znanych duchownych w latach 70. i 80.

 • Olimpijski brąz dla Anety

  Wychowanka Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rudniku nad Sanem (woj. podkarpackie) Aneta Wołoszyn wywalczyła brązowy medal podczas olimpiady specjalnej w Atenach.

 • W konkursie 5. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", który zostanie rozstrzygnięty w niedzielę w Warszawie, bierze udział 14 najnowszych produkcji rosyjskich. Filmy m.in. Bałabanowa, Sokurowa i Wołoszyna można oglądać do niedzieli w ramach festiwalu.

 • Zmarł aktor Tadeusz Szymków

  W wieku 50 lat, po ciężkiej chorobie, zmarł dziś we wrocławskim szpitalu aktor filmowy i teatralny Tadeusz Szymków. O zgonie artysty poinformowała w sobotę rzecznika prasowa Teatru Polskiego we Wrocławiu Kinga Wołoszyn - Świerk.

 • Tajny współpracownik SB pseudonim "Myśliciel" - tak zarejestrowany został w aktach SB ojciec Władysław Wołoszyn, założyciel duszpasterstwa akademickiego w Toruniu. Ojciec Wołoszyn to honorowy obywatel miasta, jeden z bardziej znanych duchownych w latach 70. i 80.

 • Sąd: Sawczenko winna śmierci rosyjskich dziennikarzy

  Sąd w Doniecku w obwodzie rostowskim na południu Rosji uznał w poniedziałek ukraińską lotniczkę Nadię Sawczenko za winną śmierci dwóch rosyjskich dziennikarzy: Igora Korneluka i Antona Wołoszyna. Wymiar kary ogłoszony zostanie we wtorek.

 • Rosyjski sąd skazał Sawczenko na 22 lata pozbawienia wolności

  Decyzją sądu, Sawczenko została skazana na 22 lata więzienia. Wczoraj sąd w Doniecku w obwodzie rostowskim na południu Rosji uznał ukraińską lotniczkę Nadię Sawczenko za winną śmierci dwóch rosyjskich dziennikarzy: Igora Korneluka i Antona Wołoszyna.

 • Problem rasizmu na Ukrainie jest "wymyślony i mityczny" - oświadczył we wtorek szef departamentu polityki informacyjnej ukraińskiego MSZ Ołeh Wołoszyn, komentując ostrzeżenia brytyjskich mediów przed przejawami rasizmu w jego kraju.

 • Ukraina: MSZ ufa, że Niemcy nie ogłoszą politycznego bojkotu Euro 2012

  Rzecznik ukraińskiego MSZ Ołeh Wołoszyn wyraził w poniedziałek nadzieję, że informacje medialne, jakoby kanclerz Niemiec Angela Merkel zastanawiała się nad politycznym bojkotem Euro 2012 na Ukrainie, nie są prawdziwe.

Zdjęcia na temat: wołoszyn
Dyskusje na temat: wołoszyn