• Informacje na temat:

  wolska

Artykuły na temat: wolska
 • Wolska prokuratura analizuje sprawę ataku na profesora Uniwersytetu Warszawskiego w tramwaju

  Warszawska policja przekazała Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola materiały dotyczące pobicia profesora Uniwersytetu Warszawskiego w tramwaju linii 22. Są one obecnie analizowane.

 • Warszawa: Okradziono bankomat przy ulicy Wolskiej

  ​Kolejny bankomat okradziony w Warszawie. Złodzieje nad ranem uszkodzili maszynę przy ulicy Wolskiej 69 - dowiedział się reporter RMF FM.

 • Most Wanted: Jacek Saryusz-Wolski

  Parlament Europejski, godzina 15. Sesja plenarna - jedna z ważnych - na której szef Komisji Europejskiej przedstawia opcje ratowania Unii Europejskiej. Wcześniej medialne spotkania w sprawie Ukrainy. I gdzie jest Jacek Saryusz-Wolski? - pytają politycy i dziennikarze. Od kilku dni jest to najbardziej poszukiwany polski polityk!

 • ​Czeski minister odpowiada Jackowi Saryuszowi-Wolskiemu

  Czesi zaprzeczają słowom Jacka Saryusza-Wolskiego i nie wykluczają poparcia uruchomienia artykułu 7 wobec Polski.

 • Wolska i Repelewska w SPR Safo Lublin

  Szczypiornistki Agnieszka Wolska i Kristina Repelewska od nowego sezonu będą ponownie zawodniczkami zespołu mistrzyń Polski SPR Safo Lublin.

 • Gowin: Saryusz-Wolski najlepszym polskim kandydatem

  Jacek Saryusz-Wolski byłby najlepszym polskim kandydatem na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej - uważa wicepremier Jarosław Gowin. W jego ocenie to "wybitny ekspert" o ogromnych zasługach w procesie negocjacji wejścia Polski do UE.

 • Saryusz-Wolski gotów stanąć przeciw Tuskowi

  Europoseł Jacek Saryusz-Wolski wyraził w poniedziałek gotowość do startu w wyborach prezydenckich, jeśli o urząd ten będzie się ubiegał również szef Rady Europejskiej Donald Tusk.

 • Saryusz-Wolski: Pozostaję w Europejskiej Partii Ludowej

  Usunięty z Platformy Obywatelskiej europoseł Jacek Saryusz-Wolski zadeklarował na Twitterze, że zostaje w Europejskiej Partii Ludowej. Jak podkreślił, za kandydowanie na szefa Rady Europejskiej nic mu nie obiecano.

 • Saryusz-Wolski zamiast Tuska. Rzecznik rządu wyjaśnia

  Kandydatura Jacka Saryusz-Wolskiego była konsultowana "przez wiele tygodni" - powiedział w niedzielę rzecznik rządu Rafał Bochenek. Zaznaczył, że polski europoseł jest obecnie jedynym formalnie zgłoszonym kandydatem, który ma poparcie jakiegokolwiek kraju członkowskiego UE.

 • Kto umieścił napis przed biurem Saryusz-Wolskiego?

  Policja wszczęła postępowanie ws. napisu, który umieszczono na drzwiach łódzkiego biura europosła Jacka Saryusz-Wolskiego – poinformowała we wtorek wieczorem PAP aspirant Aneta Sobieraj z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Zdjęcia na temat: wolska
Wideo na temat: wolska