• Informacje na temat:

  woronicz

Artykuły na temat: woronicz
 • "Woronicza 17" bez udziału przedstawiciela PO

  W niedzielnym programie TVP Info "Woronicza 17" nie wystąpił przedstawiciel PO. Według prowadzącego program Michała Rachonia, udział zaproszonego przez telewizję Marcina Kierwińskiego odwołała Platforma, proponując przyjście Michała Szczerby, na co autorzy programu nie przystali. Poseł PO Jan Grabiec twierdzi z kolei, że partia jak co tydzień oddelegowała swojego przedstawiciela, który tym razem...

 • Przedstawiciele opozycji nie wzięli udziału w programie "Woronicza 17"

  Andrzej Halicki (PO), Urszula Pasławska (PSL-UED) i Mirosław Suchoń (Nowoczesna) nie wzięli udziału w niedzielnym programie "Woronicza 17" w TVP Info. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej podkreślali, że audycja jest stronnicza, manipuluje informacjami i pomija ważne tematy.

 • Będzie zmiana prowadzącego "Woronicza 17"? Tego chce PO, Nowoczesna i PSL

  Politycy PO, Nowoczesnej i PSL żądają zmiany Michała Rachonia, prowadzącego program "Woronicza 17" w TVP Info. Według nich jest on "obrzydliwym technologiem propagandy", który nie jest i nigdy nie był dziennikarzem.

 • Nie lubią Woronicza

  Ulica Woronicza tonie w brudzie i zarasta. Choć to Warszawa, Mokotów, nie sprząta się tu chyba od lat.

 • Autolustracja na Woronicza

  Zarząd TVP przyjął we wtorek uchwałę wzywającą dziennikarzy telewizji publicznej do "autolustracji".

 • Wildstein wkracza na Woronicza

  Najpierw obejrzy, jak funkcjonuje telewizja, potem przejdzie do zmian programowych. - Do TVP będą przychodzili najlepsi - zapowiada. Od wczoraj nowym szefem telewizji publicznej jest Bronisław Wildstein. Dla wielu to człowiek PiS i dowód na upolitycznienie telewizji publicznej.

 • Ostatni tydzień PiS na Woronicza?

  Na nadzwyczajnym posiedzeniu Rady Nadzorczej TVP mogą zostać zawieszeni pisowscy członkowie zarządu, twierdzi "Rzeczpospolita". Chcą tego ludzie związani z SLD.

 • Związkowcy, którzy od kilku dni utrzymują pogotowie strajkowe w TVP SA, wywiesili we wtorek baner i flagi na budynku i przy wjeździe na teren TVP przy ul. J.P. Woronicza w Warszawie. Powodem protestu są zapowiadane przez zarząd zwolnienia grupowe, mające rozpocząć się od 31 sierpnia. Pięć związków rozważa w związku z tym strajk ostrzegawczy.

 • W najbliższy wtorek władzę na Woronicza przejmie nowy prezes Jan Dworak. Wtedy poznamy też 4 wiceprezesów, członków nowego zarządu. Zanim to jednak nastąpi, Rada Nadzorcza TVP chce jeszcze usłyszeć opinię Dworaka na temat jego najbliższych współpracowników.

 • W Warszawie nie kursują tramwaje. Powodem zerwana trakcja

  Poważne kłopoty komunikacyjne w Warszawie. Po zerwaniu sieci trakcyjnej na placu Politechniki wstrzymany został ruch tramwajów od ulicy Woronicza do Alei Solidarności. Nie kursowało aż 7 linii tramwajowych.

Zdjęcia na temat: woronicz
Dyskusje na temat: woronicz