• Informacje na temat:

  wróblewska

Artykuły na temat: wróblewska
 • Lot rządowym samolotem polityków PiS do Rzeszowa. Wróblewska: Nie zrobiłam nic złego

  ..."To był lot służbowy. Ja nic złego nie zrobiłam" - tak podróż rządowym gulfstreamem z Warszawy do Rzeszowa komentuje posłanka PiS Krystyna Wróblewska. Po ostatnim posiedzeniu Sejmu - razem z posłem Stanisławem Piotrowiczem - wróciła rządową maszyną do swojego okręgu wyborczego. Samolotem do domu wracał marszałek Marek Kuchciński.

 • Chodziła z puszką WOŚP, teraz zagra w hokeja. Julia Wróblewska: Wiem, że potrafi być ostro!

  ...upieczona zawodniczka Reprezentacji, aktorka Julia Wróblewska. W najbliższą sobotę zadebiutuje w barwach tej drużyny w charytatywnym meczu przeciwko ekipie rajdowców Rally Hockey Team. Dochód z biletów na spotkanie na lodowisku przy de Gaulle'a w Tychach zostanie przeznaczony na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i inicjatywy "Wybudujmy Świetlikowo". W rozmowie z RMF FM Julia Wróblewska...

 • Kacper Wróblewski dołączył do Orlen Teamu!

  Rywalizujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski kierowca Kacper Wróblewski dołączył do Orlean Teamu. Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej 2WD (auta napędzane na jedną oś) z 2018 roku w nowych barwach ma zaprezentować się w czasie najbliższej eliminacji mistrzostw. czyli Rajdu Nadwiślańskiego.

 • Trwa Rajd Nadwiślański. Kłopoty Kacpra Wróblewskiego

  Tomasz Kasperczyk i Damian Syty prowadzą po trzech odcinkach specjalnych Rajdu Nadwiślańskiego, drugiej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

 • ​Kacper Wróblewski testuje nowe auto przed Rajdem Nadwiślańskim

  Kacper Wróblewski jest już po testach nowego auta! Kierowca jeżdżący w barwach RMF FM i Orlen Teamu, przesiada się do samochodu klasy R5. Wróblewski testował dziś w Czechach Hyundaia i20 R5, którym już w sobotę pojedzie w Rajdzie Nadwiślańskim, czyli w drugiej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

 • Rajd Nadwiślański: Wróblewski debiutuje w barwach Orlen Team

  Kacper Wróblewski, ubiegłoroczny rajdowy mistrz Polski w klasyfikacji 2WD, w nadchodzący weekend pierwszy raz w karierze wystartuje samochodem klasy R5. Zawodnik Orlen Team za kierownicą Hyundaia i20 R5 ruszy do rywalizacji w Rajdzie Nadwiślańskim - drugiej rundzie tegorocznych mistrzostw Polski.

 • Wróblewski: Konkurencja na pewno nie odpuści

  "Zaraz za nami ruszy cała nasza konkurencja, która z pewnością nie odpuści i będzie bardzo groźna. Mam nadzieję, że podobnie jak na pierwszej rundzie nasza rywalizacja dostarczy wielu emocji" - mówi przed startem Rajdu Dolnośląskiego Kacper Wróblewski, który razem z Jackiem Spentanym powalczy o kolejne punkty w sezonie w klasyfikacji generalnej 2WD oraz klasie 4.

 • Kacper Wróblewski kończy przygotowania do nowego sezonu

  Kacper Wróblewski - utalentowany, młody rajdowiec szykuje się do sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Powalczy w pełnym cyklu za kierownicą Peugeota 208 R2. Wróblewski będzie walczył o tytuł mistrzowski w kategorii samochodów jednonapędowych czyli w tzw. "ośce". "Zimą pracowałem nad sobą pod względem fizycznym i psychologicznym. Rajdy w tym sezonie będą krótsze, a to wymaga perfekcyjnego przygotowania mentalnego" - mówi w rozmowie z RMF FM Wróblewski.

 • Kacper Wróblewski: Żałuję, że nie mogę wystartować w Rajdzie Świdnickim

  Kacper Wróblewski został w poprzednim roku rajdowym Mistrzem Polski w klasyfikacji aut jednonapędowych. Teraz jednak nie zobaczymy go na starcie inaugurującego nowy sezon Rajdu Świdnickiego: „Niestety nie udało się dopiąć budżetu. Pracujemy nad tym i mam nadzieję, że wystartuje już w Rajdzie Nadwiślańskim” – mówi w rozmowie z RMF FM Wróblewski. Jego zdaniem głównym faworytem rozpoczynającego się w sobotę Rajdu Świdnickiego jest Mikołaj Marczyk.

 • Wróblewski: Ściganie po szutrach to dla mnie kwintesencja rajdów

  Przed kierowcami ścigającymi się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski dwie rundy rozgrywane na szutrowej nawierzchni. Już w najbliższy weekend krajowa czołówka powalczy na litewskich trasach w Rajdzie Elektrenai, a w drugiej połowie września wszyscy pojawią się także w Mikołajkach na starcie Rajdu Polski. Jak trzeba przebudować rajdówkę, by przygotować ją do rywalizacji na szutrze i jak jeździ się po takiej nawierzchni? Opowiedział nam o tym Kacper Wróblewski – lider RSMP w klasie...

Zdjęcia na temat: wróblewska
Wideo na temat: wróblewska
Dyskusje na temat: wróblewska