• Informacje na temat:

  wróblewski

Artykuły na temat: wróblewski
 • Sędzia Wróblewski z zarzutami dyscyplinarnymi. Miał ukraść sprzęt elektroniczny

  Sędzia Robert Wróblewski ma zarzuty dyscyplinarne ws. kradzieży sprzętu elektronicznego w markecie we Wrocławiu. O wszczęciu postępowania dyscyplinarnego i postawieniu zarzutów poinformował rzecznik dyscyplinarny sędzia Marek Hibner.

 • Kacper Wróblewski przed Rajdem Śląska: Będziemy walczyć o jak najwyższe lokaty

  Sprzedał prywatne auto, by wystartować w rajdzie. W Gdańsku był najlepszy wśród kierowców aut napędzanych na jedną oś. Teraz wystartuje w Rajdzie Śląska. Mowa o Kacprze Wróblewskim, który ostatnią rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski traktuje jako naukę i przygotowanie do kolejnego sezonu.

 • Nieoficjalnie: Arent i Wróblewski mogą wejść do komisji śledczej ds. Amber Gold

  Posłanka PiS Iwona Arent i poseł PiS Bartłomiej Wróblewski to potencjalni kandydaci do wejścia w skład sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold w miejsce Marka Suskiego i Joanny Kopcińskiej - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do kierownictwa partii.

 • Kacper Wróblewski: W Mistrzostwach Polski stawiam na Filipa Nivette’a

  Młody polski rajdowiec Kacper Wróblewski w rozmowie z RMF FM ocenił trudności, które czekały na kierowców podczas 26. Rajdu Rzeszowskiego. Opowiedział też o swojej roli w sztabie Łukasza Habaja, a także ocenił szanse krajowej czołówki w nadchodzących rajdach Mistrzostw Polski.

 • Kacper Wróblewski po Rajdzie Śląska: Popełniłem mały błąd, który kosztował nas bardzo dużo

  Kacper Wróblewski i Łukasz Sitek niestety nie zaliczą występu w Rajdzie Śląska do udanych. Pomimo wygrania pierwszego odcinka specjalnego sobotniego etapu - nie tylko w klasie, ale również wśród aut napędzanych na jedną oś, kolejnego już nie ukończyli.

 • PO: Wróblewski zrezygnował z kandydowania na GIODO

  Mec. Mirosław Wróblewski, którego kandydaturę na nowego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych zgłosił klub PO, zrezygnował z ubiegania się o to stanowisko. Sprawą wyboru nowego kandydata na GIODO klub PO ma się zająć w przyszłym tygodniu.

 • Jan Ptaszyn Wróblewski w CKiS

  Sala Centrum Kultury i Sztuki wypełniła się do ostatniego miejsca. Nic dziwnego, skoro do Leszna przyjeżdża taka sława jak Jan Ptaszyn Wróblewski, legenda polskiego jazzu.

 • Wróblewski i Siczko: Wystawa malarstwa

  Biuro Wystaw Artystycznych przy ul. Blich 2 zaprasza do obejrzenia wystawy malarstwa Walentego Wróblewskiego i Kamila Siczko. Obrazy oglądać można do 4 marca 2009.

 • Szymon Wróblewski zdobył puchar burmistrza

  Po zakończeniu ostatniej 11 rundy okazało się, że troje zawodników z Sokołowa - Józef Flaziński, Anna Flazińska i Szymon Wróblewski ma po 10 pkt. Zazwyczaj w takich przypadkach kolejność ustalana(...) z partii błyskawicznych. Z dodatkowej rywalizacji zwycięsko wyszedł najmłodszy - Szymon Wróblewski, który dokonał dużego wyczynu, wygrywając obie partie z Flazińskimi. Drugie miejsce przypadło Ani...

 • Wróblewski ujawnia szczegóły spotkania z Seremetem

  Jak informuje wPolityce.pl zwolniony z "Rzeczpospolitej" redaktor naczelny Tomasz Wróblewski postanowił ujawnić szczegóły spotkania z Andrzejem Seremetem, które miało miejsce dzień przed publikacją tekstu pt. "Trotyl na tupolewie". Wróblewski opisuje również kulisy powstawania tekstu.

Zdjęcia na temat: wróblewski
Wideo na temat: wróblewski
Dyskusje na temat: wróblewski