• Informacje na temat:

  wróblewski

Artykuły na temat: wróblewski
 • Wróblewski: Konkurencja na pewno nie odpuści

  ..."Zaraz za nami ruszy cała nasza konkurencja, która z pewnością nie odpuści i będzie bardzo groźna. Mam nadzieję, że podobnie jak na pierwszej rundzie nasza rywalizacja dostarczy wielu emocji" - mówi przed startem Rajdu Dolnośląskiego Kacper Wróblewski, który razem z Jackiem Spentanym powalczy o kolejne punkty w sezonie w klasyfikacji generalnej 2WD oraz klasie 4.

 • Kacper Wróblewski kończy przygotowania do nowego sezonu

  Kacper Wróblewski - utalentowany, młody rajdowiec szykuje się do sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Powalczy w pełnym cyklu za kierownicą Peugeota 208 R2. Wróblewski będzie walczył(...) perfekcyjnego przygotowania mentalnego" - mówi w rozmowie z RMF FM Wróblewski.

 • Wróblewski: Ściganie po szutrach to dla mnie kwintesencja rajdów

  ...jeździ się po takiej nawierzchni? Opowiedział nam o tym Kacper Wróblewski – lider RSMP w klasie aut jednonapędowych.

 • Kacper Wróblewski i Jacek Spentany z kompletem punktów

  Kacper Wróblewski i Jacek Spentany wyjeżdżają z drugiej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - 52. Rajdu Dolnośląskiego-Hotel Zieleniec z kompletem punktów. Podobnie jak podczas poprzednich zawodów emocji nie zabrakło. Załoga do ostatniego kilometra trzymała kibiców w napięciu, a o końcowym wyniku zadecydował ostatni odcinek specjalny - Złoty Stok. Najwięksi rywale Jacek Jurecki/Michał...

 • ​Kacper Wróblewski coraz szybszy na rajdowych trasach

  Kacper Wróblewski ma za sobą w tym roku pięć startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Jest liderem walki o tytuł w tzw. "ośce" a więc klasyfikacji samochodów jednonapędowych. Prowadzi też w klasie 4. W rozmowie z Patrykiem Serwańskim opowiedział o rosnącym doświadczeniu, a także o wsparciu jakiego w trakcie rajdów udziela mu rodzina. "Jeśli przypomnę sobie tempo z pierwszego w tym...

 • Kacper Wróblewski wraca do walki w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski

  ...​Kacper Wróblewski wraca do rywalizacji w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Młody kierowca jeżdżący w barwach RMF FM zaprezentuje się już w kwietniu podczas Rajdu Świdnickiego. Wróblewski będzie jeździł Peugeotem 208 R2 ze stajni RallyTechnology.

 • Sędzia Wróblewski z zarzutami dyscyplinarnymi. Miał ukraść sprzęt elektroniczny

  Sędzia Robert Wróblewski ma zarzuty dyscyplinarne ws. kradzieży sprzętu elektronicznego w markecie we Wrocławiu. O wszczęciu postępowania dyscyplinarnego i postawieniu zarzutów poinformował rzecznik dyscyplinarny sędzia Marek Hibner.

 • Kacper Wróblewski przed Rajdem Śląska: Będziemy walczyć o jak najwyższe lokaty

  Sprzedał prywatne auto, by wystartować w rajdzie. W Gdańsku był najlepszy wśród kierowców aut napędzanych na jedną oś. Teraz wystartuje w Rajdzie Śląska. Mowa o Kacprze Wróblewskim, który ostatnią rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski traktuje jako naukę i przygotowanie do kolejnego sezonu.

 • Nieoficjalnie: Arent i Wróblewski mogą wejść do komisji śledczej ds. Amber Gold

  Posłanka PiS Iwona Arent i poseł PiS Bartłomiej Wróblewski to potencjalni kandydaci do wejścia w skład sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold w miejsce Marka Suskiego i Joanny Kopcińskiej - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do kierownictwa partii.

 • Kacper Wróblewski: W Mistrzostwach Polski stawiam na Filipa Nivette’a

  Młody polski rajdowiec Kacper Wróblewski w rozmowie z RMF FM ocenił trudności, które czekały na kierowców podczas 26. Rajdu Rzeszowskiego. Opowiedział też o swojej roli w sztabie Łukasza Habaja, a także ocenił szanse krajowej czołówki w nadchodzących rajdach Mistrzostw Polski.

Zdjęcia na temat: wróblewski
Wideo na temat: wróblewski