• Informacje na temat:

  wysocki józef

Artykuły na temat: wysocki józef
 • ​Biskup Józef Wysocki: Prezydent i premier darem od Boga

  Koncelebrujący mszę świętą w Doylestown w stanie Pensylwania biskup Józef Wysocki określił Andrzeja Dudę i obecną na mszy Beatę Szydło "darem od Boga".

 • Pasterka w Watykanie. "Miliony ludzi uciekają jak Józef i Maryja"

  Papież Franciszek podczas pasterki w Watykanie w Wigilię powiedział, że - tak jak Józef i Maryja - tak obecnie całe rodziny, miliony ludzi zmuszone są do ucieczki ze swych ziem. Jak podkreślił, prawdziwa władza i autentyczna wolność szanują najsłabszych.

 • Watykan: Msza za Józefa Wesołowskiego. Cisza zamiast kazania

  ...​Dzisiaj w kaplicy Gubernatoratu Państwa Watykańskiego odprawiona została msza żałobna za Józefa Wesołowskiego, byłego nuncjusza apostolskiego na Dominikanie oskarżonego o pedofilię. Mszę odprawił papieski jałmużnik arcybiskup Konrad Krajewski.

 • Józef Wesołowski wyszedł ze szpitala. Co z procesem?

  Józef Wesołowski - były nuncjusz na Dominikanie po pobycie w szpitalu powrócił do Watykanu, podała włoska agencja informacyjna Agi. Wesołowski na szpitalnym oddziale intensywnej terapii przebywał od piątku, co doprowadziło do odroczenia toczącego się przeciwko niemu procesu ws. pedofilii i posiadania pornografii dziecięcej.

 • W opolskim Domu Katechetycznym już po raz drugi odbyła się Patriotyczna Biesiada Oficerska, zorganizowana przez Związek Oficerów Rezerwy RP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz dowództwo 10 Opolskiej Brygady Logistycznej im. płk. Piotra Wysockiego.

 • Wszystko Ojczyźnie

  Przy wejściu do koszar 10 Opolskiej Brygady Logistycznej w Opolu stanął pomnik jej patrona - pułkownika Piotra Wysockiego, jednego z inicjatorów zrywu narodowowyzwoleńczego z 1830 roku.

 • Włoska prasa o Wesołowskim: Zabił go wstyd

  ..."Zabił go wstyd", "umarł ze zgryzoty" - tak główne włoskie gazety piszą w sobotę o śmierci oskarżonego o pedofilię byłego nuncjusza na Dominikanie, b. arcybiskupa Józefa Wesołowskiego. Zmarł on, przypominają gazety, czekając na wznowienie swego procesu w Watykanie.

 • ​Prasa o sprawie abpa Wesołowskiego: Twarda ręka papieża

  Decyzja o aresztowaniu podejrzanego o pedofilię arcybiskupa Józefa Wesołowskiego to potwierdzenie słów papieża Franciszka, że nie będzie pobłażania dla takich czynów - pisze w środę włoska prasa. W nagłówkach widnieje sformułowanie o "twardej ręce" papieża.

 • Dominikana o aresztowaniu abp. Wesołowskiego

  Aktem sprawiedliwości nazwali przedstawiciele sądownictwa z Dominikany aresztowanie w Watykanie byłego nuncjusza w tym kraju arcybiskupa Józefa Wesołowskiego, oskarżonego o pedofilię. Nie wykluczają, że wezmą udział w jego procesie za Spiżową Bramą.

 • ​Media na Dominikanie: Odmowa wydania nakazu aresztowania Wesołowskiego

  Koordynator sądów w stołecznym regionie Dominikany odmówił wydania międzynarodowego nakazu zatrzymania i aresztowania oskarżonego o pedofilię byłego nuncjusza apostolskiego w tym kraju arcybiskupa Józefa Wesołowskiego - podał lokalny dziennik "Diario Libre".

Zdjęcia na temat: wysocki józef
Dyskusje na temat: wysocki józef