• Informacje na temat:

  wyznawcy

Artykuły na temat: wyznawcy
 • Japonia. Wyznawcy i lider tajemniczej sekty straceni

  Wykonano wyrok śmierci na 7 członkach sekty Aum (łącznie z przywódcą Shoko Asahara) - podała agencja Kyodo w piątek. Sekta dokonywała zamachów na terenie Japonii z użyciem sarinu. W zamachu w tokijskim metrze w 1995 r. zginęło 12 osób, a ponad 5 tys. zostało rannych.

 • Ks. Cisło: Wyznawcy Chrystusa giną na świecie co pięć minut

  ..."Prześladowanie chrześcijan jest tematem pomijanym milczeniem" - powiedział w czwartek w Toruniu dyrektor Papieskiego Stowarzyszenia "Pomoc Kościołowi w Potrzebie" ks. prof. Waldemar Cisło. Dodał, że wyznawcy Chrystusa giną na świecie co pięć minut.

 • Polscy wyznawcy islamu rozpoczęli w poniedziałek obchody Święta Ofiarowania, czyli Kurban Bajram (Ied al-Adha). To jedna z dwóch najważniejszych w roku muzułmańskich uroczystości religijnych.

 • W Wielkiej Brytanii są grupy muzułmanów, którym zależy, by wyznawcy islamu czuli się ofiarami i nie integrowali się z resztą społeczeństwa - mówi dr Sara Silvestri. Politolog z londyńskiego City University w rozmowie z Polskim Radiem dodaje, że właśnie jednak z takich grup próbowała zaprowadzić swoje porządki w kilku szkołach w Birmingham.

 • Putin w strachu, nie nakazał ataku. A jego wyznawcy - w szoku

  ..." (to jego  słynne powiedzenie), że nie nakazał ataku. Jego wyznawcy są w lekkim szoku. Powinni pamiętać, że Putin miesiąc temu razem z tureckim prezydentem otwierał główny meczet w Moskwie, był...

 • Polscy wyznawcy islamu rozpoczęli Święto Ofiarowania

  Polscy wyznawcy islamu rozpoczęli we wtorek obchody czterodniowego Święta Ofiarowania, czyli Kurban Bajram (Ied al-Adha). To jedna z dwóch najważniejszych w roku muzułmańskich uroczystości religijnych, czas nie tylko modlitw, ale i spotkań z bliskimi.

 • Polscy wyznawcy islamu rozpoczęli we wtorek obchody trzydniowego święta zakończenia postu - Ramadan Bajram (Id al-Fitr). To jedna z dwóch najważniejszych w roku religijnym, uroczystości muzułmańskich.

 • Polscy wyznawcy islamu rozpoczęli w piątek obchody Święta Ofiarowania, czyli Kurban Bajram (Ied al-Adha). To jedna z dwóch najważniejszych w roku muzułmańskich uroczystości religijnych, czas nie tylko modlitw, ale i spotkań z bliskimi. Potrwa cztery dni.

 • Wyznawcy Dana Browna

  W szybkim tempie zbliża się premiera "Kodu Da Vinci", chyba najważniejszego wydarzenia w krótkiej historii nowej religii, jaką udało się stworzyć Danowi Brownowi. Sam pisarz, który od lat zajmował się wymyślaniem i kompilowaniem (do czego się sam przyznał) różnych śmiesznych i naiwnych historyjek, ma swoje przysłowiowe "pięć minut".

 • Wyznawcy święconego jajka

  Po Wielkim Piątku Wielka Sobota jest dniem ciszy, refleksji i modlitwy w oczekiwaniu na cud Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. To także dzień bogaty w wiele tradycji.

Zdjęcia na temat: wyznawcy
Wideo na temat: wyznawcy
Dyskusje na temat: wyznawcy
 • Re: ATAK NA KOŚCIÓŁ KATOLICKI

  , jak również słaba znajomość historii kościoła, jego dokonań i porażek... i nie pisz, że najważniejsze to wierzyć w Boga... w Boga wierzą wyznawcy wielu religii a nawet poganie:)

 • Re: Polscy wyznawcy islamu podczas modlitwy

  to są polscy wyznawcy pislamu?

 • Re: ATAK NA KOŚCIÓŁ KATOLICKI

  , jak również słaba znajomość historii kościoła, jego dokonań i porażek... i nie pisz, że najważniejsze to wierzyć w Boga... w Boga wierzą wyznawcy wielu religii a nawet poganie:) ============wejdz na

 • Re: Wyznawcy voodoo z Haiti

  wszyscy wyznawcy sa tacy sami to tylko kwestia świadomosci.wszyscy bez wyjatku

 • Re: Jak żyć za takie pieniądze??????

  !!!!!--U Nas w Polsce ,w imię Boga i dla dobra Państwa oraz jego Narodu ,zarowno politycy ,urżędnicy ,kościól jak jego wyznawcy ,przede wszystkim myslą jak to kogoś wykorzystać ,oszukać ,ponizyć,itp

 • Re: PO zawiadamia prokuraturę ws. Ryszarda Czarneckiego

  Wyznawcy sekty POKO nigdy nie odpowiedzą na pytania dotyczące ich wielebnej partii gdyż są to ludzie z klapkami na oczach

 • Re: Ks. Cisło: Wyznawcy Chrystusa giną na świecie co pięć minut

  Ks. Cisło: Wyznawcy Chrystusa giną na świecie co pięć minut", a wyznawcy Marii?

 • Re: Wyznawcy voodoo z Haiti

  WYZNAWCY VOO DOO , ISLAM , BUDDYZM , HINDUIZM , SZAMANIZM. CZYLI SPIRYTYZM , KULTZMARŁYCH , bógUMARŁYCH . CO ŁĄCZY TE WSZYSTKIE POGANSKIE RELIGIE I KULTY ??? TYLKO JEDNO : ICH PRZEDSTAWICIELE ZOSTALI PRZYGARNIĘCI POD SKRZYDŁA , BY RAZEM MODLIĆ SIĘ Z PAPIEŻEM KTÓRY OBNOSI SIĘ Z FIGURAMIMARTWEGO , UKRZYZOWANEGO JEZUSA. A JEZUS JEST PRZECIEŻ BOGIEM ŻYWYM I BOGIEM ZYWYCH . CZY ZASTANAWIAŁEŚ SIE

 • Re: Wyznawcy voodoo z Haiti

  WYZNAWCY VOO DOO , ISLAM , BUDDYZM , HINDUIZM , SZAMANIZM. CZYLI SPIRYTYZM , KULTZMARŁYCH , bógUMARŁYCH . CO ŁĄCZY TE WSZYSTKIE POGANSKIE RELIGIE I KULTY ??? TYLKO JEDNO : ICH PRZEDSTAWICIELE ZOSTALI PRZYGARNIĘCI POD SKRZYDŁA , BY RAZEM MODLIĆ SIĘ Z PAPIEŻEM KTÓRY OBNOSI SIĘ Z FIGURAMIMARTWEGO , UKRZYZOWANEGO JEZUSA. A JEZUS JEST PRZECIEŻ BOGIEM ŻYWYM I BOGIEM ZYWYCH . CZY ZASTANAWIAŁEŚ SIE