• Informacje na temat:

  wyznawcy

Artykuły na temat: wyznawcy
 • Ks. Cisło: Wyznawcy Chrystusa giną na świecie co pięć minut

  ..."Prześladowanie chrześcijan jest tematem pomijanym milczeniem" - powiedział w czwartek w Toruniu dyrektor Papieskiego Stowarzyszenia "Pomoc Kościołowi w Potrzebie" ks. prof. Waldemar Cisło. Dodał, że wyznawcy Chrystusa giną na świecie co pięć minut.

 • Polscy wyznawcy islamu rozpoczęli w poniedziałek obchody Święta Ofiarowania, czyli Kurban Bajram (Ied al-Adha). To jedna z dwóch najważniejszych w roku muzułmańskich uroczystości religijnych.

 • W Wielkiej Brytanii są grupy muzułmanów, którym zależy, by wyznawcy islamu czuli się ofiarami i nie integrowali się z resztą społeczeństwa - mówi dr Sara Silvestri. Politolog z londyńskiego City University w rozmowie z Polskim Radiem dodaje, że właśnie jednak z takich grup próbowała zaprowadzić swoje porządki w kilku szkołach w Birmingham.

 • Putin w strachu, nie nakazał ataku. A jego wyznawcy - w szoku

  ..." (to jego  słynne powiedzenie), że nie nakazał ataku. Jego wyznawcy są w lekkim szoku. Powinni pamiętać, że Putin miesiąc temu razem z tureckim prezydentem otwierał główny meczet w Moskwie, był...

 • Polscy wyznawcy islamu rozpoczęli Święto Ofiarowania

  Polscy wyznawcy islamu rozpoczęli we wtorek obchody czterodniowego Święta Ofiarowania, czyli Kurban Bajram (Ied al-Adha). To jedna z dwóch najważniejszych w roku muzułmańskich uroczystości religijnych, czas nie tylko modlitw, ale i spotkań z bliskimi.

 • Polscy wyznawcy islamu rozpoczęli w piątek obchody Święta Ofiarowania, czyli Kurban Bajram (Ied al-Adha). To jedna z dwóch najważniejszych w roku muzułmańskich uroczystości religijnych, czas nie tylko modlitw, ale i spotkań z bliskimi. Potrwa cztery dni.

 • Polscy wyznawcy islamu rozpoczęli we wtorek obchody trzydniowego święta zakończenia postu - Ramadan Bajram (Id al-Fitr). To jedna z dwóch najważniejszych w roku religijnym, uroczystości muzułmańskich.

 • Wyznawcy Dana Browna

  W szybkim tempie zbliża się premiera "Kodu Da Vinci", chyba najważniejszego wydarzenia w krótkiej historii nowej religii, jaką udało się stworzyć Danowi Brownowi. Sam pisarz, który od lat zajmował się wymyślaniem i kompilowaniem (do czego się sam przyznał) różnych śmiesznych i naiwnych historyjek, ma swoje przysłowiowe "pięć minut".

 • Wyznawcy święconego jajka

  Po Wielkim Piątku Wielka Sobota jest dniem ciszy, refleksji i modlitwy w oczekiwaniu na cud Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. To także dzień bogaty w wiele tradycji.

 • Scjentolodzy - wyznawcy science fiction?

  Kościół Scjentologiczny istnieje na arenie dziejów od 1953 roku. Wzbudza kontrowersje swoim konfliktem z kościołami narodowymi, zainteresowanie - przynależnością do niego coraz większej rzeszy sław.

Zdjęcia na temat: wyznawcy
Wideo na temat: wyznawcy
Dyskusje na temat: wyznawcy