• Informacje na temat:

  yu

Artykuły na temat: yu
 • USA domagają się natychmiastowego uwolnienia dziennikarki Gao Yu

  Rzeczniczka Departamentu Stanu USA Marie Harf wezwała do natychmiastowego uwolnienia skazanej w Pekinie na siedem lat więzienia dziennikarki Gao Yu, którą oskarżono o przekazanie zagranicznym mediom wewnętrznego dokumentu Komunistycznej Partii Chin.

 • USA domagają się uwolnienia skazanej w Chinach dziennikarki Gao Yu

  Rzeczniczka Departamentu Stanu USA Marie Harf wezwała do natychmiastowego uwolnienia skazanej wczoraj w Pekinie na siedem lat więzienia dziennikarki Gao Yu. Kobietę oskarżono o przekazanie zagranicznym mediom wewnętrznego dokumentu Komunistycznej Partii Chin.

 • Miss Chin Yu Wenxia koronowana na Miss Świata 2012

  Miss Chin Yu Wenxia została ukoronowana w sobotę na Miss Świata 2012. Chinka pokonała 115 konkurentek, w tym Polkę Weronikę Szmajdzińską. Finał 62. edycji konkursu odbył się w Ordos, na skraju pustyni Gobi na północy Chin.

 • Himalaje: Turysta odnaleziony po 7 tygodniach poszukiwań

  Turysta Liang Sheng-yu został odnaleziony, po tym jak 47 dni temu zaginął w Himalajach wraz ze swoją dziewczyną Liu Chen-chin. Jego partnerka zmarła 3 dni przed przybyciem ratowników.

 • 11-latka najmłodszą mistrzynią Korei Płd. w łyżwiarstwie figurowym. "Geniusz"

  ...11-letnia Young You została najmłodszą mistrzynią Korei Południowej w łyżwiarstwie figurowym. Poprawiła tym samym osiągnięcie utytułowanej rodaczki Yu-Na Kim, która pierwszy tytuł wywalczyła mając 12 lat.

 • Alternatywne metody leczenia raka dwukrotnie zwiększają ryzyko zgonu

  Pacjenci z uleczalnymi nowotworami, którzy korzystają z terapii alternatywnej, umierają dwukrotnie częściej, niż osoby leczone wyłącznie metodami konwencjonalnymi – wykazała analiza, którą publikuje czasopismo JAMA Oncology. „Wielu chorych wierzy, że połączenie standardowych terapii z metodami alternatywnymi zwiększa ich szanse na wyleczenie i przeżycie” - podkreśla prof. James Yu z Centrum Badań...

 • Znana dziennikarka skazana za zdradę tajemnicy państwowej

  Znana chińska dziennikarka Gao Yu, oskarżona o przekazanie zagranicznym mediom wewnętrznego dokumentu Komunistycznej Partii Chin, została skazana przez sąd w Pekinie na siedem lat więzienia. O jej uwolnienie apelowały m.in. Stany Zjednoczone.

 • Chiny: Dziennikarka skazana za zdradę tajemnic państwa

  Znana chińska dziennikarka Gao Yu, oskarżona o przekazanie zagranicznym mediom wewnętrznego dokumentu Komunistycznej Partii Chin, została w piątek skazana przez sąd w Pekinie na siedem lat więzienia. O jej uwolnienie apelowały m.in. Stany Zjednoczone.

 • Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu oficjalnie otwarte!

  Łyżwiarka figurowa Kim Yu-Na zapaliła znicz XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. Wcześniej zawody oficjalnie otworzył prezydent Korei Południowej Mun Dze In. To wszystko rozegrało się w trakcie widowiskowej ceremonii otwarcia, która rozpoczęła się w samo południe polskiego czasu. Wydarzenie śledził cały świat. Trwające 17 dni igrzyska zakończą się 25 lutego. W tym czasie rozegrane...

 • Strajk paraliżuje pracę fabryk obuwia

  W południowych Chinach doszło do nowej fali strajków. Wg prasy rządowej w proteście pracowników przedsiębiorstwa Yu Yuan produkującego obuwie sportowe dla takich marek jak Nike, Adidas, Reebok, Timberland, Asics i in. bierze udział 40 tys. osób.

Zdjęcia na temat: yu