• Informacje na temat:

  yu

Artykuły na temat: yu
 • USA domagają się natychmiastowego uwolnienia dziennikarki Gao Yu

  Rzeczniczka Departamentu Stanu USA Marie Harf wezwała do natychmiastowego uwolnienia skazanej w Pekinie na siedem lat więzienia dziennikarki Gao Yu, którą oskarżono o przekazanie zagranicznym mediom wewnętrznego dokumentu Komunistycznej Partii Chin.

 • USA domagają się uwolnienia skazanej w Chinach dziennikarki Gao Yu

  Rzeczniczka Departamentu Stanu USA Marie Harf wezwała do natychmiastowego uwolnienia skazanej wczoraj w Pekinie na siedem lat więzienia dziennikarki Gao Yu. Kobietę oskarżono o przekazanie zagranicznym mediom wewnętrznego dokumentu Komunistycznej Partii Chin.

 • Miss Chin Yu Wenxia koronowana na Miss Świata 2012

  Miss Chin Yu Wenxia została ukoronowana w sobotę na Miss Świata 2012. Chinka pokonała 115 konkurentek, w tym Polkę Weronikę Szmajdzińską. Finał 62. edycji konkursu odbył się w Ordos, na skraju pustyni Gobi na północy Chin.

 • Himalaje: Turysta odnaleziony po 7 tygodniach poszukiwań

  Turysta Liang Sheng-yu został odnaleziony, po tym jak 47 dni temu zaginął w Himalajach wraz ze swoją dziewczyną Liu Chen-chin. Jego partnerka zmarła 3 dni przed przybyciem ratowników.

 • 11-latka najmłodszą mistrzynią Korei Płd. w łyżwiarstwie figurowym. "Geniusz"

  ...11-letnia Young You została najmłodszą mistrzynią Korei Południowej w łyżwiarstwie figurowym. Poprawiła tym samym osiągnięcie utytułowanej rodaczki Yu-Na Kim, która pierwszy tytuł wywalczyła mając 12 lat.

 • Znana dziennikarka skazana za zdradę tajemnicy państwowej

  Znana chińska dziennikarka Gao Yu, oskarżona o przekazanie zagranicznym mediom wewnętrznego dokumentu Komunistycznej Partii Chin, została skazana przez sąd w Pekinie na siedem lat więzienia. O jej uwolnienie apelowały m.in. Stany Zjednoczone.

 • Chiny: Dziennikarka skazana za zdradę tajemnic państwa

  Znana chińska dziennikarka Gao Yu, oskarżona o przekazanie zagranicznym mediom wewnętrznego dokumentu Komunistycznej Partii Chin, została w piątek skazana przez sąd w Pekinie na siedem lat więzienia. O jej uwolnienie apelowały m.in. Stany Zjednoczone.

 • Strajk paraliżuje pracę fabryk obuwia

  W południowych Chinach doszło do nowej fali strajków. Wg prasy rządowej w proteście pracowników przedsiębiorstwa Yu Yuan produkującego obuwie sportowe dla takich marek jak Nike, Adidas, Reebok, Timberland, Asics i in. bierze udział 40 tys. osób.

 • W warszawskim Teatrze Wielkim zainaugurowano koncertem najstarszej i najbardziej uznanej orkiestry z Azji - Shanghai Symphony Orchestra pod batutą Longa Yu 14. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena.

 • Koncertem najstarszej i najbardziej uznanej orkiestry z Azji - Shanghai Symphony Orchestra pod batutą Longa Yu, zainaugurowano w niedzielę w warszawskim Teatrze Wielkim 14. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena.

Zdjęcia na temat: yu