• Informacje na temat:

  z chałupy

Artykuły na temat: z chałupy
 • Suwałki: 55-latek groził wiceszefowi MSWiA "spaleniem chałupy"

  55-letni mieszkaniec Suwałk, który w odniesieniu do wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego użył w internetowym komentarzu sformułowania "spalić chałupę zielniakowi", chce się dobrowolnie poddać karze grzywny. Prokuratura przesłała do sądu wniosek w tej sprawie.

 • Chałupy: Samochód wjechał w budynek. Jedna osoba ranna

  ​Jedna osoba ranna po tym w Chałupach przy ulicy Kaperskiej w budynek mieszkalny wjechał samochód. To informacja z Gorącej Linii RMF FM, którą właśnie potwierdzili nam strażacy.

 • Zachęcał do "spalenia chałupy" wiceministra. Teraz stanie przed sądem

  Prokuratura Rejonowa w Suwałkach (Podlaskie) skierowała do sądu akt oskarżenia wobec 55-letniego Marka K. Mężczyzna jest oskarżony o publiczne nawoływanie do popełnienia przestępstwa wobec wiceszefa resortu spraw wewnętrznych i administracji Jarosława Zielińskiego.

 • Fragmenty chałupy mieszkalnej o konstrukcji zrębowej z końca XI wieku i wiele przedmiotów codziennego użytku z tego okresu odkryli archeolodzy podczas badań, które trwają na kaliskim osiedlu Stare Miasto.

 • Dzieci w wilgotnej ruderze

  ...- Pomóżcie tej rodzinie. To nie dopuszczalne, żeby dziewięć osób gnieździło się w dwóch izbach starej drewnianej chałupy bez wody i środków do życia.

 • Świętokrzyskie oznakuje szlak architektury drewnianej

  Świętokrzyski szlak architektury drewnianej, na którym znajdą się kościoły, kaplice, wiejskie chałupy i dwory, zostanie oznakowany w tym roku przez Regionalną Organizację Turystyczną dzięki 83 tys. zł dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 • Polscy kajakarze zamordowani w Peru

  ..."W piątek, 27 maja, 29-letni Freddy Ruiz Garcia odkrył wieczorem, że w zaroślach niedaleko jego chałupy Celina i Jarek rozbili namiot. Był pijany, poszedł ich przegonić. Gdy oni zwijali obozowisko, wrócił do chałupy po strzelbę i chwilę potem zaczął z niej strzelać do kajakarzy". O prawdopodobnych okolicznościach śmierci polskich podróżników w Peru pisze na Facebooku Tomasz Surdel, koordynator...

 • Zarzuty dla pijanego funkcjonariusza BOR

  Dwa lata grożą funkcjonariuszowi BOR, który w sierpniu po pijanemu spowodował wypadek na Helu. Na trasie Chałupy-Jastarnia uderzył służbowym mercedesem w słup energetyczny. Miał we krwi ok. 1,3 promila alkoholu.

 • Opalanie nie tylko topless, walka z golizną i syzyfowa praca pastora

  W Faktach RMF FM szukamy dziś plaż, na których opalanie się nie tylko topless jest dozwolone. Okazuje się jednak, że Chałupy na Półwyspie Helskim, czyli legendarna mekka naturystów, to już tylko legenda z piosenki Zbigniewa Wodeckiego. Zajrzymy też na plażę w Holandii i do Niemiec, gdzie walkę goliźnie wypowiedział radny Prawa i Sprawiedliwości.

 • Zabytkowy skansen wsi słowińskiej w Klukach na Pomorzu wkracza w 21 wiek. Przewodników zastąpi taśma magnetofonowa. Każdy turysta będzie zwiedzał słowińskie chałupy z walkmanem na uszach.

Zdjęcia na temat: z chałupy
Dyskusje na temat: z chałupy