• Informacje na temat:

  zabłocki

Artykuły na temat: zabłocki
 • Sędzia Zabłocki: SN nie jest naszpikowany komunistycznymi oprawcami

  Prezes Izby Karnej Sądu Najwyższego sędzia Stanisław Zabłocki podczas senackiej debaty zarzucił prezydenckiej ustawie o SN niekonstytucyjność.

 • Zabłocki: Służebny to kamerdyner. Sędzia służebny wobec państwa to karykatura sędziego

  ..."Chcę głęboko wierzyć w to, że ci, co już niedługo przyjdą po mnie do wymiaru sprawiedliwości, nie będą ludźmi o służebnej mentalności" - to słowa prezesa Izby Karnej Sądu Najwyższego Stanisława Zabłockiego, który próbował przekonać senatorów do głosowania przeciw zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym.

 • Nie żyje piłkarz Jakub Zabłocki. Miał 31 lat

  Zmarł były piłkarz Lechii Gdańsk Jakub Zabłocki – poinformował gdański klub na swojej stronie internetowej. Były napastnik Biało-Zielonych miał 31 lat.

 • Zabłocki w Małej Literze

  Łódzka księgarnio-kawiarnia Mała Litera zaprasza w ramach X Festiwalu Twórców Powiększenie na spotkanie z Michałem Zabłockim.

 • Wystawa pt. "Malowana architektura - rysunki i akwarele do projektów Wojciecha Zabłockiego", zostanie otwarta 11 września o godz. 16. w Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie. W wernisażu wystawy weźmie udział osobiście autor dzieł.

 • Kalisz: Rząd wyszedł na poprawce jak Zabłocki na mydle

  Poseł SLD nie ma wątpliwości, że poprawka wprowadzona w Senacie ograniczała społeczeństwo obywatelskie. - Rząd wyszedł na poprawce jak Zabłocki na mydle - kwituje Kalisz. Polityk Sojuszu przypomina, że rząd utajnił chociażby negocjacje dotyczące umowy ACTA, a później obserwowaliśmy liczne protesty i demonstracje. Senacką poprawkę zaskarżył do Trybunału prezydent. W uchwalonej przez posłów...

 • Burmistrzowie Warszawy zawiadomili prokuraturę o nieprawidłowościach przy zwrocie nieruchomości

  Sześć zawiadomień dotyczących nieprawidłowości przy zwrocie nieruchomości: trzech w Śródmieściu i trzech na Pradze Północ trafiło do prokuratury. Poinformowali o tym burmistrzowie tych dzielnic: Piotr Kazimierczak i Wojciech Zabłocki.

 • Afera reprywatyzacyjna: Zawiadomienia do prokuratury

  Sześć zawiadomień dotyczących nieprawidłowości przy zwrocie nieruchomości: trzech w Śródmieściu i trzech na Pradze Północ trafiło do prokuratury - poinformowali w czwartek w Warszawie burmistrzowie tych dzielnic: Piotr Kazimierczak i Wojciech Zabłocki.

 • Komisja weryfikacyjna badała sprawę Łochowskiej 38. Co ustalono?

  ...​Dokumenty ws. Łochowskiej 38 były cały czas w urzędzie miasta, wynikało z nich m.in., że jeden ze współwłaścicieli Józef Pawlak zmarł w 1949 r. - mówił w środę burmistrz Pragi Płn. Wojciech Zabłocki. Kurator ustanowiony ws. tej kamienicy Zbigniew Lichocki przyznał, że w latach 2008-2015 był dyrektorem w SKW.

 • PKW do całkowitej wymiany. Rezygnuje sześciu kolejnych sędziów

  Cały skład Państwowej Komisji Wyborczej ulegnie zmianie. Rezygnację z członkostwa zapowiedziało sześciu kolejnych sędziów. Wcześniej deklarację o zrzeczeniu się członkostwa w PKW złożył też sędzia Stanisław Zabłocki, a do dymisji podał się szef PKW Stefan Jaworski.

Zdjęcia na temat: zabłocki
Dyskusje na temat: zabłocki