• Informacje na temat:

  zabłocki

Artykuły na temat: zabłocki
 • Sędzia Zabłocki: SN nie jest naszpikowany komunistycznymi oprawcami

  Prezes Izby Karnej Sądu Najwyższego sędzia Stanisław Zabłocki podczas senackiej debaty zarzucił prezydenckiej ustawie o SN niekonstytucyjność.

 • Stanisław Zabłocki: Nadal jestem sędzią w stanie czynnym

  ..."W moim głębokim przekonaniu, według prawa jestem sędzią w stanie czynnym" - powiedział w "Kropce na i" na antenie TVN24 sędzia Sądu Najwyższego Stanisław Zabłocki, przeniesiony przez prezydenta w stan spoczynku.

 • ​KRS: Decyzja sędziego Zabłockiego sprzeczna z konstytucją

  Krajowa Rada Sądownictwa uznaje za sprzeczne z porządkiem konstytucyjnym "wydanie przez sędziego SN w stanie spoczynku Stanisława Zabłockiego zarządzenia o zdjęciu z wokandy spraw wyznaczonych do rozpoznania przez sędziego Wojciecha Sycha" - podkreśliła w piątek KRS.

 • Sędzia Zabłocki: Jest mi smutno, że prezydent nie poczekał na stanowisko TSUE

  ..."Jest mi niezmiernie smutno, że prezydent nie poczekał z podjęciem decyzji o przejściu w stan spoczynku sędziów Sądu Najwyższego na stanowisko Trybunału Sprawiedliwości UE" - oświadczył w środę sędzia SN Stanisław Zabłocki. Zapowiedział jednak, że podda się rozstrzygnięciu prezydenta.

 • Sędzia Zabłocki: Jest mi smutno, że prezydent nie poczekał na stanowisko TSUE

  Jest mi niezmiernie smutno, że prezydent nie poczekał z podjęciem decyzji o przejściu w stan spoczynku sędziów Sądu Najwyższego na stanowisko Trybunału Sprawiedliwości UE - oświadczył w środę sędzia SN Stanisław Zabłocki. Zapowiedział, że podda się jednak rozstrzygnięciu prezydenta.

 • Zabłocki: Służebny to kamerdyner. Sędzia służebny wobec państwa to karykatura sędziego

  ..."Chcę głęboko wierzyć w to, że ci, co już niedługo przyjdą po mnie do wymiaru sprawiedliwości, nie będą ludźmi o służebnej mentalności" - to słowa prezesa Izby Karnej Sądu Najwyższego Stanisława Zabłockiego, który próbował przekonać senatorów do głosowania przeciw zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym.

 • Nie żyje piłkarz Jakub Zabłocki. Miał 31 lat

  Zmarł były piłkarz Lechii Gdańsk Jakub Zabłocki – poinformował gdański klub na swojej stronie internetowej. Były napastnik Biało-Zielonych miał 31 lat.

 • Zabłocki w Małej Literze

  Łódzka księgarnio-kawiarnia Mała Litera zaprasza w ramach X Festiwalu Twórców Powiększenie na spotkanie z Michałem Zabłockim.

 • Wystawa pt. "Malowana architektura - rysunki i akwarele do projektów Wojciecha Zabłockiego", zostanie otwarta 11 września o godz. 16. w Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie. W wernisażu wystawy weźmie udział osobiście autor dzieł.

 • Kalisz: Rząd wyszedł na poprawce jak Zabłocki na mydle

  Poseł SLD nie ma wątpliwości, że poprawka wprowadzona w Senacie ograniczała społeczeństwo obywatelskie. - Rząd wyszedł na poprawce jak Zabłocki na mydle - kwituje Kalisz. Polityk Sojuszu przypomina, że rząd utajnił chociażby negocjacje dotyczące umowy ACTA, a później obserwowaliśmy liczne protesty i demonstracje. Senacką poprawkę zaskarżył do Trybunału prezydent. W uchwalonej przez posłów...

Zdjęcia na temat: zabłocki