• Informacje na temat:

  zabłocki

Artykuły na temat: zabłocki
 • Sędzia Zabłocki: SN nie jest naszpikowany komunistycznymi oprawcami

  Prezes Izby Karnej Sądu Najwyższego sędzia Stanisław Zabłocki podczas senackiej debaty zarzucił prezydenckiej ustawie o SN niekonstytucyjność.

 • Zabłocki: Służebny to kamerdyner. Sędzia służebny wobec państwa to karykatura sędziego

  ..."Chcę głęboko wierzyć w to, że ci, co już niedługo przyjdą po mnie do wymiaru sprawiedliwości, nie będą ludźmi o służebnej mentalności" - to słowa prezesa Izby Karnej Sądu Najwyższego Stanisława Zabłockiego, który próbował przekonać senatorów do głosowania przeciw zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym.

 • Nie żyje piłkarz Jakub Zabłocki. Miał 31 lat

  Zmarł były piłkarz Lechii Gdańsk Jakub Zabłocki – poinformował gdański klub na swojej stronie internetowej. Były napastnik Biało-Zielonych miał 31 lat.

 • Zabłocki w Małej Literze

  Łódzka księgarnio-kawiarnia Mała Litera zaprasza w ramach X Festiwalu Twórców Powiększenie na spotkanie z Michałem Zabłockim.

 • Wystawa pt. "Malowana architektura - rysunki i akwarele do projektów Wojciecha Zabłockiego", zostanie otwarta 11 września o godz. 16. w Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie. W wernisażu wystawy weźmie udział osobiście autor dzieł.

 • Kalisz: Rząd wyszedł na poprawce jak Zabłocki na mydle

  Poseł SLD nie ma wątpliwości, że poprawka wprowadzona w Senacie ograniczała społeczeństwo obywatelskie. - Rząd wyszedł na poprawce jak Zabłocki na mydle - kwituje Kalisz. Polityk Sojuszu przypomina, że rząd utajnił chociażby negocjacje dotyczące umowy ACTA, a później obserwowaliśmy liczne protesty i demonstracje. Senacką poprawkę zaskarżył do Trybunału prezydent. W uchwalonej przez posłów...

 • Józef Iwulski wśród sędziów negatywnie zaopiniowanych przez KRS

  Tylko pięcioro sędziów Sądu Najwyższego uzyskało pozytywną rekomendację Krajowej Rady Sądownictwa ws. dalszego pełnienia urzędu. Opinie negatywne uzyskali m.in. prezesi Stanisław Zabłocki i kierujący dziś sądem Józef Iwulski.

 • Burmistrzowie Warszawy zawiadomili prokuraturę o nieprawidłowościach przy zwrocie nieruchomości

  Sześć zawiadomień dotyczących nieprawidłowości przy zwrocie nieruchomości: trzech w Śródmieściu i trzech na Pradze Północ trafiło do prokuratury. Poinformowali o tym burmistrzowie tych dzielnic: Piotr Kazimierczak i Wojciech Zabłocki.

 • ​Prezes Izby Karnej SN: Choć na jeden głos poparcia chyba zasłużyłem

  Jeśli uchwała neo-KRS, którą negatywnie zaopiniowała moje oświadczenie o woli dalszego orzekania wynika z oczywistego niedołączenia do niego zaświadczenia lekarskiego, to ono w ogóle nie powinno być opiniowane. Jeśli jednak oceniano mnie merytorycznie, to chyba zaskarżyłbym tę uchwałę - mówi prezes Izby Karnej Sądu Najwyższego Stanisław Zabłocki.

 • Afera reprywatyzacyjna: Zawiadomienia do prokuratury

  Sześć zawiadomień dotyczących nieprawidłowości przy zwrocie nieruchomości: trzech w Śródmieściu i trzech na Pradze Północ trafiło do prokuratury - poinformowali w czwartek w Warszawie burmistrzowie tych dzielnic: Piotr Kazimierczak i Wojciech Zabłocki.

Zdjęcia na temat: zabłocki
Dyskusje na temat: zabłocki